کلگری زن ارائه می دهد رایگان تدریس خصوصی به کودکان و نوجوانان در سراسر جهان

محتوای مقاله در ادامه

Herlevsen ارائه شده به معلم هر موضوع اگر چه او اذعان می کند او راحت تر با برخی بیش از دیگران است. او شده است یک خواننده مشتاق او تمام زندگی و علاقه زیادی به سیاست آن ها نیز آسان تر وجود دارد اما موضوع در کشورهای دیگر درسی است که او کمتر با آن آشنا باشد.

“جنگ های داخلی آمریکا که یکی انداخت من دروغ نمی گم. است که در سراسر آمریکا برنامه درسی در هر درجه” Herlevsen گفت. “من هم یک کمی می ترسم که ریاضی آمد به خصوص بخش طولانی, بنابراین من صرف زمان در یوتیوب مطمئن شوید که من آن را به یاد داشتم و آن را به پایین و سپس اگر من اشتباه توضیح دادم که چرا به شما نشان می دهد کار خود را’ بنابراین شما می توانید بروید و پیدا کردن که در آن شما ساخته شده اشتباه است.”

Nakukara شده است یادگیری یک کمی از همه چیز از Herlevsen. او ذکر شده فضا, علم, مطالعات اجتماعی, هنر و زبان هنر هنگامی که از او پرسیده شد که چه چیزی آنها مشغول به کار بودند با هم.

شهر فرنگ از منظومه شمسی شده است که مورد علاقه خود را هر چند. آن را کاملا تمام نشده او را رو به کار بر روی مشتری است. با Herlevsen کمک هر چند او را مشتاق به نگه داشتن کار بر روی آن است.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de