کاپیتان خواهد بود برای حداقل یک هفته در حالی که آنفولانزا اشکال همچنان به ویران کردن بازی با حبس’ فهرست پیش از بازی مقابل اردک در بل مرکز.

آسیب اشکال است ضربه Canadiens دوباره و این بار کاپیتان شیا وبر.

کلود ژولین پنج شنبه اعلام کرد صبح که وبر قرار داده شده در مجروح-ذخیره لیست با پایین بدن آسیب است.

“او برخی از تورم و تا زمانی که تورم پایین می رود و ما می دانیم بیشتر در مورد شدت آسیب دیدگی او,” Julien گفت. “اما در حال حاضر ما می دانیم که این یک هفته.”

این Canadiens به نام defenceman خاویر Ouellet از لاوال صبح روز پنجشنبه پس از موشک کاپیتان گل اضافه کاری هدف و افزود: سه کمک در چهارشنبه شب 5-4 برنده شدن بیش از Utica ستاره های دنباله دار در اهل عمل در محل بل. این Canadiens نیز نامیده می شود تا به جلو جیک ایوانز که به ثمر رساند دو گل شب چهارشنبه برای این موشک به دلیل آنفلوآنزای اشکال است که همچنان به رفتن را از طریق Canadiens’ اتاق قفل است.

این Canadiens بازی Anaheim Ducks پنج شنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

“ما به نام خاویر Ouellet به در آمده و کمک کردن به دلیل, دوباره, ما رو آنفولانزا اشکال رفتن در اطراف و ما امیدواریم که بچه های ما خوب هستند” Julien گفت. “اما (ویکتور) Mete که نمی اسکیت دیروز نیست و skated در سه یا چهار روز است که در حال حاضر اسکیت. بنابراین ما باید برخی از تصمیمات.

“جلو Evans شده است به نام های” Julien اضافه شده است. “ما دو علامت سوال: (توماس) تاتار در حال حاضر و (رایان) Poehling هنوز علامت سوال برای امشب. آنها در حال مبارزه است که آنفولانزا نیز هست. بنابراین ما نمی دانیم که چگونه به خوبی آنها در حال رفتن به.”

اردن سعادت قطعا بازی نخواهد کرد چرا که از آنفولانزا و Canadiens’ فهرست کامل پس از فراخوانی ایوانز پس Julien گفت که او ممکن است نیاز به لباس هفت defencemen و 11 به جلو در برابر اردک.

“تمام چیزهای که خواهد شد طبقه بندی شده اند از امشب قبل از بازی زمانی که ما پیدا کردن بیشتر” Julien گفت. “، که به خوبی میزان آن است.”

تنها 10 بازیکن در زمان Canadiens’ اختیاری صبح اسکیت پنج شنبه در بروسار زنگ مجموعه ورزشی: مهاجم ایلیا Kovalchuk حداکثر, سلطه, نیک عموزاده نیک سوزوکی و جاناتان Drouin همراه با defencemen Ouellet Mete و مسیحی Folin و goalies Carey قیمت و چارلی لیندگرن.

وبر می پیوندد Drouin (مچ دست) و پل بایرون (زانو) در Canadiens زخمی لیست. بایرون skated در بروسار پس از این تیم اختیاری صبح اسکیت.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de