Calgary, بازار مسکن ثبات به عنوان CMHC باعث کاهش سطح خطر

در سه ماهه سوم ارزیابی منتشر شد پنج شنبه, CMHC کاهش سطح آسیب پذیری در کلگری بازار مسکن به “پایین” از “متوسط است.” ملی پست

پس از آشفته چند سال کلگری بازار مسکن شروع به ایجاد ثبات در, با توجه به آخرین گزارش از وام مسکن کانادا Corp.

در سه ماهه سوم ارزیابی منتشر شد پنج شنبه, CMHC کاهش سطح آسیب پذیری در کلگری بازار مسکن به “پایین” از “متوسط” نشانه ای بازار در حال بازگشت به شرایط متعادل پس از یک دوره طولانی از عرضه بیش از حد رانده اقتصادی کاهش است.

به تازگی به عنوان پایان 2018, CMHC هشدار داده بود که کلگری بازار مسکن شد “به شدت” آسیب پذیر با موجودی از خانه unsold در آن زمان به طور قابل توجهی از تقاضا پیشی گرفته.

اما CMHC منطقه ای تحلیلگر بازار اریک باند در مصاحبه ای گفت که این وضعیت به طور پیوسته بهبود یافته بیش از گذشته چند محله.

“ما شاهد کاهش قیمت در بازار فروش مجدد و همچنین افزایش فعالیت های فروش پس از فروش-به-جدید-لیست درجه است و در حال حاضر روند به سمت متعادل قلمرو” پیوند گفت. “ما همچنین کاهش بیکاری است که ساخت آن را آسان تر برای خریداران خانه بالقوه برای ورود به تعهدات دراز مدت مانند خرید یک خانه.”

این گزارش می گوید کلگری قیمت خانه در خط با بازار فعلی fundamentals بنابراین شواهد کمی وجود دارد از overvaluation در بازار است. کلگری همچنان خریداران در بازار است که نگه داشته و فشار رو به پایین در قیمت خانه. در سه ماهه سوم سال 2019 متوسط MLS قیمت $440,659 یک 4.3 درصد کاهش از سه ماهه مشابه در سال 2018 است.

مرتبط

در بازار اجاره کلگری نرخ خالی نشسته در 3.9 درصد در ماه اکتبر 2019 — بدون تغییر در مقایسه با سال پیش از آن و در زیر CMHC آستانه برای overbuilding. این ثبات حمایت کرده است افزایش در اجاره ساخت و ساز با 2,215 هدف ساخته شده در اجاره آپارتمان در حال ساخت به سه ماهه سوم CMHC گفت.

با این حال در این گزارش گفت: هنوز هم وجود دارد در حد متوسط شواهد overbuilding در کلگری بازار مسکن به عنوان یک کل با موجودی کامل اما unsold در آن زمان واحد افزایش نگرانی های که خانه های جدید می تواند در صورت جذب چالش است.

در بازار کار در حالی که کلگری نرخ بیکاری همچنان در حال حرکت پایین به 7.1 درصد در سه ماهه سوم سال 2019 واقعی شخصی و درآمد یک بار مصرف داد تا برخی از سود از پیش از آن در سال و تضعیف سه درصد بین دوم و سوم 2019. علاوه بر این, آهسته رشد جمعیت در میان برای اولین بار homebuyers (افراد با سن 25 تا 34) ادامه داد: به منظور محدود کردن تقاضای مسکن. این گروه تا به حال کاهش رشد در طول دو سال گذشته پس از سه ماهه سوم سال 2017 که به کمک برخی از نرم شدن در تقاضای مسکن.

هنوز این گزارش به طور کلی اخبار مثبت به عنوان آن به نظر می رسد کلگری بازار در یک مسیر به تعادل باند گفت.

“این بیشتر قابل پیش بینی محیط زیست برای هر دو خریداران خانه و فروشندگان صفحه اصلی,” او گفت:. “فروشندگان صفحه اصلی می توانید انتظار برای زمان کمتر به فروش خانه خود را — در ضمن خریداران هنوز هم یک مقدار خوبی از انتخاب است.”

[email protected]

Twitter.com/AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im