کلگری زنان سر و صدا رکورد جهان در 24 ساعت ماراتن ردیف

اعضای کلگری قایقرانی باشگاه (بالا سمت چپ) ناتالی مک موری, کورتنی Kruschel لوسی لو, سارا Elkady Elana Taub, مکنزی Lukács (پایین سمت چپ) آنا کوری لیبی چرخ کاس Pedenko و اولیویا مکمورری دیده می شود جشن پس از شکستن Concept2 24 ساعته زنان در محیط داخلی پارو زدن رکورد جهانی است. این تیم کوچک باز وزن عنوان شکسته شد در 4:00 بعد از ظهر شنبه بعد از ظهر پس از این گروه از زنان ردیف تعداد فاصله بیش از 345 هزار متر بیش از رکورد قبلی با بیش از 10 هزار متر است. چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia برندان میلر/Postmedia

آنها را در زمان 24 ساعت و برخی بسیار درد دست و پا, اما یک گروه از 10 کلگری زنان در حال حاضر جهان-رکورد داخل سالن قایقران.

اولیویا مک موری و تیم او شروع به استفاده از یک ماشین پارو زنی در کلگری باشگاه قایقرانی در 4 بعد از ظهر روز جمعه و متوقف نمی تا ساعت زده 4 بعد از ظهر روز بعد. این گروه در تلاش بودند تا یک رکورد جدید جهان در Concept2 زنان گروه سنی 20 تا 29 24 ساعته پیوسته در محیط داخلی قایقرانی رده برای تیم های کوچک است.

ماراتن تلاش پرداخت کردن با مک موری و تیم ملی ارسال 345.8-کیلومتر عملکرد فوق العاده رکورد قبلی از 332.2 متر مجموعه در اوایل سال جاری در واشنگتن است.

“ما همه نوع از مرده در پایان اما ما واقعا هیجان زده گفت:” مک موری. “وجود دارد اشک هنگامی که ما به پایان رسید و در حال حاضر ما همه فقط زامبی.”

شاهکار بود نه تنها یکی از استقامت بلکه تدارکات با شرکت کنندگان در معامله کردن پنج دقیقه شیفت و خواب در یک برنامه. قوانین برای ثبت دیکته کند که همه قایقرانی باید انجام شود در یک ماشین به این معنی است که این تیم به پایان رسیده خود را از تجارت آف در راه است که نگه داشته روی ماشین در حال حرکت به طور مداوم به صورت کامل 24 ساعت است.


سارا Elkady با کلگری باشگاه قایقرانی دیده می شود قایقرانی به عنوان باشگاه شکست Concept2 24 ساعته زنان در محیط داخلی پارو زدن رکورد جهانی است. این تیم کوچک باز وزن عنوان شکسته شد در 4:00 بعد از ظهر شنبه بعد از ظهر پس از این گروه از زنان ردیف تعداد فاصله بیش از 345 هزار متر بیش از رکورد قبلی با بیش از 10 هزار متر است. چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia

برندان میلر/Postmedia

جهان-رکورد شیرین کاری شد تلاش برای معرفی برخی از هیجان را به قایقرانی خارج از فصل و زمانی که ورزشکاران باید قطار در داخل خانه در ماشین آلات با توجه به درجه حرارت بسیار سرد و یخ زده دریاچه ها.

“بیشتر ما دوست داریم به ردیف در خارج از منزل اما کلگری مثل شش ماه فصل زمستان” مک موری خندید.

هر چند او لذت می برد هماهنگ کننده و در نظر گرفتن بخشی در شکستن رکورد ردیف مک موری می گوید هیچ برنامه ای برای سعی کنید چیزی مشابه در هر زمان به زودی با این تیم بازگشت به آن معمول مسابقات در مدت کوتاهی.

“امیدوارم ما ثبت خواهد ایستاد در حالی که چون ما با شکستن آن بسیار کمی.”

در اوایل این هفته یک گروه از 11 ورزشکار از دانشگاه کلگری زنان تیم قایقرانی تنظیم یک رکورد جهانی از خود قایقرانی یک میلیون متر در داخل ساختمان و ماشین آلات در بیش از 70 ساعت است. یک ورزشکار کورتنی Kruschel در زمان بخشی در هر دو ضبط-تنظیم ردیف.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im