کلگری جانی تابستان قرار می دهد خود را چرخش در کار موسیقی جاز بزرگ Chet Baker

“موسیقی او انجام شد گرشوین آن کول پورتر آن هارولد آرلن آن بود سامی Cahn و Hoagy کارمایکل” سامرز می گوید. “این بود که این بزرگ ترانه سرایان بودند که با نوشتن موسیقی برای آنچه که ما در حال حاضر تماس Great American Songbook که موسیقی پاپ از زمان در ’30s, ’40s, ’50s که سیناترا خواند. اما چه چیزی ساخته شده Chet جالب بود که او تا به حال بیشتر از یک جاز رویکرد به آن است.

“هنگامی که موسیقی جاز خواهد شروع به بداهه نوازی و یا پخش این آهنگ ها را بداهه نوازی خود ملودی پس از بیان این ملودی که نوشته شده بود بر اساس ساختار در آهنگ هارمونی و آکورد. کسی مثل سیناترا بود که بزرگ جاز خواننده را به گروه بزرگ و ارائه شد بیشتر برای پاپ تجدید نظر شود. چت رویکرد را تکنوازی مسائل از او پیانو و خود را در صور. شما ترکیب چیزی است که در دسترس است به موسیقی پاپ روز با چیزی است که خلاق و هنری می دهد و بیشتر به شنوندگان اگر آنها گوش دادن به عمق آن است.”

جانی تابستان انجام خواهد شد یک جریانی زنده در کنسرت www.facebook.com/MrJohnnySummers/ در مارس 3 در 7 p. m. برای خرید baker’s Dozen: جشن Chet Baker بازدید johnnysummers.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im