تماس از راه دور رای گیری در میان coronavirus انتخاب کنید تا پشتیبانی

مینه سوتا دموکرات ctq روز دوشنبه اعلام کرد که همسرش در بیمارستان بستری است با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. Klobuchar گفت: این که زن و شوهر باید از هم جدا شده است در طول بیماری خود را.

“شوهر من coronavirus. من او را دوست دارم و نه قادر بودن به سمت خود می شود یکی از سخت ترین چیز در مورد این بیماری” Klobuchar توییتی. “بنابراین بسیاری از در حال رفتن را از طریق این و خیلی بدتر است. من دعا می کنم برای او و شما و در ضمن من همه را انجام دهد من می توانم برای کمک به مردم آمریکا.”

Klobuchar گفت: در یک رسانه نوشته است که او و همسرش جان Bessler شده در “مکان های مختلف به صورت دو هفته گذشته” و چون او “خارج از دوره 14 روزه برای بیمار شدن” پزشکان توصیه او این است که او نیاز به آزمایش می شود.

پس از مداوم دما و یک “بد بد” سرفه Bessler شروع به سرفه کردن خون Klobuchar گفت: باعث او را به یک coronavirus آزمون و chest X-ray. او با بررسی به یک بیمارستان در ویرجینیا و “در حال حاضر پنومونی و اکسیژن اما نه یک ونتیلاتور,” Klobuchar گفت.

Sinema و McSally تماس رند پل “غیر مسئولانه”

آریزونا در سنای هیئت صحبت کرد دوشنبه شب در مورد پولس تصمیم به منزوی کردن خود را در حالی که او در انتظار نتایج آزمون خود را در یک زمان است که شامل او با استفاده از سنا بدنسازی و استخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>