پردیس نوت بوک: مطالعه می گوید سناتورها نیست به خصوص ماهر در معاملات سهام

سناتور نیست به خصوص ماهر در چیدن سهام با توجه به یک مقاله به کار با دارتموث محققان.

این مقاله به بررسی معاملات سهام رفتار و بازده سناتور از سال 2012 تا مارس سال 2020 است. این بار قاب قطاری معاملات قانونگذاران ساخته شده پس از تصویب توقف معاملات در کنگره دانش در عمل (سهام عمل می کنند) اندازه گیری شد که با گذشت یک جمهوری خواه و دموکرات در مجلس سنا و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012.

سهام عمل می گوید: نمایندگان مجلس وظیفه دارند که به کنگره دولت و شهروندان آمریکایی به تجارت در حالی که در اختیار داشتن مواد غیر دولتی اطلاعات آنها را در ظرفیت خود را به عنوان اعضای کنگره است. این قانون همچنین تاسیس یک نیاز برای اعضای خود را گزارش معاملات اوراق بهادار — بیش از $1,000 — در ظرف 45 روز از اجرای تجارت. این دوره معامله گزارش همچنین گسترش شامل همسران و فرزندان وابسته از نماینده مجلس. کاربران نیاز به فاش نمی تناوبی معامله گزارش به طور گسترده ای برگزار شد و بودجه, مانند وجوه متقابل و یا تبادل وجوه معامله (ETFs).

بروس Sacerdote استاد اقتصاد در کالج دارتموث co-نویسنده این مقاله با دو دانش آموز: ویلیام بلمونت و ایان ون هوک. گفتند سهام خریداری شده توسط سناتور به طور متوسط کمی underperform اوراق بهادار در همان صنعت و اندازه دسته بندی ها 11 اساس امتیاز 28 بر اساس امتیاز و 17 واحد در 1,3 و 6 ماه زمان افق.

اوراق بهادار فروخته شده توسط سناتور دقت underperform برای سه ماه اول و کمی بهتر در یک سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de