Canadiens بازی روز: خانه نه چندان شیرین برای حبس این فصل

GM مارک Bergevin می گوید تیم 13-15-5 رکورد در بل مرکز به عنوان بازی مقابل Canucks بزرگترین ناامیدی در این فصل است.

زمانی که Canadiens GM مارک Bergevin ملاقات با رسانه ها در بروسار پس از روز دوشنبه 3 p. m. NHL تجارت مهلت گذشت او گفت: بزرگترین ناامیدی در این فصل بوده و این تیم را در خانه ضبط.

رفتن به بازی روز سه شنبه مقابل ونکوور کناکز در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) ، Canadiens حال 13-15-5 رکورد در زنگ مرکز.

وقتی پرسید که چگونه Canadiens می تواند در رفع مسائل و مشکلات خود را در خانه یخ Bergevin گفت: “در پایان روز, ما همه مسئول آن دریافت کنید. اما بازیکنان در پایان روز باید آن را کشف کردن. با کادر مربیگری آن پرداخته شده است. به طوری که در برخی از نقطه بازیکنان باید به مسئولیت. چرا ما اینقدر متناقض به خصوص در خانه ؟ این همان تیم است. من آرزو می کنم من تا به حال پاسخ مناسب برای شما چون من آن را ندارید.”

همان سوال مطرح شده به Canadiens defenceman بن Chiarot پس از Canadiens’ اختیاری صبح اسکیت شنبه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار.

“من نمی دانم” گفت: Chiarot که صرف پنج فصل با Winnipeg Jets قبل از امضای قرارداد با Canadiens به عنوان یک عامل آزاد در تابستان گذشته. “من واقعا نمی توانم آن را توضیح دهید. من می دانم که به عنوان یک بازدید بازیکن تیم هیجان زده بودند به در آمده و در اینجا بازی. که می تواند بزرگترین چیزی است که تیم های دیگر در حال آماده به در آمده و در آن محل هیجان انگیز را به بازی.”

جایی که آنها ایستاده

این Canadiens بیا به بازی با یک 29-27-8 ضبط و در جایگاه ششم Atlantic Division شش امتیاز پشت تورنتو برای سومین و آخرین نقطه حذفی با برگها برگزاری یک بازی در دست.

برگها مشاهده Tampa Bay Lightning سه شنبه (7 بعد از ظهر را دارا ورزشی).

این Canadiens هستند 13th در کنفرانس شرق, 10 امتیاز پشت Columbus Blue Jackets for نهایی وحشی-کارت حذفی نقطه.

کناکز در حال نشستن در یک نقطه حذفی در مقام سوم در اقیانوس آرام بخش با 33-22-6 رکورد از جمله 13-5-2 در جاده ها است.

“آنها با داشتن یک فصل خوب,” Chiarot گفت: در مورد Canucks. “خوب بازیکنان جوان خوب بازیکنان کهنه که می دانید که چگونه به بازی و یک مربی (تراویس سبز) که به نظر می رسد به آنها را به بازی سخت هر شب. که بزرگترین چیزی که من به یاد داشته باشید از بازی این بچه ها بیش از گذشته یا دو سال است که بازی های سخت است. این مهم نیست که آیا آن را دو سال پیش زمانی که آنها از نوع فقط یک تیم جوان در تلاش برای کشف چیزهایی. آنها بازی سخت و در حال حاضر آنها به برخی از مهارت به همراه آن است.”

این خواهد بود که دوم و نهایی بازی بین Canadiens و Canucks در این فصل است. این Canadiens برنده 3-1 در ونکوور در دسامبر. 17 و در حال 7-1-2 در 10 بازی گذشته در برابر کانوکس و 5-0-0 در آخرین پنج.

کری قیمت خود را NHL-پیشرو 54 شروع در هدف برای Canadiens و 26-22-5 رکورد با یک 2.71 اهداف-برابر میانگین و .912 صرفه جویی در صد. تاچر Demko شروع خواهد شد در هدف برای Canucks. او یک 10-6-2 رکورد با یک 3.03 اهداف-برابر میانگین و .905 صرفه جویی در صد.

ایوانز در صف

جیک ایوانز بود که به نام تا از اهل آن لاوال موشک در روز دوشنبه بعد از ظهر خواهد بود و در صف برای Canadiens بازی در مرکز خط چهارم.

ایوانز و 23 ساله را به نقطه ای که برگزار شده بود با 35 سال کهنه Nate تامپسون بود که معامله به Philadelphia Flyers در روز دوشنبه.

همچنین پس از برخورد ایلیا Kovalchuk به واشنگتن پایتخت و نیک عموزاده به وگاس شوالیه طلایی مذاکرات تجاری مهلت Canadiens در حال حاضر NHL حداقل 20 بازیکن در فهرست خود را به معنی وجود خواهد داشت بدون خش سالم.

Defencemen ویکتور Mete (پا) و خاویر Ouellet (تصادم) هستند و هر دو مجروح لیست.

“ما آنچه که ما در حال حاضر به طوری که ما فهرستی” مربی کلود ژولین گفت: صبح روز سه شنبه. “اگر ما به تماس بچه ها تا از آن خواهد شد اضطراری به یاد می آورد.”

KK, Poehling اقامت در لاوال

در حالی که ایوانز که یک هفتم-انتخاب دور در 2014 NHL پیش نویس (207th کلی) کردم تماس بگیرید تا از لاوال در دوشنبه سابق میدارد دور اول Jesperi Kotkaniemi و رایان Poehling باقی می ماند با موشک.

Kotkaniemi, 19, سوم کلی انتخاب در سال 2018 NHL پیش نویس و Poehling, 21, 25 کلی انتخاب در سال 2017.

“من نه بسته شدن درب به صورت Ryan یا KK بودن در اینجا فقط به طوری که شما می دانید” Bergevin روز دوشنبه گفت:. “بنابراین من نه بسته شدن درب بر روی آن است. جیک نیز دوم-سال pro نسبت به رایان به طوری که یکی از دلایل. من قصد دارم برای گفتن رایان در زمان یک گام به عقب از آنجا که او یکی (NHL) بازی در سال گذشته 10 دقیقه سه گل به ثمر رساند. همه ما می دانستیم که آن را به واقعیت است. بنابراین من نمی توانم بگویم که برای رایان.

“تا آنجا (ع) KK بله” Bergevin اضافه شده در مورد نوجوان گرفتن یک گام به عقب. “شما می دانید چه ؟ او واقعا یک شروع خوب در سال گذشته نیمه اول و پس از آن برای شما می گویند می تواند خستگی شما می توانید می گویند قدرت خود را در بازی کاهش یافته است و او تا به حال به طور متوسط (آموزش) اردوگاه. او صدمه دیده بود چند بار و به نظر می رسد مانند آن را با او. اما در حال حاضر او بازی بسیار خوبی در لاوال و من فکر می کنم آن را به خوبی برای او طولانی مدت است.”

Kotkaniemi است 0-10-10 در مجموع در 10 بازی با راکت و منفی-2 در حالی که Poehling است 5-7-12 مجموع در 33 بازی و منهای-3.

Rookie مرحله نهایی مسابقات

روز سه شنبه بازی خواهد شد از ویژگی های دو تا از بالا rookies در NHL.

Canucks defenceman کوین هیوز آگهی تمام rookies به ثمر رساند با 8-41-49 در مجموع در حالی که Canadiens به جلو نیک سوزوکی در رتبه چهارم با 13-27-40.

Colorado Avalanche defenceman Cale ماکار رتبه دوم در میان rookies با 12-33-45 در مجموع به دنبال Buffalo Sabres چپ جناح ویکتور Olofsson با 19-21-40.

کناکز’ هیوز برادر Jack Hughes بود که شماره 1 به طور کلی انتخاب توسط New Jersey Devils در سال گذشته NHL پیش نویس است. جک 7-13-20 مجموع با شیاطین در این فصل است و منهای-22.

کناکز انتخاب کوین در دور اول (هفتم کلی) در سال 2018 NHL پیش نویس است.

خطوط

در اینجا چگونه Canadiens’ خطوط و دفاع جفت انتظار می رود به نگاه برابر Canucks:

تاتار – Danault – Gallagher
Drouin – سوزوکی – Armia
بایرون – سلطه – سعادت
Lehkonen – Evans – Weise

Chiarot – وبر
کولاک – Petry
Alzner – Folin

که در آن Canadiens رتبه

این Canadiens رتبه 17 در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 2.97 اهداف در هر بازی رتبه 14 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.03. آنها رتبه 20 در بازی قدرت (19.3 درصد) 19 در مجازات قتل (79.5 درصد) و هشتم در faceoffs (50.8 درصد).

توماس تاتار منجر Canadiens در به ثمر رساند با 21-34-55 در مجموع به دنبال فیلیپ Danault (12-29-41) حداکثر Domi (15-25-40) سوزوکی (13-27-40) و برندان گالاگر (20-18-38).

که در آن Canucks رتبه

کناکز رتبه هشتم در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 3.28 اهداف در هر بازی و 13th در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.02. آنها رتبه پنجم در بازی قدرت (23.6 درصد) 17 در faceoffs (80.1 درصد) و دوم در faceoffs (54.1 درصد).

J. T. Miller آگهی کناکز در به ثمر رساند با 24-38-62 در مجموع به دنبال الیاس Pettersson (25-34-59) هیوز (8-41-49) بو Horvat (19-29-48) و براک Boeser (16-29-45).

چگونه Habs ساخته شد

در اینجا نگاهی به چگونگی زمان Canadiens فهرست ساخته شده بود:

پیش نویس بازیکنان (5): جیک Evans, برندان گالاگر Artturi Lehkonen ویکتور دادن, کری و قیمت.

رایگان-عامل خریدهای (4): کارل Alzner بن Chiarot چارلی لیندگرن خاویر Ouellet.

معاملات (12): Joel Armia فیلیپ Danault حداکثر, سلطه, Jonathan Drouin مسیحی Folin برت کولاک جف Petry نیک سوزوکی توماس تاتار اردن سعادت شیا وبر دیل Weise.

چشم پوشی (1): Paul بایرون.

چه بعدی ؟

این Canadiens یک عمل برنامه ریزی شده برای ساعت 11 صبح روز شنبه در بروسار قبل از مواجهه با نیویورک رنجرز سهشنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). وجود دارد یکی دیگر از تمرین برنامه ریزی شده برای ساعت 11 صبح جمعه در بروسار قبل از Canadiens صورت Carolina Hurricanes شنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de