کلگری زن شفقت در طول COVID-19 بحران تساوی بین المللی توجه

“این یک تلاش جامعه” او می گوید.

ژوئن دریافت کرده است به رسمیت شناختن برای او کار خستگی ناپذیر در طول چند سال گذشته. در سال 2018 او دریافت اورآل زنان از ارزش جایزه و همان سال او به رسمیت شناخته شده به عنوان برجسته فارغ التحصیل از مادر آلما, دانشگاه کلگری.

در حالی که ژوئن (توییتر دسته: @lourdesmjuan) به سختی می تواند به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف به رسمیت شناختن بین المللی او در مورد به دریافت هنگامی که الجزیره بخش پخش در آینده نزدیک وجود دارد یکی دیگر nod که واقعا هیجان زده او هفته گذشته زمانی که شهردار ناهید jasper de valk به او فریاد در توییتر.

“او به نام من و پس از من به او گفتم ما اتوبوس مورد نیاز تعمیرات می گوید:” خوان که نگرانی اصلی این است که کسانی که به او کمک می کند تا جای خود را در حال رشد مشهور است. “در حال حاضر آن را ثابت بنابراین در هفته آینده یا پس از آن می تواند به عقب در جاده ها است.”

COVID-19 به ارمغان آورده است یک سری از چالش های شخصی برای خوان. همراه با چشمه های معدنی بستن و نیاز به لغو 2020 نسخه از مهتاب بازار او و نامزد Kelsy نورمن ساخته شده تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن عروسی خود را برای این ماه ژوئیه از آنجا که بسیاری از اعضای خانواده را نمی تواند سفر.

با وجود آن خوان که شناور مورد کلگری پست-همه گیر.

“اگر ما می تواند همه ما بستن درب ها با هم, پس از آن ما می تواند به بازگشایی آنها را با هم” او می گوید: از خوش بینی برای آینده است. “من نمی خواهم به از دست بر روی آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de