Canadiens در پنگوئن ها: پنج چیز شما باید بدانید

این آخرین از سه بازی بین این تیم است. آنها تقسیم دو بازی با هر تیم برنده در جاده ها است.

در اینجا پنج چیز شما باید بدانید در مورد Canadiens-پنگوئن بازی در PPG رنگ آرنا جمعه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو).

رقابت: این آخرین از سه بازی بین این تیم است. آنها تقسیم دو بازی با هر تیم برنده در جاده ها است. این Canadiens که هفت امتیاز از یک نقطه حذفی هستند 6-4-0 در 10 بازی گذشته اما آنها روند در جهت اشتباه و از جان گذشته برای یک پیروزی پس از از دست دادن دو شروع می شود. رفتن به پنج اقدام پنگوئن دوم بود در شهری بدست آورد. آنها سوار واشنگتن پایتخت توسط سه نقطه, اما آنها نیز لذت می برد یک بازی در دست است.

که در هدف ؟ این اولین بار است که بازی در یک بازگشت به عقب سری برای Canadiens که خانه را به ستاره دالاس شنبه شب. پول هوشمند می گوید کلود ژولین را با قیمت کری در پیتسبورگ اما تصمیم سختی خواهد آمد شنبه. آیا او با چوب overworked قیمت و یا نشانی از او رول تاس با چارلی لیندگرن? قیمت بازی های برگزار شده 48 59 بازی های این فصل و پیتسبورگ بازی خواهد بود 10 خود را شروع و در 11 بازی. آخرین روز فوریه بود. 4 از آنجا که او تا به حال آنفولانزا. که درب باز برای لیندگرن که ضرب و شتم شیاطین 5-4 در ضربات پنالتی برای اولین پیروزی این فصل است.


حداکثر Domi که Canadiens’ پیشرو گلزن فصل گذشته تنها یک گل و دو پاس گل در 15 بازی گذشته خود.

گاو که در آن? در پی چهار شنبه 4-1 از دست دادن در بوستون, Julien اشاره کرد که این تیم نیاز به تولید بیشتر از برخی از بازیکنان که قرار است به عنوان گلزنان. Julien اشاره نکرد هر نام اما چند بازیکن که ایستادگی کردن به خاطر نام خود نبوده است ظاهر می شود بر روی علائم. شروع با حداکثر Domi بود که این تیم را از پیشرو گلزن فصل گذشته. او یک گل و دو پاس گل در 15 بازی گذشته خود. جوئل Armia است دو گل در 10 بازی در حالی که Artturi Lehkonen به ثمر رساند تا یک بار در 10 بازی. جاناتان Drouin — بدون امتیاز در سه بازی — می شود یک پاس زیرا او آینده, آسیب, اما او تنها دو عکس در آن بازی.

رادرفورد جهش تفنگ: پنگوئن مدیر کل جیم رادرفورد شهرت برای astute معاملات منجر به تجارت مهلت ارسال آثار او ساخته شده و یکی دیگر این هفته هنگامی که او به دست آورد Jason Zucker از مینه سوتا به جای مجروح جیک Guentzel در بالا خط. رادرفورد نبود ترس به بخشی با یک دور اول پیش نویس انتخاب برای پر کردن یک نیاز و او نیز اصلاح شده قبلی اشتباه زمانی که او انداخت در سابق Canadien الکس Galchenyuk.

مظنون معمول: پنگوئن به رخ کشیدن یکی از NHL قوی ترین 1-2 مشت کردن وسط با سیدنی کرازبی و اوگنی Malkin. هر دو بازیکن تا به حال برای مقابله با آسیب های این فصل اما خبر بد برای Canadiens که در آنها هر دو سالم است. Malkin, که محدود شده است و به 42 بازی تیم پیشرو گلزن با 48 امتیاز از جمله 18 اهداف است. او 17 اهداف و 53 امتیاز در 42 حرفه ای بازی در برابر مونترال. کرازبی که از دست رفته دو ماه پس از عمل جراحی فتق ورزشی شده است به طور متوسط بهتر از یک نقطه یک بازی با 10 گل و 31 امتیاز در 27 بازی. او 19 اهداف و 49 امتیاز در 39 بازی در برابر Canadiens.

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su