کلگری زن نشان دهنده ‘حقیقی’ معرض خطر تجربه

اسب سواري, Ng, شرکت استراتژیست با شهر کلگری و در معرض خطر! میزبان الکس Trebek پیش از او Feb. 11, 2020, ظاهر در این بازی نشان می دهد. عرضه photo. اعتبار: خطر Productions, Inc.

اسب سواري, Ng نمی کنید برای اضافه کردن “خطر قهرمان” به او resumé اما Calgarian می گوید او سپاسگزار به حال فرصتی برای رقابت در این کلاسیک بازی تلویزیون نشان می دهد.

در روز سه شنبه قسمت Ng دوم قرار داده به همکار شرکت کننده اسیایی, آستین Hyland تنها $2,221 پس از نهایی معرض خطر رفتن به خانه با 2000 دلار جایزه تسلی.

با وجود این ناامید کننده نتیجه Ng گفت که او چیزی را تغییر نمی دهد در مورد تجربه.

“این شگفت انگیز است که در آن مرحله و به نمایندگی کانادایی است که متنوع هستند و یا تازه واردان و بدانید که از طریق کار سخت و پشتکار و عشق به یادگیری هر چیزی امکان پذیر است” گفت: Ng یک شرکت استراتژیست با شهر کلگری.

“من هیچ تاسف. این همه در یک سفر فوق العاده و آن را هرگز در مورد برنده شدن. آن را هرگز در مورد این جایزه است. آن را در مورد دانستن که هر کسی می تواند آن را.”

این بازی حتی نزدیک به عنوان معرض خطر نهایی با Ng انتهایی برنده نهایی توسط تنها 600 دلار. Ng شرط کم سوال نهایی — گروه شد تاریخ آمریکا یک موضوع او می گوید که او احساس نمی کند به خصوص با راحت و موفق به پیشی آستین Hyland, که او نیز قرار داده شده یک محافظه کار شرطبندی. هر دو سوال پاسخ صحیح می باشد.

“شرط بندی بستگی دارد قدرت خود را در رده و همچنین موقعیت است که شما در” گفت:. “من در رقابت با دو آمریکایی و یکی از آنها از دانشگاه هاروارد پس همه این ملاحظات از طریق ذهن من زد. آن را ساده سیاه و سفید محاسبه است.”

Ng گفت که در علاوه بر این به مطالعه مشترک چیزهای بی اهمیت موضوعات او همچنین تمرین با استفاده از یک قلم به عنوان یک زنگ در حالی که تماشای نشان می دهد در صفحه اصلی و ادامه استراتژی برای wagering در معرض خطر نهایی.

در اواخر بازی Jeopardy قضات تصمیم گرفت که یک پاسخ توسط Ng که قبلا حکومت درست شد در واقع نادرست با توجه به mispronunciation. چون سوال این بود که به ارزش $2,000, Ng نمره کاهش 4000 $در زمانی که قضات در برابر حکومت او, او را از سرب است.

سرنخ خواست برای نام سابق نخست وزیر لهستان لخ والسا.

“من حدس می زنم من باید شروع به یادگیری لهستانی” Ng خندید. “یادگیری زبان انگلیسی به اندازه کافی دشوار بود. من یاد گرفتم که برخی از فرانسوی, من می دانم که کانتونی و ماندارین. لهستانی هرگز واقعا در بالای لیست من.”

معرض خطر بوده است بخشی از زندگی خود را پس از سن جوان زمانی که به عنوان یک تازه وارد به کانادا, Ng آموخته به زبان انگلیسی صحبت می کنند در حالی که تماشای قسمت از شبانه نشان می دهد.

جلسه دیرین میزبان الکس Trebek که در حال حاضر مبارزه با مرحله چهار سرطان لوزالمعده یکی از نکات برجسته از تجربه. Ng می گوید میزبان زمان به گپ و گفتگو با شرکت کنندگان و مخاطبان در طول روز و در ارواح خوب است.

و در پایان بازی و پس از Ng را از دست دادن Trebek به شخصی برخی از کلمات تشویق.

“او آمد و گفت: آیا نمی شود بیش از حد سخت خود را. شما یک کار بزرگ انجام داد و شما باید بسیار افتخار,’, ” گفت:. “او آنقدر واقعی و نرم و ملایم است.”

مایل پایین کلید تجربه Ng تماشای قسمت در سه شنبه شب با اعضای خانواده. او می گوید: او به دنبال به جلو به بازگشت به زندگی روزمره او پس از یک گردباد از چند ماه.

“این فوق العاده و غیر منتظره و سورئال سفر.”

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im