کشتی کروز قرنطینه در ژاپن دوم بیشتر مسری coronavirus نقطه پس از چین با تعدادی از عفونت تا 218.

کانادا اعزام مقامات بهداشت به ژاپن برای کار با مقامات محلی است اما متوقف کوتاه بازگرداندن کانادا مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز — مرکز از بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین است.

مونترال و شوهر روی قرنطینه لوکس بوش راه اندازی یک نامه نوشتن کمپین به نخست وزیر جاستین ترودو و کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت به آنها را کشتی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان تعدادی از عفونت های صعود به 218 در کمتر از دو هفته.

در پاسخ به فشار از کشتی, مسافران, دولت ژاپن اعلام کرده است که برخی از سالم مهمانان ممکن است به زودی اجازه داده می شود به پیاده و پایان انزوای خود در ویژه مسکن تسهیلات.

اما این گزینه نمی نشستن به خوبی با برخی از مسافران از جمله برایان دویل و لوسی مائورو مونترال ، آنها ترجیح می دهند برای پرواز به کانادا بلافاصله.

“کسانی که با پاک کردن سلامت از لایحه (در نهایت ممکن است) باید این گزینه به ترک کشتی و رفتن به یک Japenese مسکن تسهیلات” دویل گفت: از طریق ایمیل.

“که ممکن است علاقه زیادی به ژاپنی ها (مسافران). اما چگونه شما می دانم که شرایط شما منتقل خواهد شد؟”

به غیر از چین — که در آن تقریبا از 64000 نفر کاهش یافته است بیمار از رمان coronavirus — دوم-مسری ترین نقطه در این سیاره به نظر می رسد روی الماس شاهزاده خانم, تجزیه و تحلیل داده های اپیدمیولوژیک نشان می دهد.

در خارج از سرزمین اصلی چین به مقامات گزارش داده اند بیش از 581 coronavirus عفونت در کشورها و مناطق در سراسر جهان. با این حال یک سوم از کسانی که عفونت 218 اند رخ داده در یک محل واحد: الماس شاهزاده خانم.

چه گفتن در مورد الماس شاهزاده خانم — که در آن 255 کانادایی محدود باقی می ماند به کابین خود — است که افزایش سریع در تعداد عفونت های پس از دولت ژاپن قرنطینه کشتی در فوریه. 5.

در فوریه. 6, مقامات اعلام کرد 20 coronavirus عفونت در کشتی. بعد از شمارش افزایش به 64. سه روز بعد از آن شروع به پریدن کرد به 130. ظهر روز پنج شنبه در ژاپن در مجموع تا به حال رسید به 218 از جمله بنا به گزارش یک مقام بهداشتی که تا به حال سوار کشتی به نظرسنجی از مسافران و کسانی که در حال حاضر در انزوا همراه با بیش از 3500 مسافر و خدمه در بندر یوکوهاما.

حد کامل از سرایت در کشتی است هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده به عنوان دولت ژاپن تا کنون آزمایش 713 مسافران و خدمه — حدود یک پنجم از کسانی که در هیئت مدیره.

به عنوان مقامات کانادا ابراز اعتماد به دولت ژاپن و شاهزاده Cruises برای مدیریت قرنطینه عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان شروع به سوال اثربخشی جداسازی مردم در نیمه محصور محیط زیست از یک کشتی بزرگ.

“آسیب پذیر ترین افراد در آن کشتی در حال خدمه به دلیل درک من این است که آنها جدا نیست در راه همان است که مسافران هستند” Gisele نوریس, یک متخصص بیماری های همه گیر گفت: New York Post.

در روز پنج شنبه, ژاپن, وزیر بهداشت, Katsunobu کاتو اعلام کرد که دو گروه از مسافران که آزمایش مثبت — افراد بالای 80 و کسانی که در کابین بدون ویندوز — منتقل خواهد شد به یک مرکز پزشکی در ساحل. که اولین نشانه قرنطینه نشده اقدام به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ریزی شده.

ژاپن مجموعه Feb. 19 به عنوان تاریخ قرنطینه خواهد بود اما برخی از مسافران در حال شک و تردید با توجه به تعداد عفونت همچنان رو به افزایش و کابین جفت منع شده از هر یک از دیگر.

در پاسخ به این نگرانی الماس شاهزاده خانم روز پنجشنبه اعلام کرد “کسانی که مهمانان که (باید) آزمایش منفی داده خواهد شد و گزینه ماندن پردازنده یا متحرك و همچنان خود را قرنطینه در مسکن مرکز مدیریت توسط دولت تا دوره کمون است.”

با وجود آن اعلام مونترال زن و شوهر دوستان ادامه نامه خود را-نوشتن کمپین با این استدلال که کانادا به مسافران داده می شود باید همان درمان به کانادا evacuees از چین است. دولت کانادا به اجاره دو فروند هواپیما به پرواز در آن آسمان به یک پایگاه نظامی در ترنتون, Ont., برای 14 روز در قرنطینه.

“چرا نمی توانید کسی را ببینید که چقدر مضحک و ترسناک این است پرسید:” مائورو که سوار الماس شاهزاده با دویل در Jan. 20 — قبل از پر خطر coronavirus شناخته شد.

مائورو و دویل بوده است به طور منظم تماس با دوستان و خانواده در مونترال نگه داشتن آنها مطلع از آخرین تحولات.

“دوستان ما در” مائورو گفت: از طریق ایمیل. “بسیاری از آنها در حال حاضر نوشته شده به (نخست وزیر ترکیه) توییتی (وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe) و شامپاین و در حال رفتن به ارسال و یا تلفن خود را به نمایندگان مجلس. آنها همچنین گروه های سازمان یافته از بستگان و دوستان خود درخواست از آنها برای تماس با دولت است.”

در چهارشنبه ترودو مطبوعات وابسته با اشاره به تمام سوالات در مورد کشتی قرنطینه و امکان بازگشت از کانادایی ها به امور جهانی کانادا. روز پنجشنبه جهانی امور سخنگوی اشاره خبرنگار به دولت فدرال جیر که “برخی از کانادایی ها روی الماس شاهزاده خانم ممکن است حمل و نقل به محل قرنطینه” اما به چند جزئیات دیگر.

در ضمن شامپاین به خبرنگاران گفت که تیم های واکنش اضطراری و کنسولی مقامات در ژاپن به مطمئن شوید که کانادایی ها در حال دریافت کمک آنها نیاز دارند, از جمله توانایی برای تماس با خانواده به خانه بازگشت.

شامپاین اضافه حدود 250 کانادایی در یکی دیگر از کشتی به ساحل کامبوج آزمایش منفی برای coronavirus خواهد شد و بازگشت به کانادا در خط کروز هزینه.

کانادا مطبوعات کمک به این گزارش.

aderfel@postmedia.com

twitter.com/Aaron_Derfel

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su