کلگری مرد مبارزه برای زندگی خود را به عنوان خانواده قرنطینه با COVID-19

جی که پشت در زادگاه خود در هند مشغول به کار زیستگاه برای بشریت است که در حال حاضر شاغل به عنوان یک حساب کاربری اجرایی برای یک کسب و کار محلی. در اوقات فراغت خود را هر چند او فقط به عنوان مشغول سازماندهی انواع حوادث در شهرستان همراه با پروژه مدیر uTurn پروژه یک موسسه خیریه محلی فراهم می کند که برنامه های جدید کانادایی ها و افراد نیازمند در سراسر جهان است.

همسر و سه پسر در سنین 10, 12 و 18 شده اند قادر به رفتن به بیمارستان برای بررسی در در بسیار دوست داشتنی است ، چندی پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19 همه آنها مریض شد و همچنین آزمایش مثبت است.

آنها می دانند در حال حاضر او قرارداد این ویروس در یک جلسه نماز در اوایل این ماه در یک خانه محلی خود را برجسته مهمان در آن روز یک وزیر از سنگاپور. Jyoti و پسران در حال حاضر قرنطینه در خود غرب کلگری خانه بسته مهربانی همکار خود Tamil Christian church عبادت و دوستان دیگر برای مواد غذایی و نیازهای.

“آنها همه صحبت کردن با آن و تکان دادن دست خود می گوید:” همسر خود را از این نشست; خود علائم خفیف هستند اما باعث خیلی اضطراب و ترس او به عنوان انتظار کلمه روزانه خود ، “آن را تحت تاثیر قرار نمی پسران من خیلی آنها به عنوان فعال همیشه در اطراف خانه.”

هنوز هم خانواده او را در زمان بحران است که یکی او را نمی خواهید هر کسی.

“دستهای خود را عمل اجتماعی فاصله می گوید:” زنی که آموزش به عنوان یک پرستار در هند. “من فقط می خواهم به دعا برای همه, برای کسی که رفتن را از طریق این وضعیت,” او می گوید و اضافه کرد: “بسیاری از مردم مثل ما رفتن را از طریق این در شهر ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de