Canadiens چشم انداز “نیست بسیار خوب وضعیت (در جهان junior مسابقه) چرا که او تنها بازی حدود 10 دقیقه یک بازی” هیوز می افزاید.

نیوجرسی — Canadiens چشم انداز کول Caufield محدود بود به یک هدف و یک کمک در جهان junior قهرمانی در این سال, اما سابق linemate Jack Hughes وجود دارد گفت: نباید هیچ گونه نگرانی بیش از اعداد خود را.

“او بسیار خوب وضعیت زیرا او تنها بازی حدود 10 دقیقه بازی گفت:” هیوز که بازی در کنار Caufield فصل گذشته با ایالات متحده تیم ملی برنامه توسعه است. “او یک گلزن است اما او به یخ ،

Caufield بود Canadiens’ در دور اول پیش نویس انتخاب کنید (شماره 15 به طور کلی) در ورود به NHL پیش نویس در ماه ژوئن گذشته و او بازی در دانشگاه ویسکانسین که در آن او 17 گل و 11 پاس گل در 26 بازی.


کول Caufield این Canadiens بالا انتخاب (شماره 15 به طور کلی) در سال 2019 NHL ورود پیش نویس این نسخهها کار از طریق یک مته در توسعه اردوگاه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار در تاریخ 26 ژوئن 2019.

John Mahoney / Montreal Gazette

در حالی که Caufield رفت و مسیر کالج هیوز ساخته شده پرش به طور مستقیم به NHL بعد از شیاطین او را انتخاب No. 1 به طور کلی در پیش نویس است.

هیوز گفت: او چک در با Caufield به طور منظم و به دنبال به جلو به دیدن دوستان خود را در بازی NHL “در یک یا دو سال.”

“این می تواند یک کمی بهتر” هیوز گفت: زمانی که در مورد خواسته خود rookie فصل قبل از بازی روز سه شنبه برابر Canadiens (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM). “شده اند وجود دارد بسیاری از تنظیمات ساخته می شود و یکی از آنها مورد استفاده قرار گرفتن برای بازی در هر روز دیگر.”

او از دست رفته است و نه بازی با آسیب ها و جمع آوری کرده است و شش گل و 11 پاس گل با منفی-15 امتیاز.

هیوز خواهد پرسید به بازی یک نقش بزرگتر شنبه به دلیل نیکو Hischier را از دست ندهید این بازی است. Hischier قطع شد و بالاتر از زانو در بازی آخر هفته برابر دالاس. او بازگشت به بازی پس از بخیه اما شیاطین تصمیم به نگه داشتن او را از مونترال بازی به عنوان یک احتیاط.

این Canadiens در برخورد با شیوع آنفولانزای و تصمیم به برگزاری یک صبح اسکیت. آنها همچنین اوراق یک برنامه ریزی تمرین در مونترال در روز دوشنبه.

یک بیمار Carey قیمت اقامت در مونترال و rookie Cayden Primeau است که انتظار می رود برای شروع بعد از اینکه به یاد می آورد از لاوال به صورت اورژانس.

St-اییسنت بومی لوئیس Domingue شروع خواهد شد در هدف برای شیاطین.

phickey@postmedia.com

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de