Canadiens و پنگوئن های برنامه ریزی شده برای شروع سری حذفی در اوت. 1

محتوای مقاله

NHL و nhl on nbc تصویب چهار سال تمدید به توافق دسته جمعی در جمعه مصرف آن از طریق 2025-26 فصل و بازگشت به بازی برنامه ریزی برای این فصل پس از لیگ تعطیل در مارس 12 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

NHL نیز از آن ساخته شده رسمی که تورنتو ادمونتون خواهد بود که دو hub شهرستانها برای postseason مسابقات آغاز خواهد شد که در اوت. 1 و 24 تیم در نظر گرفتن بخشی در حال حاضر در نظر گرفته شده postseason و شرکت در یک سری. که به معنی Canadiens خواهد شد که در صورت پیتسبورگ پنگوئن ها در بهترین پنج دور اول سری رسما ساخته شده از پلی آف پس از از دست رفته آنها را طی دو فصل است. این Canadiens به پایان رسید 12th در کنفرانس شرق در این فصل با یک 31-31-9 رکورد بدترین از هر تیم در نظر گرفتن بخشی در postseason.

این Canadiens و پنگوئن را بازی 1 از سری خود را در روز شنبه, اوت. 1 با بازی 2 در Aug. 3 و بازی 3 بر Aug. 5. بازی های 4 و 5 در صورت لزوم برنامه ریزی back-to-back for Aug. 7 و اوت. 8.

کامل پخش برنامه برای بازی در تورنتو ادمونتون منتشر خواهد شد در روزهای آینده توسط NHL. بازی های انجام شده در تورنتو خواهد بود برنامه ریزی شده برای شروع در ظهر و 4 بعد از ظهر و 8 p. m. در حالی که بازی در ادمونتون شروع خواهد شد در 2 p. m., 6:30 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. ET. هر دو کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی برگزار خواهد شد در ادمونتون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>