کلگری حمل و نقل مراحل تمیز کردن شهرستان از پاسخ به COVID-19 خطر

CEMA می گوید: این شهرستان آماده است با فعال برنامه ریزی برای مقابله با کروناویروس جدید, اما بهترین دفاع این است که مردم را به شستن دست های خود را قبل و بعد از آنها در فضاهای عمومی.

کلگری حمل و نقل پله تا تمیز کردن تلاش ها در CTrains و اتوبوس در مبارزه با COVID-19. Postmedia Archives

کلگری سازمان مدیریت اضطراری می گوید: این شهرستان آماده است برای مقابله با اولین presumptive مورد رمان coronavirus در کلگری.

آلبرتا خدمات سلامت به مقامات پنج شنبه اعلام کرد که یک زن در کلگری اعتقاد بر این است که قرارداد COVID-19 روی یک کشتی کروز و روز جمعه یک مرد از ادمونتون منطقه تایید شد به عنوان آلبرتا دوم presumptive مورد.

Coby Duerr دستیار رئیس کلگری سازمان مدیریت اضطراری (CEMA) گفت: خبر احتمال COVID-19 مورد در کلگری است “ماشه” به صورت گام دیگری در این شهرستان را بیماری عفونی مدیریت طرح.

“ما با افتتاح این طرح بسیاری از هفته پیش” او گفت:. “ما در حال کار برای برخی از زمان فعال سازی برای این کار است.”

بهره در پایین خطر ابتلا COVID-19 با توجه به AHS اما مقامات بهداشت پیش بینی خطر “ممکن است افزایش در این هفته آمده است.”

Duerr گفت کلگری حمل و نقل در حال حاضر به شدت تلاش برای تمیز کردن وسایل نقلیه خود را و پاکسازی مکان هایی در سیستم حمل و نقل است که بسیاری از مردم, لمسی, مانند, اتوبوس, قطب یا دکمه برای باز کردن CTrain درب. آنها همچنین به دنبال در بیشتر گزینه های بالقوه برای تمیز کردن مانند ضد میکروبی پوشش.


Coby Duerr دستیار ارشد با کلگری سازمان مدیریت اضطراری می گوید: حمل و نقل و کاربران باید از خود محافظت کنند با شستن دست های خود را اغلب.

برندان میلر/Postmedia

در اوایل این هفته تورنتو بهداشت عمومی گفت: اقتدار یک مرد مبتلا COVID-19 گرفته بود حمل و نقل عمومی در این شهر برای چند روز قبل از او تست شده برای ویروس.

این ویروس را فرد به فرد از طریق قطرات از سرفه یا عطسه و یا با لمس کردن سطوح آلوده. آلبرتا بهداشت می گوید وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که این برنامه برای مسافت های طولانی و یا بار.

Duerr گفت: در پایان روز حمل و نقل کاربران می توانید انجام دهید برای کمک به جلوگیری از گسترش آنفلوانزا و یا COVID-19 ویروس ها و محافظت از خود را — مطمئن شوید که شستن دست های خود را قبل و بعد از آنها را به اتوبوس یا LRT.

“این یک مسئولیت مشترک” او گفت:. “در همه شما می توانید یک نام تجاری جدید اتوبوس به سیستم اما به محض این که سه یا چهار نفر بر روی آن اتوبوس مردم را لمس کنید که اتوبوس. ما نیاز به مطمئن شوید که ما را در درک که شما فقط می توانید حذف یک اتوبوس بسیار است.”

این شهرستان نیز در حال گسترش گزینه های خود را برای کارکنان به کار از خانه در صورت امکان.

دست عفونی و دستمال مرطوب در دسترس خواهد بود در “مناطق پر ترافیک” برای کارگران شهرستان.

وجود دارد دستورالعمل های خاص برای چه باید بکنید اگر یک کارمند شهرستان قرارداد COVID-19, Duerr گفت.

اجازه می دهد تا کلگری به ادامه ارائه خدمات عمومی ضروری وجود دارد گام های بیشتری در این شهرستان به دنبال خواهد داشت اگر وضعیت بدتر می شود و در هر راه او اضافه شده است.

“چیزهایی مانند داشتن تازه و آب آشامیدنی مطمئن شوید ما آتش پاسخ پلیس و پاسخ — کسانی که خدمات ضروری است که ما برنامه را به مطمئن شوید که ما می تواند به حفظ این خدمات از طریق یک رویداد مانند این است.”

او تاکید کرد که “بهترین دفاع” برای Calgarians است که با داشتن “خوب بهداشت دست” — مطمئن شوید که مردم با شستن دست های خود را قبل و بعد از بودن در فضاهای عمومی و پوشش هر سرفه یا عطسه.

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im