نشینان در حال حرکت به عقب به ناسائو سالن بزرگ تا زمانی که خود را در عرصه های جدید در بلمونت پارک آماده است برای شروع 2021-22 فصل است.

بروکلین, n. y. — سه شنبه شب بازی را آخرین زمان Canadiens را بازی New York Islanders در بارکلیز سنتر (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

پس از بازی نهایی خود را در سه بازی از فصل به طور منظم در بارکلیز مرکز نشینان را بازی هر بازی حذفی این سال و همه بازی های خانگی خود را در فصل آینده در جزیره ناسائو سالن بزرگ بود که صفحه اصلی به جزایر زمانی که آنها برنده چهار مستقیم استنلی فنجان در 1980s.

که خبر خوب به Canadiens’ برندان گالاگر که بسیار ترجیح می ناسائو سالن بزرگ است.

“بهتر است انرژی و یخ بهتر است” گالاگر گفت: پس از Canadiens’ صبح اسکیت شنبه در مرکز بارکلیز. “این خوب بود برای دیدن که آنها قصد داریم در سال آینده وجود دارد.”

“کیفیت یخ خیلی خوب نیست,” او اضافه شده در مورد بارکلیز سنتر. “شما رو به بازی این بازی برای هر دو تیم است. اما من فکر می کنم زمانی که شما بازی در ناسائو آن را فقط بهتر محیط زیست است. هر آنچه در آن وجود دارد از طرفداران نوع ایجاد فضای بهتر برای توان بخشی و کیفیت سطح یخ بهتر است.”

وقتی پرسیده شد که اگر او را از دست Barclays Center, گالاگر تا به حال یک جواب یک کلمه ای: “هیچ.”

یک عرصه جدید در بلمونت پارک برای جزیره نشینان است که انتظار می رود به آماده برای 2021-22 فصل است.

از جزیره نشینان تقسیم خانه خود را برنامه بین بارکلیز سنتر و ناسائو سالن بزرگ دو فصل بعد از پخش سه فصل در Barclays Center, جایی که آنها نقل مکان کرد و پس از فصل 2014-15. جزیره بازی کرده بود در ناسائو سالن بزرگ پس از ورود به NHL به عنوان یک تیم توسعه در سال 1972-73.

بارکلیز مرکز ساخته شده بود به طور عمده برای بسکتبال و خانه را به NBA بروکلین نتز.

جزایر مربی بری Trotz نیز خوشحال از این جزایر در حال حرکت به عقب به ناسائو سالن بزرگ است.

“این خواهد بود که عادی” Trotz گفت: پس از جزایر’ تمرین دوشنبه. “ما باید دوباره عادی که در آن شما می دانید که در آن شما در حال رفتن هر بازی و از آن خانه و آن. وجود دارد هیچ تفاوتی rinks … من فکر می کنم آن را فقط نرمال مانند هر کس دیگری است که باید آن را. گاهی اوقات عادی خوب است.”

به بروکلین برای جزیره بازی می تواند یک ماجراجویی با ترافیک نیویورک. این یک 35 دقیقه سوار شدن به مترو وجود دارد از منهتن برای Canadiens’ صبح اسکیت شنبه و می توان آن را بسیار طولانی با ماشین زمانی که وجود ترافیک سنگین است.

جزایر’ Jean-Gabriel Pageau بود که به دست آورد از سناتورهای اتاوا دوشنبه گذشته بود و نگران وارد شدن به بازی در زمان سه شنبه شب.

“من قصد دارم به آموزش … امیدوارم من آن را به بازی” Pageau گفت: پس از جزایر’ صبح اسکیت شنبه. “اما هیچ کس شده است بسیار مفید, بنابراین من مطمئن هستم که همه جهات بسیار آسان است و من باید آن را در زمان.”

این جزایر تا به حال موفقیت در بارکلیز مرکز ارسال 7-0-3 رکورد وجود دارد در این فصل قبل از مواجهه با Canadiens و آنها تا به حال به دست آورده حداقل یک نقطه در 15 بازی گذشته خود را در بروکلین قدمت آن به فصل گذشته است.

که در آن تیم های پایه

این Canadiens (30-28-9) سر به بازی در جایگاه پنجم را در Atlantic Division نه امتیاز پشت تورنتو برای سومین و آخرین نقطه حذفی و Maple Leafs برگزار شد یک بازی در دست است. این Canadiens نیز نه امتیاز پشت Columbus Blue Jackets for نهایی وحشی-کارت نقطه حذفی در کنفرانس شرق. این اولین بازی از سه بازی سفر جاده ای برای Canadiens که در آینده 4-3 اضافه برنده بیش از کارولینای طوفان در روز شنبه بودند 3-1-1 در آخرین پنج بازی.

جزیره نشینان (35-21-8) گره خورده بودند با Columbus Blue Jackets برای اولین بار وحشی-کارت نقطه در کنفرانس شرق به عنوان بازی شدند winless در آخرین سه بازی (0-1-2) سفر یک 4-0 دست دادن به بوستون برونز شنبه گذشته.

این خواهد بود که دوم از سه بازی بین Canadiens و جزایر این فصل است. این Canadiens برنده 4-2 در زنگ مرکز در دسامبر. 3 و این تیم بعد از دیدار دوباره در مونترال در 28 مارس خواهد شد که Canadiens’ نهایی بازی خانگی این فصل است.

کری قیمت که دارای یک 26-23-6 رکورد با 2.76 اهداف-برابر میانگین و .910 صرفه جویی در صد شروع می شود در هدف برای Canadiens.

توماس Greiss است که انتظار می رود برای شروع در هدف برای جزیره نشینان. او یک 16-8-3 رکورد با یک 2.65 اهداف-برابر میانگین و .916 صرفه جویی در صد.

“آنها به خوبی ساختار” Canadiens مربی کلود ژولین گفت: در مورد جزایر. “(Trotz) یکی از این مربیان است که نقش man-to-man D-منطقه تحت پوشش. زمانی که او در واشنگتن در حال حاضر در اینجا احتمالا یکی از تیم های که بازی مرد-در-man. بنابراین آن را به مهم برای ما واقعا به حرکت جن سریع و گرفتن برخی از حرکت توهین آمیز منطقه به آنها را شکستن پایین. این است که یک تیم است که یک تن از به ثمر رساند. آنها را نمره به اندازه کافی برای برنده شدن در بازی های آنها بازی خوبی دفاعی.”

خطوط

در اینجا چگونه Canadiens’ خطوط و دفاع جفت نگاه روز سه شنبه صبح اسکیت:

تاتار – Danault – Gallagher
Lehkonen – سوزوکی – Armia
بایرون – سلطه – سعادت
Hudon – Evans – Weise

Chiarot – وبر
کولاک – Petry
Ouellet – Folin
Alzner

که در آن Canadiens رتبه

این Canadiens رهبری به این بازی رتبه 17 در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 2.97 اهداف در هر بازی و همچنین رتبه 17 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.07. آنها رتبه 20 در بازی قدرت (18.5 درصد) 19 در مجازات قتل (78.7 درصد) و هشتم در faceoffs (50.9 درصد).

توماس تاتار بود که منجر به Canadiens در به ثمر رساند با 22-39-61 در مجموع به دنبال فیلیپ Danault (13-32-45) حداکثر Domi (17-27-44), برندان گالاگر (21-20-41) و نیک سوزوکی (13-27-40).

که در آن جزایر رتبه

جزایر رتبه 22 در NHL به عنوان بازی به ثمر رساند به طور متوسط 2.78 اهداف در هر بازی و رتبه ششم در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 2.70. آنها رتبه 24 در بازی قدرت (17.5 درصد) 16 در مجازات قتل (80.7 درصد) و 18 در faceoffs (49.6 درصد).

Mathew Barzal رهبری نشینان در به ثمر رساند با 18-38-56 در مجموع به دنبال براک نلسون (23-27-50), Anders لی (19-21-40) جاش بیلی (13-27-40) و آنتونی Beauvillier (18-20-38).

چه بعدی ؟

این Canadiens پرواز به تمپا پس از بازی و یک عمل برنامه ریزی شده برای ساعت 2 بعد از ظهر چهارشنبه در آمالی عرصه به عنوان آنها آماده به صورت رعد و برق دوشنبه شب (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). این Canadiens خواهد شد و سپس لذت بردن از یک روز جمعه در فورت Lauderdale قبل از مواجهه با پلنگ در روز شنبه (7 p. m. CBC SN, SN360, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im