مبارزات دست و پنجه نرم کردن با قطعیت در میان جدید coronavirus نگرانی

“که در گذشته آن را به حال شده است یک آزمایش در حال حاضر شاید آنها را تبدیل به یک مرکزی راه برگزاری, جمع آوری اعانه,” او گفت:.

گذشته از جمع آوری اعانه در کنگره مبارزات نیست نگه داشتن به عنوان بسیاری از وقایع را به عنوان نامزد ریاست جمهوری به دلیل آن هنوز هم در اوایل چرخه انتخابات. یک تعداد انگشت شماری از سناتورها در حال اجرا برای انتخاب مجدد گفت: مبارزات انتخاباتی خود را به حال نشده است نهفته است.

“من هنوز هم سفر به عقب و جلو. من با استفاده از بهتر شیوه های بهداشت احتمالا” گفت: گرجستان و ایران از سوی دیگر ، دیوید پردو که انتخاب مجدد مسابقه در داخل انتخابات با ناتان L. گونزالس نرخ به احتمال زیاد خواه. “من شستن دست من بیشتر من بیشتر با استفاده از Purell و چیزهای دیگر. اما ما نمی تصمیم به عقب نگه دارید و بر روی هر چیزی.”

یکی دیگر از گرجستان سنا امیدوار اوباما در کنگره داگ کالینز تنها نامزد در یک مسابقه رقابتی تا کنون که به طور داوطلبانه خود قرنطینه. کالینز سرسخت متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که راه انداختن یک چالش اصلی در برابر ایران از سوی دیگر ، کلی Loeffler که منصوب به جای سابق جمهوریخواه ایالت جانی Isakson. Loeffler کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

کالینز جدا شده خود را پس از یادگیری او شد و در تماس با کسی که در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس که بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de