Canadiens بازی بعد: حبس به امید افتخار هانری ریچارد مقابل Panthers

“هانری ریچارد آیا آنقدر که برای نیوجرسی و من فکر می کنم آن زمان برای انجام کاری برای او و افتخار خود را میراث” برندان Gallaghers می گوید.

طلوع آفتاب, Fla. — برندان گالاگر را به تفکر در مورد هانری ریچارد هنگامی که Canadiens بازی Florida Panthers شنبه شب در BB&T Center (7 p. m. CBC SN, SN360, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

ریچارد که موفق به کسب یک رکورد 11 استنلی فنجان به عنوان یک بازیکن با Canadiens درگذشت جمعه در سن 86 پس از مبارزه با بیماری آلزایمر.

“هانری ریچارد آیا آنقدر که برای نیوجرسی و من فکر می کنم آن زمان برای انجام کاری برای او و افتخار خود را میراث و فقط بازی راه است که او انجام داده اند و این چیزی است که مهم است” گالاگر گفت: پس از Canadiens’ صبح اسکیت شنبه. “من می دانم که با ژان Béliveau ما قادر به بیرون آمدن با یک بازی در خانه و ما نیز شده. و این چیزی بود که ما افتخار است و تیم بسیار افتخار است. امیدوارم ما می تواند پاسخ خوبی امشب و افتخار (ریچارد) در راه است که او سزاوار به افتخار بود.”

این Canadiens از دست داده و سه جاده مستقیم بازی پس از Béliveau درگذشت on Dec. 2, 2014, اما در اولین بازی خود را پشت در زنگ مرکز آنها ضرب و شتم ونکوور کناکز 3-1 یک هفته پس از کاپیتان سابق مرگ عاطفی شب با بیوه Élise در می ایستد.

“این یکی از آن چیزهایی که من صرف هشت سال در این شهر پس از من آن را خیلی خوب درک درستی از آنچه (ریچارد) به معنای فن پایه آنچه که او به معنای به تیم” گالاگر گفت. “شما همیشه بازی برای jersey شما همیشه بازی برای طرفداران. اما امشب از آن چیزی است که کمی متفاوت است. من فکر می کنم شما احتمالا بازی برای میراث او و برای او. من فکر نمی کنم هر چیزی دیگری مهم است. من فکر می کنم او خیلی به این سازمان کمک به ساخت آن کمک کرده آن را. او یکی از ارکان است که باعث می شود Montreal Canadiens بزرگترین هاکی سازمان در این ورزش است. این یکی از آن چیزهایی که در آن شما فقط می خواهم به افتخار او بازی راه او لذت می برد تیم خود را به بازی و امیدوارم که شما به او افتخار می کنم.”

روز جمعه Canadiens مربی کلود ژولین صحبت در مورد چگونه Richard بود و پدرش بازیکن های مورد علاقه و گفت: “مانند بسیاری از مردم امروز که مانند برندان گالاگر نوع سبک — کوچک بچه ها آمده است که در آن وجود دارد و بازی بزرگ است که چه هانری ریچارد انجام داد.”

گالاگر لبخند زد صبح روز شنبه هنگامی که Julien نظر ذکر شد به او.

“من آن را بشنوند” گالاگر گفت. “من فکر می کنم او صحبت بیشتر در این سبک به جای توانایی های خود. (ریچارد) تا به حال بیشتر از توانایی من است. من فکر می کنم آن را بسیار بی احترامی به او را به او نسبت به من (استعداد). اما در نظر من فکر می کنم او فقط آن را در یک زمان که در آن او قطعا شک. باحال بود دیروز که قادر به شنیدن داستان از آنجا که من به وضوح نمی کنید برای دیدن (به او). اما قادر به شنیدن داستان های … او شک 5-پا-7 من باور دارم. قرار دادن پایین خیلی. هیچ کس واقعا انتظار می رود او حتی بازی در لیگ ملی هاکی است. آنها که او فقط گرفتن فرصت از آنجا که از برادر خود. او خیلی خوب بود او قادر به کار راه خود را از Maurice Richard سایه ها که نمی, چیزی که آسان به انجام است. من فکر می کنم این فوق العاده ویژه.”

گالاگر از آنفولانزا

گالاگر را در Canadiens’ صف در برابر پلنگ پس از از دست رفته پنج شنبه شب 4-0 دست دادن به رعد و برق در تمپا به دلیل آنفولانزا.

“من آن را فقط می تواند یک روز اما آن را تا به حال من در طناب خیلی خوب” گالاگر گفت: در مورد آنفولانزا اشکال. “من buckled خیلی خوب است. اما دیروز من شروع به احساس بهتر, من می دانستم که من می خواهم برای رفتن امشب. خیلی خوب بود به پشت در صف و کمک به تیم است.”

توماس تاتار را از دست دوم خود را مستقیم بازی به دلیل بالا-بدن آسیب است و در مونترال در حال ارزیابی توسط پزشکان است.

“او در یک نگاه دکتر … او هنوز در حال بررسی توسط پزشکان دیگر بنابراین ما ندارد, نهایی, نهایی تشخیص در او” Julien گفت.

لیندگرن شروع خواهد شد در هدف

چارلی لیندگرن شروع خواهد شد در هدف برای Canadiens در برابر نظر گرفته شده است.

آن خواهد بود که دوم شروع و در چهار بازی برای لیندگرن که در حال آمدن است خاموش 27-صرفه جویی در عملکرد در یک 4-3 اضافه برنده بیش از کارولینای طوفان در فوریه. 29 در زنگ مرکز.

“او خوب نگاه امروز صبح پس امیدوارم او به ما این نوع از بازی امشب” Julien گفت: پس از صبح اسکیت.

لیندگرن یک 2-3-0 رکورد با یک 3.37 اهداف-برابر میانگین و .884 صرفه جویی در صد.

کریس Driedger است که انتظار می رود برای شروع در هدف برای Panthers. او یک 5-2-1 رکورد با یک 2.29 اهداف-برابر میانگین و .932 صرفه جویی در صد. سرگئی Bobrovsky این Panthers’ شماره 1 دروازه بان بوده و در برخورد با پایین بدن آسیب است. Bobrovsky یک 23-19-6 رکورد با یک 3.23 اهداف-برابر میانگین و .900 صرفه جویی در صد.

ارج نهادن به سیدنی

سابق Panthers دروازه بان روبرتو سیدنی خواهد شد که او شماره 1 بازنشسته در طول یک pregame مراسم در BB&T Center.

سیدنی بازنشسته در ماه ژوئن گذشته پس از بازی 20 فصل NHL از جمله 11 با Panthers خواهد شد و تبدیل به اولین بازیکن در تاریخ حق رای دادن به تعداد خود بازنشسته شد. The 40-year-old Montreal بومی است Panthers’ تمام وقت رهبر در بازی های انجام شده توسط یک دروازه بان (572), برنده (230) و shutouts (38). او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور ویژه به فلوریدا GM دیل Tallon.

“این یک شب ویژه برای دریاچه ارومیه” Panthers مربی Joel Quenneville گفت. “آن را بازتاب زیادی در دیدنی حرفه ای در بسیاری از راه. او به معنای زیادی به فلوریدا. آن شب برای ما به اذعان دستاوردهای خود را و همه چیز را او انجام داده برای لیگ. آن می تواند الهام بخش در بسیاری از راه.”

که در آن تیم های پایه

این Canadiens یک 31-29-9 ضبط و در جایگاه پنجم را در Atlantic Division هشت امتیاز پشت تورنتو افرا برگها برای سومین و آخرین نقطه حذفی.

پلنگ یک 33-26-8 ضبط و سه امتیاز جلوتر از Canadiens و پنج امتیاز پشت تورنتو است. این پلنگ که در حال 0-2-2 در آخرین چهار بازی و 1-4-2 در آخرین هفت, برگزاری دو بازی در دست بر روی برگها.

برگها در حال 0-2-1 در آخرین سه بازی بعد از باخت 2-1 به اردک جمعه شب در آناهایم. برگها نمی بازی شنبه.

خطوط

در اینجا چگونه Canadiens’ خطوط و دفاع جفت نگاه صبح اسکیت:

Lehkonen – Danault – Gallagher
Hudon – سوزوکی – Armia
بایرون – سلطه – سعادت
Vejdemo – Evans – Weise

Chiarot – وبر
کولاک – Petry
Ouellet – Folin
Alzner

که در آن Canadiens رتبه

به عنوان بازی Canadiens رتبه 17 در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 2.97 اهداف در هر بازی و آنها نیز رتبه 17 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.07. آنها رتبه 21 در بازی قدرت (18.2 درصد) 19 در مجازات قتل (78.4 درصد) و نهم در faceoffs (50.7 درصد).

تاتار بود که منجر به Canadiens در به ثمر رساند با 22-39-61 در مجموع به دنبال فیلیپ Danault (13-34-47) حداکثر Domi (17-27-34) گالاگر (22-21-43) و نیک سوزوکی (13-27-40).

که در آن Panthers رتبه

پلنگ رتبه هفتم در NHL در جرم به عنوان بازی به ثمر رساند به طور متوسط 3.31 اهداف در هر بازی رتبه 29 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.31. آنها رتبه نهم در بازی قدرت (21.3 درصد) 21 در مجازات قتل (77.9 درصد) و 14 در faceoffs (50.2 درصد).

جاناتان Huberdeau بود که منجر به Panthers در به ثمر رساند با 22-55-77 در مجموع به دنبال الکساندر Barkov (20-42-62) مایک هافمن (27-29-56), Evgenii Dadonov (25-21-46) و کیت Yandle (5-40-45).

چه بعدی ؟

این Canadiens پرواز از فلوریدا در روز یکشنبه و باید دو بازی آینده در زنگ مرکز در برابر نشویل شکارچیان در روز سه شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو) و Buffalo Sabres در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

روز جمعه Canadiens پرواز به کالیفرنیا برای شروع یک چهار بازی سفر جاده ای با بازی برابر Anaheim Ducks, Los Angeles Kings, San Jose Sharks و Colorado Avalanche.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>