پردیس نوت بوک: Trahan باز می شود قانونی و هزینه های صندوق به آدرس اخلاق تحقیق

پیشین نوشته. دانکن هانتر باز یکی برای پرداخت هزینه های دفاع قانونی در مبارزات انتخاباتی فدرال اتهامات مالی. کالیفرنیا جمهوری خواه از گناه التماس کرد به کسانی که به اتهام استعفا از کنگره و تنظیم شده بود محکوم به اعدام در 17 مارس است.

Trahan توسط پرکینز Coie یک شرکت حقوقی که متخصص در مسائل مالی مبارزات انتخاباتی. او در مبارزات انتخاباتی کمیته لری Trahan برای کنگره کمیته مدیون حقوقی $347, 118, با توجه به یک Jan. 31 FEC پر کردن.

در یک گزارش ساخته شده در, دسامبر, دفتر کنگره اخلاق در بر داشت وجود دارد “دلیل قابل توجهی” به این باور ماساچوست دموکرات در مبارزات انتخاباتی دور FEC قوانین توسط loaning مبارزات انتخاباتی او 300.000 دلار از یک مشترک بررسی حساب او سهام با شوهرش دیوید.

“سازگار با FEC هدایت كرد وجوه موضوع به سهم محدودیت” اسه گزارش می گوید. “روند انتقال این وجوه از دیوید Trahan حساب به یک حساب مشترک نیست تبدیل این وجوه به Rep. Trahan دارایی و یا حتی به طور مشترک متعلق به دارایی.”

اسه گزارش یافت وام به نظر می رسد به سرچشمه گرفته از دیوید حساب شخصی. حداکثر او می تواند کمک مالی از حساب $5,400 — سهم محدودیتی برای 2017-18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im