تماس های رشد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استراحت بشردوستانه ایران در

“ما انجام داده اند قابل توجه کار به انکار این رژیم منابع آنها نیاز به ادامه به انجام خود را ترور کمپین” Pompeo به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

خواستار امداد

در یادداشت روز دوشنبه منتشر شد به نام “ایران را تحریم کلاهبرداری” وزارت امور خارجه اصرار داشت که “ایران را نرم و صاف نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی برای به دست آوردن تحریم ها در نظر گرفته شده است برای تسکین و یا سلامت مردم ایران اما به منظور بالا بردن بودجه برای آن ترور عملیات.”

اما تاریخ نشان داده است که هنگامی که ایالات متحده اجازه داده است در کوتاه مدت محدود تحریم ها به ایران برای بشردوستانه و اهداف پزشکی میزان گسترده ای از کمک های خود رسیده گیرنده های مورد نظر با توجه به توماس پیکرینگ سابق وزارتخانه های خارجه و سفیر ایران در کشورهای متعدد در یک کنفرانس تلفنی این هفته با خبرنگاران. Pickering بخشی از رهبری شبکه است که کمک به تشکیل و حمایت از دو دوجین سابق اروپا و آمریکا از یک قایق از توصیه های برای رفع تحریم ها.

پس عظیم 2003 زلزله در بم, ایران, دولت بوش به طور خلاصه به حالت تعلیق برخی از تحریم ها اجازه می دهد تا 150.000 پوند از تجهیزات پزشکی به کشور است. و در سال 2012 پس از دیگری زلزله دولت اوباما در لغو برخی از تحریم های مالی برای 45 روز به ایالات متحده اجازه می دهد سازمان های غیر دولتی برای ارسال پول به ایران, موسسات خیریه ارائه خدمات بشردوستانه.

در این بیانیه از اروپا رهبری شبکه و ایران پروژه دو حزبی ایالات متحده در سازمان است که به دنبال کاهش تنش ها با ایران در حالی که جلوگیری از آن را از دستیابی به سلاح اتمی میسازد هشت ویژگی های مراحل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به منظور تسهیل در واردات تجهیزات پزشکی به ایران در حالی که هنوز نگه داشتن قریب به اتفاق بخش عمده ای از آن رژیم تحریم ها در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>