کلگری حمل و نقل ایمنی شکایت بی درنگ جدید اجرای نظارت

محتوای مقاله

شهر کلگری پله تا اجرای قانون و اقدامات امنیتی در حمل و نقل عمومی پس از دیدن افزایش ایمنی شکایات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

مقامات شهر گفت: “اختلال اجتماعی” شکایت در سیستم حمل و نقل هستند تا 27 درصد است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

کلگری دیده است متناوب قطره در مردم سوار اتوبوس و CTrain پس از پاسخ به COVID-19 شد تهاجمی تر با همه خدمات غیر ضروری بسته, بسیاری از Calgarians کار از خانه و بهداشت عمومی سفارشات تلفنی برای مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

شورای شهر شنیده می شود این هفته که ridership در سراسر کلگری سیستم حمل و نقل به پایین است که توسط حدود 80 درصد است. CTrain ridership کاهش یافت تا آنجا که 90 درصد است. اتوبوس و LRT خدمات در حال حاضر در حال اجرا کمتر اما سیستم باز خواهد ماند و به مطمئن شوید که ضروری کارگران خدمات می توانید به شغل خود و مردم بدون ماشین می توانید به فروشگاه های مواد غذایی و یا قرار ملاقات های پزشکی.

در ویکتوریا پارک/لگد کوب Erlton, Anderson, میراث فرهنگی و Southland متوقف می شود و ایستگاه های ساختمان های در حال بسته از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح این تغییر تاثیر نمی گذارد دسترسی به قطار.

شهردار ناهید jasper de valk گفت: این شهرستان می تواند به ساختمان ها در تمام طول روز اگر وضعیت را بهبود نمی بخشد. نیز وجود خواهد داشت بیشتر کرایه اجرای, به خصوص برای قطار بیرون آمدن از رایگان-کرایه منطقه در مرکز شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de