کری قیمت یک شب در بل مرکز پس از بازی 11 مستقیم بازی و 17 از گذشته 18.

پس از بازی 11 بازی متوالی و 17 از گذشته 18, Carey قیمت را دریافت کنید یک شب شنبه که Canadiens بازی Carolina Hurricanes در زنگ مرکز (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

چارلی لیندگرن را در اولین شروع خود را در هدف پس از Feb. 4 هنگامی که او را متوقف 20 از 24 عکس در یک 5-4 در ضربات پنالتی به پیروزی شیاطین در نیوجرسی.

لیندگرن خواهد ساخت و پنجم شروع این فصل است. او یک 1-3-0 رکورد با یک 3.48 اهداف-برابر میانگین و .880 صرفه جویی در صد. قیمت فروش تمام NHL goalies با 55 شروع می شود در این فصل — چهار بیش از Winnipeg Jets’ Connor Hellebuyck — و 26-23-6 رکورد با 2.76 GAA و .910 صرفه جویی در صد. قیمت مجاز است حداقل سه گل در هشت گذشته خود نه شروع می شود.

پس از روز شنبه را 5-2 از دست دادن به نیویورک رنجرز در زنگ مرکز Canadiens مربی کلود ژولین ناراحت شدم وقتی پرسید که آیا او نگران بود که قیمت شروع به پوشیدن از حجم کار خود را.

“من حتی نمی رفتن وجود دارد,” Julien گفت. “او تا به حال شکستن است. بچه ها سوال بپرسید که حس می شود. برای من او یک روز مرخصی بین هر بازی است و او نمی اسکیت در صبح است. او ساخته شده برخی از باور نکردنی موجب صرفه جویی امشب بنابراین ما در حال رفتن به در یک نگاه هدف است که از طریق رفت و می گویند که او خسته شده اید ؟ چگونه در مورد صرفه جویی در او ساخته شده است. بیا بچه ها. واقعا….”

لیندگرن نشده بود خیلی از فرصت بازی در این فصل اما او تا به مبارزه سخت و به خوبی در شیوه های مهم است که برای هر گونه پشتیبان گیری دروازه بان.

“ما به ما پشتیبان goaltender سال گذشته (Antti) Niemi که فقط کار می کرد خیلی سخت” Julien گفت: پس از Canadiens برگزار اختیاری صبح اسکیت شنبه در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار. “متاسفانه او بود قادر به به ما چه ما نیاز به زمانی که ما به آن نیاز. چارلی انجام همان چیزی که در حال حاضر در عمل است. او یک عملکرد خوب دروازه بان. ما در حال دیدن او را به برخی از بزرگ موجب صرفه جویی در و او کار سخت و خوبی داره. بنابراین ما امیدواریم که در حال حاضر این است که او می تواند در آمده و همان راه او شده است بازی در عمل است.

“هنگامی که یک goaltender نشده در حالی که شما رو به درک که او را برای رفتن به شاید چالش های خود را” مربی اضافه شده است. “اما ما نیاز به خوبی در مقابل او به او اجازه می دهد برای پیدا کردن راه خود را از طریق بازی امشب و احساس راحت است.”

یک فرصت خوب وجود دارد defenceman خاویر Ouellet خواهد به عقب بر گردیم در Canadiens’ صف گم شده و پس از سه بازی گذشته با یک ضربه مغزی.

“او پاک شد برای تماس با دیروز” Julien گفت. “امروز همه ما نیاز به ترخیص کالا از دکتر که ما امیدواریم که ما در حال رفتن به دریافت کنید.”

این Aho عامل

به یاد داشته باشید سباستین Aho?

مرکز Canadiens GM مارک Bergevin پیشنهاد ورق به تابستان گذشته منجر طوفان در به ثمر رساند با 36-26-62 بالغ.

Julien خواسته شده بود صبح روز شنبه اگر او تا به حال شگفتی چگونه همه چیز ممکن است متفاوت برای Canadiens این فصل اگر آنها فرود آمده بود Aho.

“من فکر می کنم ما می دانستیم که قبل از آن که او را به مانند یک بازیکن خوب” Julien گفت. “به همین دلیل است که حرکت ساخته شده است. من فکر می کنم آن را قابل فهم در حال حاضر چرا که حرکت ساخته شده بود زمانی که شما نگاه در نوع بازیکن او است.”

این پیشنهاد را ورق Bergevin داد 22 ساله Aho شد برای مدت پنج سال و US$42.27 میلیون با اکثریت آن در آینده امضای پاداش. این طوفان همسان ارائه دهد.

Aho درآمد 12 میلیون دلار در این فصل از جمله $11.3 میلیون امضا جایزه. در حالی که Aho سالانه حقوق و دستمزد-کلاه ضربه $8.454 میلیون امضای او پاداش بیش از چهار سال آینده خواهد بود برای $9.87 میلیون $6.95 میلیون $5.25 میلیون و $5.25 میلیون.

بدترین سرب در هاکی ؟

این Canadiens منفجر 2-0 منجر مقابل رنجرز سهشنبه شب. آن را مشخص هفتمین بار در این فصل Canadiens باید دمیده 2-0 سرب و رکورد خود را است 1-5-1 در آن بازی. این 13th زمان آنها دمیده دو هدف منجر شود و رکورد خود را است 3-7-3 در آن بازی.

Julien گفت: از آن شده است یک مورد از Canadiens بازی بر روی پاشنه خود را با سرب به جای در انگشتان خود را.

“کاملا واضح است” Julien گفت. “قدرت از بسیاری از خطوط ما شده است توانایی برای قرار دادن فشار بر روی تیم های دیگر است. آخرین بازی در سومین دوره ما فقط اجازه دهید آنها را شکستن خود را به منطقه پایان راه بیش از حد به راحتی و آنها را برداشت تا به سرعت از طریق خنثی منطقه و در نهایت آن را به ما.

“وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در اینجا” مربی اضافه شده است. “من آن را گفته ام قبل از … فکر نمی کنم وجود دارد هر مربی که می گوید:” هی بچه ها. پشت کردن اجازه دهید مطمئن شوید که ما فقط به نظاره نشست و اجازه دهید آنها را در ما. که هرگز هر مربی فلسفه است. چه اتفاقی می افتد اگر که اعتماد به نفس آنها نمی خواهید به گرفتار با تعداد موقعیت ها. بدون انجام آن را به عمد آنها تمایل به عقب نشینی. بنابراین در حال حاضر ما آن را امتحان کنید و اعتماد به نفس. ما باید به آنها این اعتماد به نفس, اما آنها باید این اعتماد به نفس به بازی ادامه همان راه است. اگر شما بازی با جن, اگر شما در حال حمله به تیم های دیگر به خوبی زمانی که شما در حال حمله به شما را در حال بازی با جن آنها در حال رفتن به نمره. بسیاری از آن است که در مورد اعتماد به نفس. مثل من گفت: دیروز ما نشان داد ما دوره سوم (در فیلم) و که در آن ما حمایت کردن و به آنها یخ است که آنها به دنبال. امیدوارم امشب تغییری وجود دارد اگر آن را به می آید که وضعیت دوباره.”

که در آن تیم های پایه

این Canadiens یک 29-28-9 رکورد — از جمله 13-16-6 در خانه هستند در جایگاه پنجم را در Atlantic Division نه امتیاز پشت تورنتو برای سومین و آخرین نقطه حذفی با Maple Leafs برگزاری یک بازی در دست است. این Canadiens 12th در کنفرانس شرق و دنباله Columbus Blue Jackets با نه امتیاز برای نهایی وحشی-کارت حذفی نقطه.

Sportsclubstats.com دارای Canadiens’ شانس برگشتی ذکر شده در 0.3 درصد است.

کارولینای دارای یک 35-24-4 ضبط و دو امتیاز پشت سر کلمبوس برای نهایی وحشی-کارت نقطه با طوفان برگزاری سه بازی در دست است.

این طوفان در حال آمدن است خاموش 3-2 دست دادن به Colorado Avalanche جمعه شب در کارولینای و 1-3-0 در آخرین چهار بازی.

که در آن Canadiens رتبه

این Canadiens رتبه 18 در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 2.95 اهداف در هر بازی و رتبه 17 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 3.08. آنها رتبه 20 در بازی قدرت (18.9 درصد) 20 در مجازات قتل (78.5 درصد) و هشتم در faceoffs (50.8 درصد).

توماس تاتار منجر Canadiens در به ثمر رساند با 22-36-58 در مجموع به دنبال حداکثر Domi (16-27-43) فیلیپ Danault (12-31-43), نیک سوزوکی (13-27-40) و برندان گالاگر (20-19-39).

که در آن طوفان رتبه

این طوفان رتبه 13 در NHL در جرم به ثمر رساند به طور متوسط 3.16 اهداف در هر بازی و رتبه 10 در دفاع اجازه می دهد به طور متوسط 2.84. آنها رتبه 10 در بازی قدرت (21.5 درصد) پنجم در مجازات قتل (83.0 درصد) و هشتم در faceoffs (50.8 درصد).

Aho منجر طوفان در به ثمر رساند با 36-26-62 در مجموع به دنبال Teuvo Teravainen (15-44-59) آندره Svechnikov (24-34-58) Dougie همیلتون (14-26-40) و مارتین Necas (16-18-34).

چه بعدی ؟

این Canadiens را روز جمعه و پس از آن باید یک تمرین برای برنامه ریزی 10:45 صبح دوشنبه در بروسار قبل از هدف قرار دادن جاده برای سه بازی. این Canadiens خواهد شد بازدید از جزایر نیویورک در روز سه شنبه قبل از رفتن به فلوریدا که در آن آنها خواهد شد بازی Tampa Bay Lightning در روز پنج شنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM) و پلنگ در روز شنبه (7 p. m. CBC SN, SN360, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im