تیم هرگز بهبود از دست دادن Jonathan Drouin و پل بایرون به صدمات طول موثر 5-2 برنده بیش پایتخت در Nov. 15.

واشنگتن — به Canadiens ممکن است بازی خود را به بهترین بازی این فصل آخرین بار آنها مواجه واشنگتن پایتخت در پایتخت یکی از عرصه.

آن Nov. 15 و Canadiens تحت سلطه سرمايه برنده بازی 5-2 و outshooting واشنگتن 40-28. خبر بد این بود که جاناتان Drouin و پل بایرون هر دو مجروح در این بازی و آنها را هر دو دست بعد از سه ماه از این فصل است. Drouin تا به حال عمل جراحی مچ دست در Nov. 18 و بایرون تا به حال عمل جراحی زانو روز بعد.

نوامبر. 15 برنده شد سومین مستقیم برای Canadiens و بهبود رکورد خود را به 11-5-3. آنها رفته بود 11-22-5 از آن به عنوان پنج شنبه شب بازی در پایتخت یک میدان جنگ در برابر پایتخت (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

“ما یک تیم است که ساخته شده بود در عمق و ما احساس می کنیم خوب بود عمق و ما عنوان شد در مسیر درست” Canadiens مربی کلود ژولین گفت: پس از پنج شنبه صبح اسکیت وقتی پرسیده شد که در مورد این بازی در نوامبر. 15. “گاهی اوقات برخی از تیم ها می تواند غلبه بر آن نوع از چیزهایی که به خاطر آنها باید کسانی که بازیکنان سوپراستار. من فکر می کنم ما همه در همان صفحه در اینجا در گفت: من فکر نمی کنم من (سیدنی) کرازبی یا (Connor) McDavid در تیم من است. بنابراین آن را سخت به کسی حمل و تیم خود را. در این مرحله آنچه را که اتفاق افتاده است و سپس آن را فقط بدتر می شود.

“شما از دست دادن (Brendan) گالاگر برای یک ماه ما از دست بچه های دیگر در بالای آن دو بچه به مدت سه ماه” Julien اضافه شده است. “این بهانه ای آن را یک واقعیت است و آن را یک چالش بود. به طوری که که در آن ما در حال حاضر است.”

با 27-27-8 رکورد Canadiens رهبری به پنج شنبه شب بازی در جایگاه ششم Atlantic Division, هشت امتیاز پشت سر فلوریدا برای سومین و آخرین نقطه حذفی با Panthers برگزاری دو بازی در دست است. این Canadiens شد 13th در کنفرانس شرق, 10 امتیاز پشت سر جزایر نیویورک برای دومین وحشی-کارت نقطه و جزایر برگزار شد و سه بازی در دست است.

این Sportsclubstats.com سایت تا به حال Canadiens’ شانس برگشتی ذکر شده در 0.4 درصد و همه آنها اما برخی به دست postseason برای سومین مستقیم فصل و چهارمین بار در پنج سال.

پایتخت سر به بازی با یک 37-17-5 ضبط شد و در جایگاه دوم در شهری بدست آورد. Sportsclubstats.com اتحاد پایتخت شانس برگشتی برای ششمین مستقیم فصل و 12 بار در 13 سال ذکر شده در 99.6 درصد است.

این خواهد بود که سومین و آخرین بازی بین Canadiens و پایتخت در این فصل است. پایتخت ضرب و شتم Canadiens 4-2 در زنگ مرکز در ژانویه. 27. پایتخت یک 6-1-1 رکورد خود را در هشت بازی گذشته در برابر Canadiens.

قیمت دوباره شروع خواهد شد برای Habs

کری قیمت خود را از هشتم راست شروع در هدف پنج شنبه شب در برابر سرمایه و 14 در آخرین 15 بازی. از آن خواهد شد قیمت 52 شروع این فصل بیشتر از هر NHL دروازه بان. به Winnipeg Jets’ Connor Hellebuyck رتبه دوم با 48.

“شما می دانید ایده آل ما آرزوی ما نیست در این موقعیت” Julien گفت: در مورد قیمت حجم کار. “من فکر نمی کنم کسی امیدوار بودم به او بدهد این نوع از حجم کار. ما در یک وضعیت که در آن ما برای مبارزه با یک نقطه حذفی. من نمی مراقبت از آنچه مردم فکر می کنم من هنوز هم فکر می کنم ما نیاز به مبارزه برای یک نقطه حذفی حتی اگر ما می دانیم که در آن شانس هستند.

“این ماده از برخورد با او و حجم کار خود را وقتی که می آید به تمرین و چیزهای شبیه به آن” مربی اضافه شده است. “ما در مورد صحبت کردیم که ما واقعا به حداقل زمان عمل و وجود بار ما به ارمغان آورد در یک سوم goaltender و ما مطمئن شوید که او را به استراحت خود را در مناطق مناسب و تمرین بیشتر از زمان بازی. ما نمی تواند کمک کند بازی اما ما قطعا می تواند کمک به زمان تمرین و شما دیده می شود او روز و در بسیاری از اوقات ما تمرین و اینکه آیا او می آید و به مدت 15 دقیقه و یا هر آنچه که ما واقعا در تلاش برای مدیریت آن که در راه است.”

قیمت یک 24-22-5 رکورد با 2.76 اهداف-برابر میانگین و .910 صرفه جویی در صد.

برادن هولتبی شروع خواهد شد در هدف برای پایتخت. او یک 21-13-4 رکورد با 3.11 اهداف-برابر میانگین و .897 صرفه جویی در صد.

پیمانه کردن با پا آسیب

Defenceman ویکتور Mete نمی تواند در Canadiens’ صف در برابر پایتخت پس از گرفتن یک شات کردن پا در روز سه شنبه 4-3 دست دادن به بال قرمز در دیترویت.

“او در بازی امشب … تردید برای این هفته” Julien گفت. “ما احتمالا دریافت اطلاعات بیشتر هنگامی که ما به خانه. او تا به حال یک X-ray در دیترویت که منفی بود اما او را در درد. من فکر می کنم ما نیاز به نگاه به آن کمی بیشتر هنگامی که ما به خانه با خود ما پزشکان است.”

مسیحی Folin بود که به نام تا از اهل آن لاوال موشک در روز چهارشنبه را Mete را نقطه در صف.

برندان گالاگر که از دست رفته بازی روز سه شنبه با پایین بدن آسیب در زمان بخشی در چهار شنبه صبح اسکیت و خواهد بود یک بازی در زمان تصمیم گیری است.

“او احساس بهتر” Julien گفت: در مورد گالاگر. “من فکر می کنم آن را مثبت تر نه برای امشب. ما احتمالا یک بازی در زمان تصمیم گیری است. او احساس بسیار بهتر از امروز صبح نسبت به او احساس دو روز پیش, بنابراین من فکر می کنم تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده وجود دارد امشب قبل از بازی.”

خطوط

در اینجا چگونه Canadiens’ خطوط و دفاع جفت نگاه پنجشنبه صبح اسکیت:

تاتار – Danault – Gallagher
Drouin – سوزوکی – Armia
Lehkonen – سلطه – Kovalchuk
بایرون – Thompson – عموزاده
Weise – سعادت

Chiarot – وبر
کولاک – Petry
Ouellet – Folin

حبس را جزئی تجارت

Canadiens GM مارک Bergevin ساخته شده جزئی-لیگ تجارت پنج شنبه دستیابی به جلو یوسف Blandisi و یعقوب Lucchini از پیتسبورگ پنگوئن ها در ازای جلو رایلی باربر و فیل Varone.

Blandisi و Lucchini خواهد شد و هر دو گزارش به ذكر است لاوال موشک است که در آن باربر و Varone بازی می کردند.

Blandisi, 25, بازی 21 بازی این فصل با پنگوئن ارسال 2-3-5 بالغ. در 26 بازی با Wilkes-Barre در AHL 5-پا-11 و 187-کوبنده بود 6-8-14 بالغ. Lucchini, 24, بازی های برگزار شده 53 بازی با Wilkes-Barre در این فصل ارسال 7-8-15 بالغ.

آرایشگر بود 13-18-31 در مجموع 39 بازی با موشک این فصل در حالی که Varone بود 4-10-14 در مجموع 27 بازی. آرایشگر بازی و نه بازی با Canadiens در این فصل برگزار شد و بی معنی.

موشک مربی جوئل بوچارد ساخته باربر و Varone سالم خراش برای آخرین روز یکشنبه 3-0 از دست دادن جاده به مشیت برونز. بوچارد به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که به همین دلیل آنها خراشیده از صف را خصوصی باقی می ماند و افزود که ماموریت او هنگامی که او را استخدام کرد تا دو سال پیش توسط Canadiens بود به تغییر نگرش در لاوال.

“من تصمیم من فکر می کنم نیاز است” بوچارد گفت. “من نمی ترسم از آن است. من اصلا مربی در ترس است. من آنچه را حق را برای بازیکنان و تیم است.”

که در آن Canadiens رتبه

به عنوان روز پنج شنبه در این بازی Canadiens رتبه 18 در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 2.95 اهداف در هر بازی و رتبه 17 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.08. آنها رتبه 17 در بازی قدرت (19.6 درصد) 20 در مجازات قتل (79.1 درصد) و نهم در faceoffs (50.6 درصد).

توماس تاتار بود که منجر به Canadiens در به ثمر رساند با 21-33-54 در مجموع به دنبال نیک سوزوکی (13-27-40) فیلیپ Danault (12-28-40) گالاگر (19-18-37) و حداکثر Domi (13-24-37).

جایی که پایتخت رتبه

پایتخت در رتبه چهارم NHL در جرم به عنوان بازی به ثمر رساند به طور متوسط 3.47 اهداف در هر بازی و 14 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.02. آنها رتبه 14 در بازی قدرت (20.7 درصد) چهارم در مجازات قتل (83.9 درصد) و 27 در faceoffs (48.4 درصد).

جان کارلسون بود که منجر به پایتخت به ثمر رساند با 15-55-70 در مجموع به دنبال الکس Ovechkin (40-17-57), Jakub Vrana (23-26-49), Evgeny Kuznetsov (19-27-46) و Nicklas Backstrom (11-34-45).

دیلون را پایتخت اولین

Brenden دیلون به دست آورد و از سن خوزه کوسه در چهارشنبه خود را در پایتخت اولین بازی در برابر Canadiens اسکیت در کنار جان کارلسون در شماره 1 دفاع جفت.

پایتخت داد تا انتخاب دور دوم در این سال NHL پیش نویس و مشروط و دور سوم انتخاب سال آینده در ازای دیلون 6-پا-4, 225-کوبنده بود که 1-13-14 بالغ و 83 پنالتی در دقیقه 59 بازی با کوسه.

دیلون فیزیکی, اقامت در خانه defenceman و باید یک شریک زندگی خوب با کارلسون که منجر NHL defencemen در به ثمر رساند با 15-55-70 بالغ, 13 امتیاز جلوتر از نشویل شکارچیان’ روم Josi که دوم با 14-43-57 بالغ.

موشک از دست دادن ششمین مستقیم

این موشک دچار ششم خود را مستقیما از شکست شنبه شب از دست دادن 5-4 به مانیتوبا گوزن شمالی در ضربات پنالتی در لاوال محل بل.

این موشک در حال حاضر 0-5-1 در شش بازی و در مکان هفتم در شمال بخش با 23-23-8 رکورد. این موشک در معرض خطر هستند از دست رفته پلی آف برای سومین مستقیم فصل از Canadiens نقل مکان کرد و خود را اهل مزرعه تیم به لاوال.

Cale فلوری جیک Evans, چارلز Hudon و Yannick business commerce گل برای موشک یکشنبه شب در حالی که دروازه بان کیت Kinkaid مجاز چهار گل در 29 عکس.

ایوانز آگهی موشک در به ثمر رساند با 13-23-36 در مجموع به دنبال Hudon با 25-8-33. Kinkaid یک 3-7-3 رکورد با 3.44 اهداف-برابر میانگین و .876 صرفه جویی در صد با لاوال.

چه بعدی ؟

این Canadiens پرواز به اتاوا پس از پنج شنبه شب بازی و یک عمل برنامه ریزی شده برای 1 بعد از ظهر جمعه در کانادا تایر مرکز قبل از مواجهه با سناتور شنبه شب (7 بعد از ظهر SNE, SN1, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

هفته آینده NHL تجارت مهلت تعیین شده برای 3 بعد از ظهر روز دوشنبه قبل از Canadiens بازی سه بازی در زنگ مرکز در برابر ونکوور کناکز در روز سه شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) نیویورک رنجرز در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و کارولینای طوفان در روز شنبه (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im