برندان گالاگر مبارزه با آنفولانزا بنابراین کارل Alzner خطوط به عنوان رو به جلو برای صبح اسکیت قبل از بازی در برابر رعد و برق در تمپا.

تمپا, فلوریدا. — توماس تاتار نمی خواهد در صف هنگامی که Canadiens بازی Tampa Bay Lightning پنج شنبه شب در آمالی آرنا (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

تاتار در رنج بالای بدن آسیب اولیه در اولین دوره از سه شنبه شب 6-2 برنده بیش از این جزایر در نیویورک و نمی به بازی بازگشت. بعد از بازی مربی کلود ژولین گفت که او فکر نمی کنم آن را در دراز مدت آسیب و تاتار گرفته شد برای احتیاطی دلیل است.

Julien اعلام کرد پس از Canadiens’ صبح اسکیت پنج شنبه در آمالی عرصه که تاتار بود در راه بازگشت به مونترال به ارزیابی توسط تیم پزشکی کارکنان.

“از آنجا که آسیب آن تغییر نکرده است” Julien توضیح داد. “او نیست در همه بهبود یافته. به طوری که آنها فقط می خواهم به ارسال به او وجود دارد برای دیدن پزشکان ما, من حدس می زنم برخی از بررسی به آسیب و حداقل برخی از وضوح بر روی آن است.”

تاتار را در صبح اسکیت و نه برندان گالاگر است که مبارزه با آنفلوآنزای. به عنوان یک نتیجه defenceman کارل Alzner skated به عنوان یک مهاجم در یک خط با فیلیپ Danault و Artturi Lehkonen.

Julien گفت که او امیدوار گالاگر خوب خواهد بود به بازی در برابر رعد و برق اما اگر او نمی تواند مربی را مجبور به رفتن با هفت defenceman و 11 جلو. این Canadiens به نام رو به جلو Lukas Vejdemo از AHL را لاوال موشک در روز چهارشنبه به صورت اورژانس به دلیل آسیب به تاتار.

تاتار منجر Canadiens در به ثمر رساند با 22-39-61 بالغ و یکی از پنج بازیکن در این تیم است که تا به حال از دست رفته یک بازی تا به این نقطه در این فصل همراه با حداکثر Domi نیک سوزوکی فیلیپ Danault و جف Petry.

Alzner به عنوان رو به جلو ؟

پس از صبح اسکیت وجود دارد یک گروه بزرگی از خبرنگاران انتظار برای صحبت با Alzner در اتاق قفل است.

“من مطمئن هستم که شما می خواهید به بخواهید در مورد من به جلو مهارت” Alzner گفت: با یک لبخند بزرگ. “من یک زن و شوهر از نقاط وجود دارد امشب.”

Alzner گفت: آخرین بار او با بازی رو به جلو او 8 یا 9 سال.

“بعضی از بچه ها صحبت کردیم در مورد آن دیروز بازی (در جلو) در کالج و یا تاریخ و یا هر چیز دیگری” 31 ساله Alzner گفت. “من هرگز یکی از آن بچه ها. آن بوده است مدت زمان طولانی. برخی از قطعات آن, احساس خوب, دیگر بخش هایی از آن احساس عجیب و غریب. این PK من خیلی گیج پس از اولین هرزه به خاطر من به دنبال در سراسر تلاش برای پیدا کردن بچه ها در حال چرخش در اطراف مانند بالا. شما دریافت می کنید یک کمی از جدید احترام برای چه به جلو انجام دهید گاهی اوقات.”

چه شد Alzner واکنش هنگامی که او را دیدم او اسکیت بر روی یک خط به جلو?

“من فکر کردم آن را بسیار خنده دار, صادقانه,” او گفت:. “من در آن انتظار نیست. اما آن را سرگرم کننده در همان زمان. من یک ابزار بازیکن اگر این چیزی است که من نقش است. من دوست دارم به عنوان یک ابزار بازیکن.”

آن را بعید است Julien استفاده خواهد کرد Alzner به عنوان یک مهاجم در طول بازی اما شما هرگز نمی دانید اگر تنها 11 به جلو در حال لباس پوشیدن و Alzner مطمئن نیست خود را.

“من نمی دانم, راستش,” او گفت:. “من نه مثبت. این می تواند اتفاق می افتد اما گزینه های دیگر هم با هفت Ds یا هر 11 جلو. من مطمئن نیستم اما من آماده مثل من بازی یا موقعیت.”

Domi بزرگ Alzner فن

حداکثر Domi یک ضربه از دیدن Alzner به عنوان یک مهاجم در صبح اسکیت.

“او را نگاه خوب است ، Domi گفت: با یک لبخند بزرگ. “او وزوز در اطراف.

“او مانند یک پسر خوب و او را بسیار مثبت او بسیار سرگرم کننده به اطراف” Domi اضافه شده است. “من فکر می کنم ما همه می توانند یاد بگیرند که خیلی از مرد مانند کارل. او را صادقانه دوست دارم بهترین انسان بودن شما همیشه می تواند برآورده. من دوست دارم او را به مرگ. من فکر می کنم ما درک نمی کنند که چگونه خوش شانس ما به یک مرد که در اتاق قفل ما چون شما استفاده می شود به داشتن یک پسر مانند کارل. شما نمی بینید که بچه ها در هر روز است.”

این Canadiens skated صبح روز پنجشنبه پس از لذت بردن از یک روز شنبه که Julien لغو یک عمل است که برنامه ریزی شده بود ساعت 2 بعد از ظهر در آمالی عرصه است. آب و هوا شده است, زرق و برق دار در تمپا دو روز گذشته با درجه حرارت حدود 28C و آفتاب.

“من فکر می کنم در این زمان از سال شما انتظار می رود که نوع از چیزی” Domi گفت: در مورد روز خاموش است. “آن را به خوبی به دریافت یک کمی از یک روز استراحت. قطعا مورد نیاز آن را برای اطمینان حاصل کنید. ما تمرین زیادی بازی های زیادی می بینم. بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار مورد نیاز است.”

خطوط

در اینجا چگونه Canadiens’ به جلو خطوط و دفاع جفت نگاه صبح اسکیت:

Lehkonen – Danault – Alzner
Hudon – سوزوکی – Armia
بایرون – سلطه – سعادت
Vejdemo – Evans – Weise

Chiarot – وبر
کولاک – Petry
Ouellet – Folin

که در آن تیم های پایه

این Canadiens (31-28-9) سر به بازی در جایگاه پنجم را در Atlantic Division, هفت امتیاز پشت سر مقام سوم تورنتو برای فینال حذفی نقطه با Maple Leafs برگزاری یک بازی در دست. این Canadiens دو امتیاز جایگاه چهارم فلوریدا با Panthers برگزاری دو بازی در دست است.

برگها بازدید از پادشاهان لس آنجلس یکشنبه شب (10:30 بعد از ظهر SNO) در حالی که پلنگ به بوستون برونز (7 بعد از ظهر SN1, SNE, SNO, SNP). این Canadiens نیز با هفت امتیاز پشت سر این جزایر برای نهایی وحشی-کارت نقطه با نشینان برگزاری سه بازی در دست است.

رعد و برق (41-20-5) در مقام دوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد اما تلاش شده به تازگی رفتن 1-5-0 در شش بازی.

این خواهد بود که چهارمین و آخرین دیدار این فصل بین این دو تیم و رعد و برق موفق به کسب سه بازی اول بود و به دنبال رفت و برگشت این فصل سری با Canadiens برای دومین بار در تاریخ حق رای دادن. رعد و برق رفت 5-0-0 در برابر Canadiens در 2014-15.

رعد و برق موفق به کسب هشت از خود گذشته و نه بازی در برابر Canadiens و 11-2-2 در برابر آنها از شروع فصل 2016-17. رعد و برق موفق به کسب پنج بازی در برابر Canadiens در آمالی عرصه است.

که در آن Canadiens رتبه

به عنوان بازی Canadiens رتبه 17 در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 3.01 اهداف در هر بازی و رتبه 16 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.06. آنها رتبه 21 در بازی قدرت (18.5 درصد) 19 در مجازات قتل (78.6 درصد) و هشتم در faceoffs (50.7 درصد).

تاتار است که منجر به Canadiens در به ثمر رساند با 22-39-61 در مجموع به دنبال Danault (13-34-47), Domi (17-27-44) گالاگر (22-21-43) و نیک سوزوکی (13-27-40).

که در آن رعد و برق رتبه

رعد و برق رتبه دوم در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 3.47 اهداف در هر بازی و رتبه نهم در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 2.80. آنها رتبه هفتم در بازی قدرت (23.1 درصد) 10 در مجازات قتل (81.9 درصد) و 11 در faceoffs (50.6 درصد).

نیکیتا Kucherov است که منجر رعد و برق در نمره با 31-49-80 در مجموع به دنبال استیون Stamkos (29-37-66), Brayden نقطه (23-37-60) ویکتور Hedman (9-44-53) و الکس Killorn (24-23-47). Stamkos تا به حال عمل جراحی روز دوشنبه به تعمیر یک هسته آسیب عضلانی است و انتظار می رود به کنار برای شش تا هشت هفته.

چه بعدی ؟

این Canadiens پرواز به فورت Lauderdale پس از بازی و یک روز برنامه ریزی شده وجود دارد در روز جمعه قبل از مواجهه با Florida Panthers در روز شنبه (7 p. m. CBC SN, SN360, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

این Canadiens خواهد خانه پرواز در روز یکشنبه و دو بازی در خانه در هفته آینده در زنگ مرکز در برابر نشویل شکارچیان در روز سه شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو) و Buffalo Sabres در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) قبل از پرواز به کالیفرنیا روز جمعه برای شروع یک چهار بازی سفر جاده ای با بازی برابر Anaheim Ducks, Los Angeles Kings, San Jose Sharks و Colorado Avalanche.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de