کشور نوازنده لیندسی Ell انجام می دهد و در اولین روز از این کشور Thunder جشنواره موسیقی برگزار شد در دشت بادها پارک در کلگری جمعه 16 اوت 2019. دین Pilling/Postmedia

لیندسی Ell به دست آورده است دو نامزد برای Academy of Country Music Awards با شکوه خاموش ستارگان سال برای کلگری جاست.

این خواننده کشور نقل مکان کرد و به نشویل از یک دهه پیش آغاز شد و کار او به عنوان یک دختر 17 ساله نابغه از سفت Bachman در سال 2006. اما در موسیقی شهر, او هنوز هم به عنوان یک تازه وارد. در میان نامزدهای این سال جدید برای هنرمند زن سال که از چاله در برابر گراند پریری بومی Tenille Townes و Cayle Hammack Gabby بارت و اینگرید Andress.

چه اتفاقی می افتد در یک شهر کوچک Ell را duet with برانتلی گیلبرت نیز نامزد رویداد موسیقی از سال, رقابت سنگین-hitters مانند 10,000 ساعت توسط Dan + Shay و جاستین بیبر; شیرجه بار توسط Garth Brooks و بلیک Shleton; فریب خورده در اطراف و سقوط در عشق با میراندا لمبرت, که همچنین ویژگی های Townes, Maren موریس اشلی McBryde, Caylee Hammack, Elle King; و شهر کوچک جاده توسط Lil Nas X و بیلی ری سایرس.

محلی دیگر نامزد شامل CKRY-FM رابین & راجر در صبح برای بزرگ-بازار در هوا شخصیت سال و CKRY-FM برای بزرگ-بازار ایستگاه های رادیویی از سال است. رادیو جوایز در حال حاضر اعلام شده است با کلگری ایستگاه از دست دادن در هر دو دسته به WUBE-FM از سینسیناتی.

Ell را نامزد امنیت جای خود را به عنوان یکی از نشویل داغترین ستاره های جدید. چه اتفاقی می افتد در یک شهر کوچک بود و او اولین شماره 1 آهنگ در کانادا و آمریکا 30 ساله نیز به تازگی منتشر شده I don’t Love You دیگر اولین واحد از آینده او دانشجوی سال دوم آلبوم.

“آن را مانند آسیب پذیر ترین من تا کنون بدست در یک آلبوم,” او گفت: همکاران کانادا آخرین ماه گذشته. “من صحبت کردن در مورد چیزهایی که در دوران کودکی من است که من هرگز قبلا درباره اش صحبت کردم. من فوق العاده با افتخار از این موسیقی های جدید.”

در ماه سپتامبر Ell نامزد چهار کانادا جوایز موسیقی کشور که برگزار شد در زادگاه او. او برای زن مجری سال, اما از دست به Townes. آهنگ او جنایی نامزد دریافت جایزه بود برای هر دو تک و تصویری از سال از دست داد اما به Townes’ کسی را در هر دو دسته. Ell برداشت تا پیروزی برای تعاملی هنرمند و یا گروه از سال است.

در ماه اوت Ell بود در میان هنرمندان کشور ویژه به عنوان بخشی از یک زن و همه صف به عنوان بخشی از کشور, رعد و برق در کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de