کلگری مرد فلج در باربادوس تیراندازی در نهایت می گرداند

کن الیوت تصویر اینجا دوره نقاهت در بیمارستان فلوریدا از یک تیراندازی در باربادوس بازگشت به کلگری با همسر خود. حسن نیت ارائه میدهد لیندا بروکس

یک شهر مردی که باربادوس تعطیلات سعادت به پایان رسید با یک فلج زخم گلوله بازگشت به کلگری.

کن الیوت 65 کشته شد Feb. 22 در حالی که در حال مبارزه با یکی از دو سارق مسلح که تا به حال تاخت و تاز خود و همسرش در تعطیلات محل اقامت در شهر کلیسای مسیح.

یک گلوله وارد شانه چپ خود را پاره طریق ریه و تسلیم در ستون فقرات و فلج او را از قفسه سینه به پایین.

اوایل صبح پنجشنبه او و همسرش لیندا بروکس وارد کلگری روی یک آمبولانس هوایی پس از یک پرواز در شب از فورت لادردیل فلوریدا., که شامل یک سوختگیری توقف در اوماها Neb.

الیوت در حال حاضر در کلگری بیمارستان در انتظار کلمه بیشتر پس از عمل جراحی یک روش برای تعمیر خود را از ریه انجام شد در Broward بهداشت و درمان مرکز پزشکی در فلوریدا.

“کن پاک شد به سفر خانه روز قبل از ما بود اما هیچ تخت بیمارستان موجود در کلگری” گفت بروکس.

اما بروکس گفت: آنها سپاسگزار بود پشت در کلگری در کانادا, بیمارستان اما گفته است “بسیار افسرده. . . این یک life-changer.”

این زن و شوهر هنوز به ملاقات با یک متخصص مغز و اعصاب به بحث در مورد عمل جراحی برای برداشتن گلوله از الیوت ستون فقرات, او گفت:.

“اما او را در دست های خوب در اینجا گفت:” بروکس.

باربادوس تعطیلات قرار بود خانواده ریونیون اما به پایان رسید که مردان مسلح با یک کارد بزرگ و سنگین و یک تفنگ دستی پشت سر هم به خانه خود را.


از سمت چپ: راب الیوت (کن برادر) کن الیوت و لیندا بروکس. عکس گرفته شده بود فقط قبل از کن گلوله قرار گرفت و فلج در طول تهاجم در باربادوس.

حسن نیت ارائه میدهد لیندا بروکس

الیوت برادر راب خلع سلاح یکی از مزاحمان و آنها را تعقیب می کردن اما نه قبل از شوهرش به ضرب گلوله کشته شد گفت بروکس.

“من هنوز با کابوس,” او گفت:.

زن گفت: آنها می خواهم صرفه جویی می شود تا برای تعطیلات به یک مقدار قابل توجهی از زمان.

این جفت ارز به تازگی بازنشسته از شهر کلگری به دست آورد و بیمه مسافرتی برای سفر خود را, اما بروکس گفت: او هنوز مطمئن شوید که چه مقدار از هزینه های قابل توجهی از مراقبت در ایالات متحده و باربادوس بیمارستان ها و آمبولانس هوایی خدمات تحت پوشش خواهد شد.

یک GoFundMe تلاش برای الیوت است که تا کنون مطرح شده نزدیک به $37,000.

بروکس همچنین گفت top world news شدت به کمک به آنها را با استرداد هزینه های خود را در پرواز بازگشت از باربادوس به عنوان به خوبی به عنوان بلیط هواپیما برای نوا اسکوشیا سفر بعد از این سال.

“من باید به top world news, تجلیل, که,” او گفت:.

تیراندازی منجر کانادا کمیساریای عالی به باربادوس, خود ارضایی, ایتالیایی, توالت, به ابراز نگرانی در مورد ایمنی از بازدید کنندگان که در کشور اما اعلام کرد که این کشور جزیره ای دولت نشان داده برابر با نگرانی و پشتیبانی.

شده است وجود دارد هیچ کلمه ای در هر گونه بازداشت مظنون در مورد.

[email protected]

توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>