محتوای مقاله در ادامه

برای برخی از جمله, بلوز می توانید این درخت اهن و پادشاه ادی جمعه شب در جریان خواهد تداخل با یک برنامه موجود زنده موسیقی در حال حاضر ارائه شده است. برخی از فرد را نشان می دهد را به اتهام پوشش در حالی که دیگران ارائه خواهد شد پذیرش رایگان. تمام اجراهای با فرد مخاطبان را به رعایت مقررات اجتماعی در مورد فاصله و ظرفیت استیونس گفت.

جریان زندگی می کنند رایگان خواهد بود اگر چه یک “مجازی نکته شیشه” در دسترس خواهد بود برای کمک های مالی.

موسیقی زنده شده است یکی از این سختتر بخش به مجلس در کلگری. محدودیت را تا حد زیادی کاهش می یابد این نوع از اجرای برنامه مجاز است. فاز 2 از مجلس اجازه برای بازگشت از اجرای زنده اما بدون خواننده و woodwinds برای ترس از قطرات موجود در هوا پخش كردن, COVID-19. این درخت اهن و بلوز می توانید طراحی مهر و موم شده از جنس پلکسی گلاس-پوشش اتاق های جداگانه با خیال راحت در حال حاضر خوانندگان.

“هنرمندان شده اند جریان و پیدا کردن جالب, دیجیتال, راه های نمایشی و موسیقی خود را در خارج وجود دارد, اما آن را فقط همان نیست می گوید:” استیونس. “این همان انرژی آن را به همان تجربه است. بنابراین ما خوشحالیم که ما می توانیم این را هم که از ارتفاع تابستان به گوش دادن به موسیقی در کالیفرنیا و غرب ایجاد کرد. زمان نمی تواند بهتر است. مردم آماده هستند به بازگشت به برخی از موسیقی زنده است.”

زندگی از موسیقی مایل: این شب جمعه! را از از 6 تا 11 در جولای 10, 17, 24 و 31. برای اطلاعات بیشتر musicmile.ca/حوادث.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de