کلگری فرودگاه بین المللی متناوب تحت $2.9 B بدهی های بسیاری از که با توجه به ترمینال جدید


محتوای مقاله در ادامه

“من نمی گویم همه این پروژه ها بیهوده و بیمعنی و یا غیر ضروری. در برخی موارد این فرودگاه نداده است که برای توسعه به چندین دهه” Prentice گفت. “و هیچ کس می تواند پیش بینی چیزی شبیه به این (COVID) که تعطیل اقتصاد تا به طور کامل. اما من فکر می کنم مقامات فرودگاه سزاوار یک مقدار مشخصی از نقد که در آنها گسترش یافته اند شاید کمی کمتر و محتاطانه تر از آنها باید.”

در حالی که وجود دارد تعداد کمی از فرودگاه کانادا — از جمله ویکتوریا فرودگاه بین المللی — که بدهی بسیاری از آنها به شدت قوی تر, Prentice گفت.

Calgary Airport Authority President and CEO Bob Sartor updates media on how the airport is dealing with the COVID-19 pandemic on Monday, March 16, 2020. Gavin Young/Postmedia
فرودگاه کلگری اختیارات رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باب Sartor می دهد به روز رسانی در مورد نحوه فرودگاه برخورد با COVID-19 همه گیر در مارس 16. /گاوین جوان/Postmedia

“همه درآمد خود را در حال متغیر بر اساس مسافران و تمام هزینه های خود را ثابت بر اساس زیرساخت ها است. بنابراین شما فقط می توانید آخرین تا زمانی که با مدل” Prentice گفت. “برخی از فرودگاه ها مثل کلگری در خصوص شرایط بد. برای کلگری زمان (از COVID-19) شده است به خصوص دشوار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر