Canadiens بازی بعد: Groundhog Day با یکی دیگر از از دست دادن در زنگ مرکز

حبس ضربه 2-0 سرب برای هفتمین بار در این فصل و از دست دادن برای 10th زمانی که پیشرو پس از دو دوره.

با Canadiens پیشرو نیویورک رنجرز 1-0 در اواخر دوره دوم پنج شنبه شب در زنگ مرکز در یک هدف با حداکثر Domi کسی که در جعبه مطبوعات پیشنهاد آنها نمی خواهید به نمره هدف دیگر برای جلوگیری از مصرف “مخوف 2-0 منجر شود.”

متاسفانه توماس تاتار گل در 17:01 از دوره دوم به قرار دادن Canadiens تا 2-0 و بقیه بازی شد قابل پیش بینی به عنوان رنجرز مبارزه برای پیروزی 5-2 از جمله خالی-شبکه هدف است.

آن را مشخص هفتمین بار در این فصل Canadiens باید دمیده 2-0 سرب و رکورد خود را است 1-5-1 در آن بازی. این 13th زمان آنها دمیده دو هدف منجر شود و رکورد خود را است 3-7-3 در آن بازی. آن را نیز 10 بار آنها را از دست داده اند پس از یک سرب, با رفتن به دوره سوم.

این بود که موش خرمای کوهی امریکا روز در زنگ مرکز که در آن Canadiens در حال حاضر یک 13-16-6 رکورد.

آن را نیز زشت — دوباره.

“من هیچ ایده” مربی کلود ژولین از وی خواست تا بعد از بازی چرا تیم خود را نگه می دارد تا دو هدف منجر می شود. “ما قادر به پخش 40 دقیقه است. ما نه قادر به پخش 60. ما را تشویق بازیکنان به بازی 60 دقیقه. به ما بگویید که آنها را به بازی در انگشتان پای خود را نه در پاشنه خود را در دوره سوم. بازی همان راه سوم که ما در دو مورد اول اما این اتفاق نمی افتد.”

سپس این مربی افزود: “ما نمی توانیم بازی برای بازیکنان است.”

وقتی پرسیده شد که آیا ممکن است عدم ناامیدی و یا ضرورت از بازیکنان به پایان بازی پس از خود حذفی امیدوار هستند اما رفته جولین گفت: “شما می دانید چه ؟ راستش من نمی دانم. و به همین دلیل من می گویم من نمی دانم دلیل است که ما برنامه بازی است به بیرون رفتن وجود دارد و بازی 60 دقیقه به همان شیوه. ما از بازیکنان به بازی همان راه است. بحث ما در مورد چیزهایی که ما نیاز به انجام حتی رفتن به دوره سوم. برای رفتن نگه دارید پس از این بچه ها نگه داشتن قرار دادن pucks خود را در پشت Ds. بیایید پرتاب pucks در net.

“ما تا به حال مقدار زیادی از شانس اطراف خود را خالص-مقابل منطقه” Julien اضافه شده پس از Canadiens اخراج 34 عکس در رنجرز دروازه بان الکساندر Georgiev. “این می تواند به راحتی 3-0, 4-0 اگر ما دفن شانس ما. بحث ما در مورد شما کردم به بلند pucks ، هنگامی که شما یک تک به تک و یا چیزی شما رو به آسانسور pucks ، ما باید به کسانی که همه چیز اتفاق می افتد و آنها نیست و به همین دلیل ما در حال نا امید در حال حاضر. به عنوان بازیکن به عنوان کارکنان مربیگری شما سعی می کنید و به آنها کمک کند و این اتفاق نمی افتد. بنابراین تا جایی که مشکلات ما هستند.”

خوشبختانه برای Canadiens و طرفداران خود را (نه به ذکر است رسانه ها) وجود دارد که تنها 16 بازی باقی مانده در این فصل است.

قیمت شروع می شود

کری قیمت خود را 11th راست شروع و 17 خود در گذشته در 18 بازی توقف 30 از 34 عکس او مواجه شده است. قیمت در حال حاضر آغاز شده 55 بازی در این فصل بیشتر از هر NHL دروازه بان و اجازه داده است حداقل سه گل در هشت گذشته خود نه شروع می شود.

قیمت برخی از بزرگ موجب صرفه جویی در به نگه داشتن Canadiens در این بازی اما اجازه دهید در یک نرم شات از آدم فاکس است که اجازه رنجرز را 3-2 سرب در 12:21 از دوره سوم.

بعد از بازی جولین پرسیده شد که آیا او نگران قیمت ممکن است گرفتن فرسوده از حجم کار و مربی نمی خواهم به این سوال.

“من حتی نمی رفتن وجود دارد,” عصبانی Julien گفت. “او تا به حال شکستن است. بچه ها سوال بپرسید که حس می شود. به نظر من او تا به حال یک روز بین هر بازی است و او نمی اسکیت در صبح است. او ساخته شده برخی از باور نکردنی موجب صرفه جویی امشب بنابراین ما در حال رفتن به در یک نگاه هدف است که از طریق رفت و می گویند که او خسته شده اید ؟ چگونه در مورد صرفه جویی در او ساخته شده است. بیا بچه ها! واقعا….”

قیمت ضبط در حال حاضر 26-23-6 با 2.76 اهداف-برابر میانگین و .910 صرفه جویی در صد.

تاتار روابط حرفه ای بالا

تاتار گل زرق و برق دار هدف کینگ و افزود: کمک به بهبود تیم خود را پیشرو در مجموع به 22-36-58. او نیز همسان حرفه ای بالا در نقاط مجموعه فصل گذشته زمانی که او تا به حال 25-33-58 مجموع با Canadiens.

با 16 بازی در سمت چپ تاتار یک شات در تطبیق — یا شاید حتی شکستن — شخصی خود را به بالا از 29 اهداف تعیین شده در 2014-15 با Detroit Red Wings.

او شده است یکی از معدود نقاط روشن برای Canadiens در این فصل است.

Domi گسترش نقطه خط

Domi هدف گسترش خود را به نقطه خط به چهار بازی با 3-3-6 در مجموع در طول این دهانه.

قبل از رفتن در نقطه, خط, سلطه تنها شش امتیاز در 21 بازی قبلی. او در حال حاضر 16-27-43 بالغ برای فصل به رتبه دوم در تیم به ثمر رساند پشت تاتار.

بدسم, بازی های برگزار شده مرکز در یک خط با پل بایرون و اردن سعادت و بدون شک او به نظر می رسد بسیار راحت تر و بهتر است یک بازیکن زمانی که او در وسط به جای بازی در بال.

“فرد چیزهای معنای چندانی ندارد اما اگر شما در حال پرسیدن در مورد positionally من قطعا مانند مرکز” Domi گفت.

او همچنین دوست دارد به بازی با بایرون.

“من دوست دارم Paulie” Domi گفت. “شما نگاه به عقب, من فکر می کنم در سال گذشته خودم پل و Shawzy (اندرو شاو) تا به حال برخی از واقعا خوب شیمی. پل و من فکر می کنم این بازی بسیار شبیه است. آن را بسیار در شمال و او می داند که به کجا برود و من می دانم که در آن او را به رفتن به, بنابراین من فکر می کنم که یک بخشی از شیمی است. نشسته در کنار یکدیگر (در اتاق قفل) ما همراه کردن یخ. ما همیشه صحبت کردن با هم. من عاشق بازی با پل بایرون.”

Domi است که در آخر فصل از دو سال ما$6.3 میلیون قرارداد می تواند تبدیل به یک محدود رایگان در جولای 1, اما او گفت که نه در ذهن خود را در حال حاضر.

“هیچ … آن چه در آن است, راست?” Domi گفت. “شما نمی فکر می کنم در مورد چیزهای که. من می دانم که این یک کلیشه, پاسخ, اما فقط در تلاش برای کمک به این تیم پیروزی در هر راه ما می توانیم و این یک بیت از یک سخت کار کردن می بینم. اما شما باید برای پیدا کردن یک راه برای دریافت از طریق آن و درمان هر بازی مانند آن را خود گذشته و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

Hudon به نام از لاوال

این Canadiens به نام رو به جلو چارلز Hudon از AHL را لاوال موشک به صورت اورژانس صبح روز پنجشنبه به جاناتان Drouin را نقطه در صف.

Drouin بی معنی است در هشت بازی و منهای-10 پس از بازگشت به ترکیب زیر عمل جراحی مچ دست در Nov. 18. او همچنین از دست رفته یک بازی پس از بازگشت از مچ دست خود را جراحی با آسیب مچ پا.

“به همین دلیل او را برای خود مچ پا نه مچ” Julien گفت: صبح روز پنجشنبه در حالی که Canadiens برگزار اختیاری اسکیت در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار. “این چیزی است که باعث ناراحتی او بیشتر در حال حاضر و او احساس راحت است. شما می توانید او را نمی اسکیت راه او می تواند. کارکنان پزشکی در آن نگاه کرد و گفت: ما نیاز به او را بیرون بکشد. به طوری که به همین دلیل او را بازی نمی کند.”

Julien اضافه شده است وجود دارد هیچ جدول زمانی برای Drouin بازگشت.

“مچ پا آسیب های, من حدس می زنم حساس” مربی گفت. “بعضی از بچه ها می توانید از طریق آن با توجه به آنچه در آن است که برخی از بچه های دیگر نمی توانید. طول بازیابی متفاوت در این نوع از آسیب مچ پا است که شما را به طوری که آن را سخت به بگویید که در حال حاضر. آنها (کادر پزشکی) داده نشده ما یک جدول زمانی است.”

Hudon در خط چهارم با جیک ایوانز و دیل Weise و بی معنی و منفی-1 در حالی که ورود به سیستم 11:42 یخ زمان. در 46 بازی با موشک Hudon است 27-8-35 بالغ. او تنها یک کمک در 10 بازی این فصل با Canadiens.

Defenceman خاویر Ouellet از دست رفته خود را مستقیم سوم بازی با یک ضربه مغزی. Ouellet نشده پاک شده است برای تماس با اما skated با دستیار مربی لوقا ریچاردسون شنبه صبح.

مبارک برای Hudon

Defenceman کارل Alzner که بازی 53 بازی با موشک این فصل و ارسال شده 1-12-13 بالغ, خوشحال Hudon دریافت نامیده می شود.

“راه او شده است بازی برای ما در لاوال نوع کشیدن برای او و امید به او است که او می تواند یکی دیگر از شات اینجا” گفت: Alzner که بازی خود را در بازی سوم با Canadiens پنج شنبه شب پس از نام گرفتن از لاوال. “من نمی دانم که چگونه او در حال بازی زمانی که او (با Canadiens) در آغاز سال اما اکثر بازی ها (با لاوال) تا کنون بهترین بازیکن بر روی یخ. بنابراین آن را به خوبی برای دیدن او یک فرصت است. من مطمئن هستم او خواهد بود بسیار خوشحال است.”

موشک ضرب و شتم سناتور 4-1 شنبه شب در بلویل بهبود رکورد خود را به 26-23-8 خوب برای کسب مقام پنجم در شمال بخش به عنوان آنها نبرد را به اهل برگشتی. نیکیتا Jevpalovs به ثمر رساند و دو بار برای این موشک در حالی که Hudon و لوران دوفین اضافه مجرد. دروازه بان Cayden Primeau متوقف 27 28 عکس, بهبود رکورد خود را به 15-10-3 با 2.53 اهداف-برابر میانگین و .905 صرفه جویی در صد.

Alzner گفت: تمام تماس-یو پی اس به Canadiens به دلیل صدمات را ساخته اند همه چیز دشوار است برای موشک و مربی جوئل بوچارد.

“این سخت است برای مطمئن” Alzner گفت. “این دشوار است زمانی که بچه ها دوباره (به لاوال) زیرا این یک عاطفی آرامش. و خیلی از بچه ها آمد و آنها به وضوح به اندازه کافی خوب به بازی در هر دو لیگ, اما آن را سخت برای به دست آوردن احساسات به جایی که آن را باید گاهی اوقات. و سپس شما بچه ها که teetering در لبه که (لاوال) صف که آن را هر شب. پس از آن دشوار تعادل است. من نمی خواهم به در جوئل موقعیت پایین وجود دارد با همه چیز او تا به حال برای مقابله با. اما خوشبختانه گروهی از بچه ها غیر واقعی است و همه من فکر می کنم آن را به نظر می رسد مانند کشیدن در همان طناب در حال حاضر. خوشحال برای دیدن که آنها را یک پیروزی بزرگ روز گذشته, بیش از حد.”

هیچ مربیگری آینده برای Alzner

جانباز Alzner شده است یک تاثیر مثبت در جوان موشک بازیکنان, اما او را نمی بینم مربیگری خود را در آینده پس از حلق آویز کردن خود اسکیت به عنوان یک بازیکن.

“یک شانس” او گفت:. “تنها چیزی که من همیشه انجام خواهد بود دستیار شاید. فقط چون من بیشتر از یک نوع ، من نمی خواهم برای به دست آوردن در مقابل همه و صحبت کنید. One-on-One خواهد بود چیزی. اما زمانی که من از انجام آن هم خانواده است. این برنامه را در ادامه خواستار به عنوان یک مربی از آن است که به عنوان یک بازیکن, بنابراین من نمی خواهم به آن است.”

Alzner و همسرش دارای سه فرزند جوان است.

این defenceman گفت او شده است تحت تاثیر قرار توسط این بازیکنان جوان در موشک.

“من فقط احساس می کنم مثل همه به نظر می رسد تا به خوبی گرد در حال حاضر” Alzner گفت. “بچه ها می تواند رسیدگی به جن آنها می تواند به ساقه آنها می توانید اسکیت بازی کردن. وجود ندارد بسیاری از تک بعدی بازیکنان دیگر. هر کس باید قادر به انجام همه چیز را به پایین وجود دارد می توانید آن را انجام دهید. من تحت تاثیر قرار با همه آنها را. من در تلاش برای یادگیری از آنها را در هر تمرین. من نمی دانم اگر آنها در حال تلاش برای یادگیری هر چیزی از من اما اگر آنها بزرگ است. اما وجود دارد بسیاری از بچه ها که یک بار آنها نوع کشف کردن برخی از جزئیات کمی در مورد بازی هاکی طرفدار سپس آنها را به ابزار”است.

لیندگرن در دفاع از برادر کوچک

رنجرز defenceman Ryan لیندگرن, برادر کوچکتر از Canadiens دروازه بان چارلی لیندگرن موفق به دریافت زیر پوست Boston Bruins’ براد Marchand در طول بازی تاریخ و زمان آخرین یکشنبه.

برونز ضرب و شتم جنگلبانان 3-1 و رایان که نقش یک hard-nosed, بازی, تا به حال چند جنگ با Marchand. در اولین دوره Marchand خرگوش-پانچ رایان و در دوره دوم او صلیب-بررسی رنجرز defenceman به یخ از پشت. رایان همچنین در زمان بالا-چوب در صورت از برونز’ دیوید Krejci در طول بازی است که او را قطع و نیاز به بخیه.

پس از بازی Marchand گفت: در مورد رایان: “او را برای رفتن به یک بازیکن وجود دارد که رفتن به یک حرفه ای. من نه بیش از حد در رابطه با او.”

برونز انتخاب رایان در دور دوم (49 کلی) از سال 2016 NHL پیش نویس و دو سال بعد معامله شد او را به رنجرز به عنوان بخشی از فیلمهای معامله برای ریک نش.

“به نظر من این فقط هاکی” رایان گفت: نیویورک پست در روز سه شنبه که در مورد خواسته Marchand نظر. “او یک رقابتی پسر من رقابتی ، ما در حال رقابت در برابر یکدیگر. من می خواهم به ترک آن را بر روی یخ. من نه یک مرد که می رویم به بحث در مورد آن را پس از. این چیزی است که او می خواهد به انجام است ؟ پیش بروید.

“او یک بازیکن خوب و من دوست دارم بازی در برابر بازیکنان” رایان اضافه شده است. “من سعی می کنم به طور فیزیکی بر روی بچه ها. بدیهی است که او آن را دوست ندارم. اما فقط بدان معناست که من انجام من است.”

لیندگرن برداشت دو کمک در برابر Canadiens و 1-13-14 در مجموع 53 بازی در این فصل است و به علاوه-14 با 39 پنالتی دقیقه است.

“شما نگاه کنید در یک نظر که … بدیهی است که من یک تن از احترام به Marchand” شارلی گفت: صبح روز پنجشنبه هنگامی که در مورد خواسته برادرش دشمنی با برونز آفات. “من می خواهم راه او بازی می کند. اما من فکر می کنم این اظهار نظر بود که شاید کمی خارج از پایه. من حدس می زنم برادر من احتمالا او را در سال آینده … من می دانم که آنها را بازی نمی کند بقیه فصل. اما برادر من یک پسر که برای بازی بسیاری از بازی ها است. من کاملا بر این باورند که. من می دانم رنجرز او را دوست دارم. فقط یکی از این نظرات. اما من فکر می کنم برادر من به کار گرفته شده آن را با یک تن از کلاس. فقط دو رقابتی بچه ها.”

چه بعدی ؟

این Canadiens خواهد تمرین در ساعت 11:30 صبح جمعه در بروسار قبل از مواجهه با Carolina Hurricanes شنبه شب در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

هفته آینده به Canadiens خواهد جاده برای سه بازی شروع روز سه شنبه در نیویورک در برابر نشینان (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). پس از آن Canadiens سر به فلوریدا به بازی بازی های Tampa Bay Lightning در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و پلنگ در روز شنبه (7 p. m. CBC SN, SN360, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma