X

داستان جریان

مقالات اخیر

آب و هوای طوفانی به ارمغان آورد بالا و باد و کوه برف به بخش هایی از کالیفرنیا آخر هفته گذشته. در خطر ابتلا به بیش از ما اسکی از آن زمان به در نظر گرفتن رشد احتمال در غیر این صورت غیر محتمل هر چهار سال: کالیفرنیا به عنوان یک بازیکن مهم در روند انتخاب ریاست جمهوری.

من انتخاب کلمه “غیر محتمل” به عمد برای در سال های اخیر کمپین چرخه کالیفرنیا کاهش یافته است کوتاه از یک اندازه نقش در انتخابات ملی با وجود بهترین تلاش های نمایندگان مجلس و دولت و رهبران حزب.

در سال 1996 دولت طلایی ریاست جمهوری ابتدایی برگزار شد در آخرین شنبه مارس به جای طبیعی خود را از زمان شروع اولین دوشنبه در ماه ژوئن. اما باب دل تا به حال قرار دادن یک ریاضی قفل در حزب جمهوری خواه نامزدی یک هفته زودتر و پس از چهار حالت رفت و برگشت در سراسر غرب میانه.

در سال 2000 کالیفرنیا پیشرفته کمی بیشتر به اولین دوشنبه در ماه مارس است. اما در آن زمان به سیرک سیاسی به دولت طلایی, گور شد بصورتی پایدار و محکم در کنترل دموکراتیک مسابقه و جورج دبلیو بوش متوقف شده بود جان مک کین شورش. همان سناریو در سال 2004 با جان کری مسلط دموکراتیک مسابقه در کالیفرنیا اوایل ماه مارس رای با وجود زودتر پیش بینی به خلاف.

که ما منجر به انتخابات مقدماتی سال 2008 و 2016—موضوعات مشترک بودن دو هیلاری کلینتون پیروزی (بله, او را شکست داد باراک اوباما در کالیفرنیا) و دو نامزد دموکرات کمی تحت تاثیر این نتایج به عنوان برنده نمی شوید خرد کردن تعدادی از نمایندگان (که بعدا بیشتر).

پس چه چیزی متفاوت در مورد کالیفرنیا در سال 2020?

فاقد دموکراتیک “آلفا” نامزد از نظر پول و ادراک غیر قابل اجتناب فوریه تخته سنگ از مقدماتی — آیووا و نیوهمپشایر رای داده اند نوادا (Feb. 22) و کارولینای جنوبی (Feb. 29) آمده بعدی را به همراه داشت شگفتی است. هیچ یک نامزد دارای یک مسیر روشن به نامزدی.

وارد کالیفرنیا رای گیری سه روز پس از کارولینای جنوبی و بخشی از شنبه megaplex 16 متحده و سرزمین های برگزاری مقدماتی یا قفقاز در آن روز. طلایی دولت تا کنون بزرگترین جایزه در تاریخ 3 مارس (415 دموکراتیک نمایندگان در مقابل تنها 228 در تگزاس). و آن را فراهم می کند یک پنجره گفتن به آنچه با این نسخهها کار در یک کشور بزرگ با رسانه های متعدد و بازارهای متنوع رای دهندگان: آیا این تبلیغات و یا سازمان ؟

در یک گوشه سوخت توسط یک فوربس-حدود 53.4 میلیارد دلار از ثروت شخصی (17 بار است که رئیس جمهور تهمت) و توانایی برای اجرای تبلیغات تلویزیونی در سراسر ساعت در کالیفرنیا: سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. مبارزات انتخاباتی خود را گزارش استخدام 200 نفر پرسنل در کالیفرنیا کوتولگی است که از ورمونت سناتور برنی ساندرز (در گذشته تعداد یک تیم از 80 کارکنان).

چه خارج از غرفه را در مورد بلومبرگ رویکرد رسانه ها اقدام به خرید. در هر تبلیغات, تجزیه و تحلیل تبلیغ-ردیابی شرکت بلومبرگ صرف بیش از $35 میلیون ساختمان تلویزیون و رادیو و دیجیتال حضور در کالیفرنیا—که رقم گزارش شده نزدیک به یک ماه قبل از اولیه رسمی تاریخ. به خاطر داشته باشید: $2 میلیون 3 میلیون دلار سرمایه گذاری معمولا با یک نامزد در یک هفته-ارزش سالم اقدام به خرید رسانه ها در گلدن استیت.

و در گوشه دیگر با افتخار پوشیدن “دموکراتیک سوسیالیستی” تنه و بانکی در ترکیبی از مردمی سازماندهی و داشتن رقابت در آخرین کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه: برنی ساندرز. ورمونت سناتور زمین بازی شامل 20 کمپین دفاتر (بلومبرگ دارای 11). ساندرز رسانه های بودجه به تاریخ: 2.5 میلیون تلویزیون خرید برای کالیفرنیا و تگزاس—فقط 1/14 بلومبرگ مذکور را صرف ولگردی و قانونی شکنی.

چه ساندرز می داند: با توجه به تفاوت های ظریف در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه قوانین مسابقه و ورزش در هر دو کیفیت و کمیت. بر خلاف جمهوری خواهان’ winner-take-all قوانین دموکراتیک نمایندگان در کالیفرنیا اعطا شده بر اساس رای در سراسر ایالت و نتایج در هر یک از ایالت 53 کنگره مناطق. به منظور امن نمایندگان, یک نامزد به بالا 15% در هر دو ایالت و یک منطقه است. داستان کوتاه: سیستم پاداش داوطلبانی که سازماندهی موثر در بازارهای بزرگ و کوچک است. و این ساندرز استراتژی است.

طنز از این: اگر دموکرات کالیفرنیا می خواستم به خود را از دولت واقعی کانون سه شنبه آنها باید در حال غرق خود را متناسب با سیستم نهایی در سهام بالا: a winner-take-all اولیه برای ثروتمندترین-ممکن است مسافت از نمایندگان در یک دولت واحد.

در غیر این صورت دموکرات ها باید یک سیستم که در آن کار لزوما مطابقت پاداش.

در سال 2016 هیلاری کلینتون را شکست داد و در ساندرز در کالیفرنیا ژوئن اولیه توسط 7.1% (یک تکان اشاره کرد که در آن زمان کالیفرنیا دیگر به شمارش آرا در تابستان 2016 از آن چین و ویتنام به جنگ دستمزد در سال 1979). ساندرز دریافت 46 درصد از رای در سراسر ایالت و 46.5 درصد از کالیفرنیا 475 متعهد نمایندگان.

در سال 2008 کلینتون جای کسی را گرفتن باراک اوباما با بیش از 8 امتیاز (51.5% به 43.2%). نامزدهای’ نماینده تقسیم: 204-166 به نفع کلینتون (یا 55.1%-44.9%). در سال 2004 جان کری برنده 64 درصد از رای در سراسر ایالت و 77.8 درصد از نمایندگان (288 از 370). در سال 2000 ال گور برنده تقریبا 80 درصد از این ایالت رای و نزدیک به 83 درصد از نمایندگان (304 از 267).

تغییر قوانین در کالیفرنیا در سال 2020 و چگونه آن را تحت تاثیر قرار دموکراتیک نتیجه?

برنده خواهد بود و رسیدن به حداقل 415 نمایندگان به کنوانسیون ملی در میلواکی (که 415 متعهد نمایندگان به علاوه ناشناخته به-می شود-تعیین تعداد “superdelegates”برداشت توسط دولت حزب رهبران رایگان برای انتخاب نامزد خود را میل). این “شماره سحر و جادو” برای کسب نامزدی حزب دموکرات: 1,991 نمایندگان (اکثریت 3,979 نمایندگان در خطر است, در 57 مسابقه).

و آن می تواند برای جذاب تر کنوانسیون. بیایید دوباره 2008 نامزدی حزب دموکرات را مبارزه با. تغییر کالیفرنیا قوانین به winner-take-all و هیلاری کلینتون دریافت حداقل 370 441 نمایندگان (241 آینده از کنگره مناطق و 129 برای ایالت برنده). تنظیم مجدد نهایی مجموع آن سال (2,275.5 نمایندگان برای اوباما; 1,978 برای کلینتون) و جدید کل آمده است: 2,106 برای اوباما; 2,144 برای کلینتون.

یک آخر توجه داشته باشید در مورد آینده کالیفرنیا اولیه: هر دره سیلیکون tecchie خنده در آیووا unappetizing آزمایش در رای شمارش برنامه های وسوسه انگیز است سرنوشت و سرنوشت. برای کالیفرنیا سیستم رای گیری می تواند به راحتی در خجالت است.

برای اولین بار در تاریخ ایالتی کالیفرنیا رای دهندگان می توانید ثبت نام کنید و یا دوباره ثبت نام از طریق انتخابات در هر مرکز رای دهی. برخی از استان ها در حال آماده برای له (یعنی قبل از ایجاد ماهواره انتخابات دفاتر). زمان خواهد شد بگویید اگر تمام 58 California counties باید عمل خود را با هم در اولیه روز است.

نیز وجود دارد سردرگمی با رای گیری خود را. طلایی دولت اجرا می شود “تغییر” سیستم جایی مستقل رای دهندگان می توانند در مقدماتی حزب دموکرات (GOP اولیه بسته است و به غیر از جمهوری خواهان). اما در صورتی که ایندی رای دهندگان (در کالیفرنیا زبان “هیچ حزب اولویت”) را انتخاب و به شرکت توسط پست الکترونیکی (نزدیک به 59 درصد از 2016 اولیه شمارش آمد از پست الکترونیکی-در برگه های رای, در مقابل تنها 23 درصد در سال 1996 اولیه) آنها نیاز به یک حزبی رای گیری مگر اینکه آنها نشان داده شده در پیش است که آنها ترجیح می دهند دموکراتیک رای گیری.

که رای گیری توسط راه آشغال با مقدار زیادی از چوب مرده. از آنجا که رای گیری در واقع شروع در کالیفرنیا در هفته گذشته با رای ورود به ایمیل همان روز مردم آیووا نمایندگان شان caucused کالیفرنیا رسمی انتخابات پوشیده شده با دموکرات ها در حال حاضر از بین رفته از مسابقه: نیوجرسی و سناتور کوری بوکر کالیفرنیا سناتور کامالا هریس و معنوی maven ماریان ویلیامسون.

یک سوم عوارض: سخاوتمندانه رای گیری جدول زمانی. در کالیفرنیا, برگه های رای تقدیر خواهد شد اگر آنها شهریور ماه مارس 3 و وارد ظرف سه روز پس از انتخابات. انتخابات تمام ماه پس از مارس 3 به تایید رای دادن. که در آن خواهد دموکراتیک نژاد بود در اوایل آوریل 3? نوزده متحده و رای باید رای دادند و پس از آن از جمله میشیگان (10 اسفند) و اوهایو, ایلینوی و فلوریدا (همه در مارس 17).

می تواند کالیفرنیا بود ریاست جمهوری kingmaker در چند هفته ؟ شاید اگر یکی از دموکراتیک امیدوار سیم طلایی دولت به درستی و جلب 300-به علاوه نمایندگان برای قرار دادن او و یا او را در بالای این زمینه است.

سپس دوباره که kingmaker می تواند تبدیل به یک سلطنتی, سردرد, اگر, مانند, آیووا, سیستم آماده نیست و برای آزمایش در دموکراسی است.

لایحه واندن Hoover موسسه ویرجینیا هابز نجار همکار به شرح زیر کالیفرنیا و سیاست های ملی و میزبان هوور “در منطقه 45” پادکست در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. او را می توان در رسید whalenoped@gmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im