محتوای مقاله ادامه یافت

او امیدوار است یکی از درس هایی که می توان در طول همه گیر یاد گرفت این است که شبکه ایمنی اجتماعی باید مدام در حال تکامل باشد تا از کارگران محافظت کند.

به عنوان مثال کارگران جوان بین ۱۵ تا ۲۴ سال دورترین دورترین دورتر از میزان مشارکت پیش از همه گیر خود هستند. صنعت خدمات غذایی و اسکان که بسیاری از کارگران جوان را به کار می گیرد، در ماه اوت سال جاری نسبت به همان زمان در سال ۲۰۱۹، ۲۴٫۶ درصد اشتغال پایین بود.

شوالیر گفت که همچنین در مورد این است که ببینیم بیکاری در حال حاضر برای کارگران سیاه پوست (۱۷٫۶ درصد)، عرب (۱۷٫۹ درصد) و جنوب شرقی آسیا (۱۶٫۶ درصد) بیشتر است. مشارکت کارگران بومی در بازار کار نیز کاهش یافته است.

“ما باید مطمئن شویم که این بهبودی بهبودی برای همه است. ما باید مطمئن شویم که برابر است بنابراین ما برخی از مردم را پشت سر نمی گذاریم.”

وی برای این کار گفت بهبودی باید از طریق تنوع اقتصادی اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: برای آینده این استان ضروری است. دولت این ولایت باید کاهش های خود را به تلاش های تنوع بخشی امنیت ملی معکوس کند.”

در همین حال، یکی از بزرگترین سازمان های کار این کشور در حال راه اندازی کمپینی برای مصادف با روز کار برای سوق دادن لیبرال های نیوجرسی برای تغییرات در شبکه ایمنی اجتماعی فدرال است.

کنگره کار کانادا امیدوار است که دولت تغییرات برنامه ریزی شده در سیستم بیمه اشتغال را گسترده تر کند تا حتی پس از پایان همه گیر COVID-19، مزایای بی کار را به هر کارگری در این کشور ارائه دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de