Canadiens ضرب و شتم برگ 2-1 در OT به افزایش حذفی امیدوار

مونترال در حال حاضر برنده سه مستقیم بازی و 9-3-0 در گذشته خود 12.

نیک عموزاده بود واقعا به دنبال به جلو به شنبه شب هاکی در کانادا matchup با تورنتو افرا برگها در زنگ مرکز.

“من بسیار هیجان زده هستم,” عموزاده گفت: پس از در نظر گرفتن بخشی در Canadiens’ اختیاری صبح اسکیت در بروسار. “این چیزی است که شما برای بازی مناسب است ؟ منظورم از ما خوش شانس می شود قادر به بازی این بچه ها. این که شما می خواهید به بازی. این تیم شما در حال تعقیب هستند که تیم شما می خواهید به بازی. من می دانم که ما بازی آنها را یک بار در پایان سال نیز هست و این نکات مهم است. آنها برنده شب گذشته. آنها بازی شب گذشته ما تازه ما آماده برای رفتن. ما باید پرواز.”

این Canadiens نیست لزوما بیا پرواز, اما آنها تا پایان ضرب و شتم برگ 2-1 در وقت اضافه, هدف — منتظر — ایلیا Kovalchuk. آن Kovalchuk را هدف ششم در 15 بازی پس از امضای قرارداد با Canadiens به عنوان یک عامل آزاد و آن را منتقل Canadiens در پنج نقطه از برگها در اقیانوس اطلس در بخش رده بندی و خود را داد حذفی امیدوار است دیگر افزایش دهد.

این Canadiens در حال حاضر برنده سه مستقیم بازی و 9-3-0 در گذشته خود 12.


مونترال – تورنتو افرا برگها’ Andreas Johnsson چالش های Canadiens’ برندان گالاگر در زنگ مرکز در روز شنبه, فوریه. 8, 2020, در مونترال.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

این Canadiens قادر به نگه داشتن در حال پرواز در آسمان برگها کردن بیاد تا 1:06 سومین دوره زمانی که جان توارث تکمیل سه بر دو به ثمر رساند در Carey قیمت. فقط وقتی که آن شروع به نگاه مانند Canadiens را بسته برای اولین بار در این فصل مارکو Scandella به ثمر رساند اولین هدف خود در 16 بازی با مونترال به کراوات آن را 1-1 با 2:33 چپ در دوره سوم و تنظیم صحنه برای Kovalchuk را heroics.

برگها بودند از آمدن یک 5-4 اضافه برنده شدن بیش از آناهایم اردک در شب جمعه در تورنتو است. برای دومین شب متوالی جک کمپبل در هدف برای برگها که به دست آورد و او را از پادشاهان لس آنجلس در روز چهارشنبه پس از شماره 1 دروازه بان Frederik اندرسن بود کنار با یک گردن آسیب است.

برگها را به بازی رتبه دوم را در NHL در جرم اما 27th, در دفاع.

این نبود یکی از هیجان انگیز تر Canadiens-برگها بازی تا Scandella به ثمر رساند و وجود دارد بیشتر “بروید برگها برو!” از “Go Habs Go!” مناجات با تورنتو طرفداران اهدای برخی از صندلی های خالی که دیده شده است که با نظم در زنگ مرکز این فصل است. وجود دارد به نظر می رسید به عنوان بسیاری از آبی برگ ژاکت قرمز Canadiens کشباف در صندلی اما “Go Habs Go!” شعارهای کردم بسیار بلندتر پس از Scandella به ثمر رساند برای مساوی کردن بازی.

جاناتان Drouin بازگشت به Canadiens’ صف برای اولین بار پس از عمل جراحی روی مچ دست چپ در Nov. 18 در حالی که رایان Poehling شد بازگشت به ذكر است لاوال موشک. Drouin بازی جناح چپ در خط سوم با حداکثر Domi در مرکز و Artturi Lehkonen در جناح راست.

جیک ایوانز که خود ساخته NHL اولین در پنج شنبه شب 3-2 اضافه برنده شدن بیش از Anaheim Ducks در زنگ مرکز ماند در Canadiens’ صف گرفتن جانباز دیل Weise را نقطه در خط چهارم با Nate تامپسون و نیک عموزاده. Defenceman خاویر Delisle بود که به نام تا از این موشک در پنجشنبه بازی اولین بازی خود را با Canadiens در این فصل مصرف مسیحی Folin را در نقطه سوم جفت در کنار مارکو Scandella.

این Canadiens خود را نگه دارد سالانه مهارت های رقابت یکشنبه در زنگ مرکز شروع و در ساعت 10 صبح خواهد شد و در اقدام دوشنبه شب زمانی که آریزونا شغالها بازدید Bell Centre (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de