کلگری پست-punkers پورت Juvee در نیویورک دولت از ذهن برای کنترل حرکت

کلگری باند پورت Juvee خواهد شد انتشار آلبوم جدید کنترل حرکت در کشتی & Anchor. حسن نیت ارائه میدهد, Kira, لاک Kira لاک

چیزی است که وجود دارد مناسب در مورد پورت Juvee ضبط در شهر نیویورک است.

کلگری قانون سبکی اتصال به اپل بزرگ — شرح داده شده در آن زیستی و توسط تعدادی از موسیقی کاتبان در طول سال به عنوان “نیویورک پست-پانک” — این است تنها یکی از گونه های بسیاری است که می توان coursing از طریق گروه های خروجی. اما آن را بی خطر می گویند که این عمل را حفظ کرده است کاملا شهری صدا برای نیم دوجین سال با وجود اینکه مرتب در قلب گل رز وحشی کشور است.

وقتی که آمد آن زمان به ضبط آن برای اولین بار تمام طول رکورد پورت Juvee تصمیم به سرمایه گذاری در خارج از آن زیر زمین و سفر به Bushwick محله بروکلین که در آن دوستان خود جاستین Gerrish یک استودیو جدید. تولید کننده و مهندس مشغول به کار با گروه قبل از مخلوط کردن برخی از آهنگ ها که به پایان رسید تا در اوایل EPs. اما رزومه قابل توجه خود را نیز شامل کار کردن با خون آشام آخر هفته سکته مغزی و Yeah Yeah Yeahs باند که آمده اند به نمایندگی از نیویورک پست-پانک در دو دهه گذشته. Gerrish متقاعد پنج قطعه کلگری باند به ماندن در تاسیسات نهفته است که در داخل یک آلاینده ساختمان قدیمی که همچنین خانه های Joan Jett استودیو. 5 p. m., ساختمان تمایل به خالی کردن سریع. پس از تنظیم به “شهر-که-هرگز-خواب” پرنیان پورت Juvee را در همه nighters و سوخت گیری با در نظر گرفتن آبجو می شکند بر روی یک پشت بام که ارائه نمایی از منهتن افق.

“بودن در نیویورک آن را تقریبا غیر ممکن است برای الهام می گوید:” خواننده گروه برت Sandford. “اگر شما تا به حال گیر شما فقط راه رفتن در خیابان و یا شما فقط فرار به پشت بام. من فکر می کنم اگر شما در سراسر یک کل بسیاری از مردم شما می توانید پیدا کردن الهام بخش و اگر شما پیدا کردن یک راه برای فرار از همه چیز, که همچنین یکی دیگر از الهام بخش است.”

در حالی که حاصل آلبوم, کنترل حرکت, بررسی تعداد مبتنی بر گیتار برای تلفن های موبایل, آن را سخت به تشخیص یک مبارز نیویورک پست-پانک نگرش در برخی از آهنگ ها. Galloping, Ramones-دیدار-سکته مغزی هرج و مرج از داروخانه یا Velvet Underground اختلاف اواخر برای دیدن اغلب صدا به عنوان اگر Sandford و منجر گیتاریست Lauchlin Toms به نحوی وصل گیتار خود را به طور مستقیم به نیویورک بوده است. اما در حالی که انرژی از شهر به وضوح به اطلاع ثبت, Sandford می گوید: این گروه نیز مصمم به استفاده از Gerrish خود استودیو و گوش های خود را با قرار دادن در زمان بسیار بیشتری و استودیو هنر و صنعت در مقایسه با قبلی گردش. نه این که خود را پیر رویکرد نه در خدمت آنها هست. گروه دوم EP, 2016 را Crimewave ساخته شده در پورت Juvee شهرت به عنوان هیجان انگیز زندگی می کنند عمل شارژ بیشتر یا کمتر به طور کامل تشکیل شده از زیرزمین از طریق سریع و کثیف زندگی می کنند-off-the-طبقه ضبط روند. Sandford اذعان به وجود برخی وحشت زده و عصبی اعصاب که آن را به تنظیم به یک رویکرد جدید است که در بر داشت این گروه از ورود به استودیو و بدون به پایان رسید و آهنگ ها برای اولین بار و اجازه می دهد خارج از شرکت تولید کننده به “گرفتن دست خود را کثیف” زمانی که هدایت برای تلفن های موبایل. Gerrish نیز ارائه شده این گروه با برخی از غیر معمول تجهیزات از جمله یک فندر قهرمان آمد که حسن نیت ارائه میدهد از سابق خون آشام آخر هفته گیتاریست رستم و ثابت دستی در تولید مناسب “بد اما خوب” فازی صدای گیتار.

“معمولا زمانی که ما می خواهیم رکورد چیزی آن را مانند ‘OK آن را انجام داده است. اجازه دهید فقط آن بازی آن را ضبط و آن را انجام داده و از اینجا دریافت کنید در زمان'” Sandford می گوید. “در این زمان ما می گویند ‘جاستین, شما چه فکر می کنید؟’ او می خواهم قرار داده و در خود تولید کننده کلاه و که بسیار ارزشمند بود. بنابراین اثر انگشت او در این کار بیش از حد.”

در حالی که گروه نیست به طور کامل ولگرد به خاک بیگانه در کنترل حرکت برخی از آهنگ ها به رخ کشیدن یک استودیو بدرخشد. اتاق خواب خاص standout یادآوری melodicism و گیتار-jangle از اوایل REM. استوایی برای تلفن های موبایل مانند یک سرد ادای احترام به شادی بخش در آن فراموش نشدنی و ترس با وجود آن آفتابی عنوان.

هیچ یک از آن است که به احتمال زیاد برای تعدیل احشایی تاثیر پورت Juvee را در اجرای مرحله. در روز پنج شنبه, فوریه. 27 بندر Juvee برگزار خواهد شد CD حزب آزادی در کشتی & Anchor. گروه خواهد سر به نیویورک در ماه مارس برای دو نشان می دهد به دنبال ظاهر در Treefort جشنواره موسیقی در بویزی آیداهو قبل از رفتن به انگلستان در بهار.

هسته اصلی این گروه باقی مانده است Sandford, Toms و نوازنده بیس لوگان Juke. بد حیوانات درامر ترور Stoddart moonlights با پورت Juvee در حالی که خود را bandmate بن نقاش گیتار در کنترل حرکت کرده است اما پس از نقل مکان به ونکوور. Citysleep را Jerrick Dela رزا را بازی گیتار برای این گروه آینده را نشان می دهد. در حالی که این گروه ممکن است تور و jaunts به نیویورک برای شرکت در آن برنامه به نگه داشتن کلگری به عنوان خانه خود. Sandford می گوید این شهر دوستانه در شهر کوچک پرنیان همسان است با باز بودن و رفاقت در صحنه موسیقی محلی.

“ما اول آزاد راه برگشت در سال 2014 بود که در کشتی” Sandford می گوید. “ما فکر کردیم که ‘چرا ما نمی رفتن وجود دارد؟” آن را رایگان نشان می دهد و همه دوستان ما خواهد آمد. از آن خواهد شد یک حزب بزرگ است که ما خواهد شد بحث در مورد.”

پورت Juvee برگزار خواهد شد CD حزب آزادی در روز پنج شنبه, فوریه. 27 در کشتی و لنگر با غم و اندوه و غرور پاپ. نمایش شروع می شود در 9 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im