کلگری تاریخی شهرستان در سالن به توان نشان داد پس از سه سال مرمت


محتوای مقاله در ادامه

محافظ داربست اول بالا رفت و در اطراف شهر تاریخی سالن در سال 2014 پس از تکه ماسه سنگ سقوط کردن خارجی که بیش از یک قرن ، قبل از طراحی گزارش بعد متوجه شد که در علاوه بر این به فرو ریختن ماسه سنگ نماي ساختمان نیز رنج می برند از چکه کن ویندوز فقیر و زهکشی — برخی از بیرونی سنگ تراشی بود به عنوان در و “بحرانی” شرط است.

شورای شهر بعد از تصویب $35 میلیون متعلق به شهرستان ساختمان میراث فرهنگی حفظ صندوق و تقریبا همه از آن اختصاص داده شد به تالار شهر پروژه.

در سال 2017 کامل محوطه ساخته شد در اطراف ساختمان به عنوان تعمیر کار به صورت جدی آغاز شد. مانع مجاز خدمه به کار در این ساختمان بدون توجه به فصل که این شهرستان گفت: کمک به مطمئن شوید که آنها به پایان رسید و این پروژه در زمان.

خدمه کار بر روی ماسه خارج از شهر در سالن Feb. 13, 2017. لایل Aspinall/Postmedia

شهردار مشاوران و ده ها تن از کارکنان منتقل دفاتر خود را به شهر مجاور ساختمان دولت در سال 2016 و شورا رای در سال 2018 به حرکت بازگشت به شهر تاریخی سالن یک بار این کار انجام شده است.

که تصمیم را با اضافی $400,000 برچسب قیمت برای بازسازی به جای کارکنان اضافی. این شهر در آن زمان گفت که طرح را شامل کمتر نوسازی در مقایسه با اجازه مشاوران اقامت موقت خود در دفاتر.

اعضای شورا و کارکنان نمی خواهد نقل مکان حداقل تا سپتامبر.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de