کالیفرنیا مسابقات هنوز در شار بعد از سه شنبه

کالیفرنیا خواهد بود یک بالا خانه میدان نبرد در ماه نوامبر و برخی از رقابتی مسابقه شروع به شکل گرفتن بعد از سه شنبه مقدماتی.

اما تعدادی از این مسابقات باقی مانده معلوم نیست با آرا هنوز در حال شمارش است. برگه های رای شهریور روز انتخابات هنوز هم معتبر است که به معنی نزدیک مسابقات ممکن است تصمیم گرفت برای چند روز یا حتی هفته به عنوان کارمندان باید منتظر رای به پست الکترونیکی وارد شده توسط. دولت با استفاده از بالا و دو اولیه سیستم که تحت آن همه نامزدها رقابت در همان رای و دو رای-اهل عمل بدون در نظر گرفتن حزب پیشبرد به انتخابات عمومی ماه نوامبر.

جمهوری خواهان به دنبال پیروزی هفت کرسی مجلس را از دست دادند در کالیفرنیا در سال 2018 اما آنها می تواند دشوار headwinds این سقوط به ویژه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای رای گیری. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست همه هفت نفر از کسانی که در مناطق در سال 2016 و ایران نیست بدبختانه یک خانه صندلی در کالیفرنیا از سال 1998 با توجه به انتخابات در داخل با ناتان L. گونزالس.

ویژه انتخابات به زودی

ویژه انتخابات به جای سابق دموکرات کنگره کتی هیل در 25 منطقه است که هنوز هم در حال شکل گرفتن. دموکراتیک Assemblywoman کریستی اسمیت را سر در مارس 12, ویژه انتخابات, اما آن را هنوز روشن نیست که حریف خود را خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im