کلگری خانه + باغ نشان می دهد افکن پایدار و طراحی زیبا

بکی Feasby صاحب پریری دختر گل. عرضه / Postmedia

به عنوان زمستان منجمد چشم انداز شروع به فروکش کردن افکار به نوبه خود به همه چیز سبز است. و در مرحله کلگری خانه + باغ نشان می دهد بازدید BMO مرکز در پایان این ماه نمایشگاه همه چیز باغ-محور و ارائه یک پیش نمایش از امکانات.

“حتی اگر برف هنوز هم ممکن است بر روی زمین خارج از, هنگامی که شما به آن احساس می کند مانند شروع بهار. در اینجا شما می توانید از گرایش های جدید و محصولات و دریافت الهام برای فصل آینده می گوید:” میشلین Picot, نشان می دهد, مدیر بازار, حوادث, تولید کننده کلگری خانه + باغ نشان می دهد.

او می گوید که این سال را به موضوع همه چیز در مورد بازگشت به اصول اولیه و بازگشت به طبیعت با تمرکز قوی بر روی پایداری.

این یک موضوع است که در کلگری خود بکی Feasby بنیانگذار دشت دختر گل احساس می کند به شدت مورد. طرح های خود را به دنبال فصول و ویترین پر جنب و جوش رنگ و بافت زندگی در چمن زار. او با استفاده از تنها پایدار و سازگار با محیط زیست محصولات — معنی بدون گل فوم بسیار سمی محصول ساخته شده از پلاستیک است که می شکند به میکرو پلاستیک باعث استرس شدید برای زندگی آبزیان و منابع گل او به عنوان محلی که ممکن است در آلبرتا و بریتیش کلمبیا رو به رشد سهم در حیاط خلوت خود.

“این واقعا مهم برای انتخاب محلی برای اولین بار حداقل در کانادا و سعی کنید به آن را که در تنگ تر می گوید:” Feasby اشاره کرد که اکثر تازه گل در بر داشت در فروشگاه جعبه بزرگ منابع هستند از جنوب امریکا.

و این مشکل در دو جبهه. برای اولین بار است که کانادا در صنعت کشاورزی تنظیم شده است و مانند سمی و مواد شیمیایی سرطان زا هستند ممنوع است. و در مرحله دوم در کانادا کارگران کشاورزی پرداخت می شود حداقل یک تنظیم حداقل دستمزد, اگر نه بیشتر.

“مگر گل محلی شما نمی توانید مطمئن شوید که چه آفت کش ها و علف کش ها استفاده شده است. چه در کانادا قانونی است کاملا متفاوت از آنچه که قانونی است در آمریکای جنوبی. آن گل می تواند تحت درمان با مواد شیمیایی ممنوع در کانادا زیرا آنها بیش از حد سمی می گوید:” Feasby.

اگر گل در حال درمان با مواد شیمیایی سمی و یا مقصور (روند جدید هر کس به دنبال آن است که Boho تم عروسی) و یا رنگ نه تنها آنها را ناسالم به اطراف و یا لمس است اما نمی توان آنها را پوسيده و باید برای ضربه زدن به شمع زباله.

ثانیا از لحاظ اجتماعی آگاه دیدگاه آن است که بیشتر اخلاقی برای حمایت از کانادا گل صنعت یک صنعت است که رفتار کارکنان آن نسبتا Feasby می پرسد.

اما تغییر آسان نیست. بر خلاف در کانادا در صنایع غذایی که در آن برچسب را نشان می دهد یک محصول origin که همان برچسب است نه مورد نیاز برای گل.

“مردم فقط نمی دانم. وجود ندارد یک برچسب روی گل گفت: محصول پرو می گوید:” Feasby است که سفیر کانادا برای جنگلداری پایدار شبکه یک ابتکار جهانی.

راه حل این است که به خرید محلی و به آغوش فصول. “نگاهی به آنچه که طبیعت فراهم می کند در زمان های مختلف سال می گوید:” Feasby.

Feasby خواهد شد پیوستن به یک انتخاب دست برداشت از کارشناسان در خانه + باغ نشان می دهد از جمله کانادا معشوق Bryan Baeumler خواهد شد که های عملی مشاوره و بسیاری از داستان است. او خواهید بود ارائه برخی از راهنمایی و ترفندها در مورد چگونه به نگه داشتن طولانی مدت تعمیر و نگهداری و هزینه های عملیاتی پایین و همچنین صحبت کردن در مورد سرد جدید تکنولوژی خانه های هوشمند.

جانت ملروز, Calgary, کلبه باغبان خواهد بود و چت در مورد همه چیز که buzzes می خزد و مگس و چگونه به آغوش حشرات در باغ ما.

نشان برانگیخت همچنین می توانید از برخی از نمایشگاه های بزرگ از جمله #colourstories یک شکل کاوش در این فصل رنگ روند و 1000 فوت مربع باغ واحه که بازار رویدادها’ Picot میگه خواهد بود عاشقانه و رویا حیاط خلوت “یک مکان برای جمع آوری الهام بخش, مهم نیست اندازه حیاط خود را.”

بکی Feasby ارائه خواهد شد در Avanica خانه + باغ مرحله در جمعه ، 28 در ساعت 2 بعد از ظهر و در روز یکشنبه 1 مارس ساعت 11 صبح صحبت های او تحت عنوان آوردن گل بازگشت به طبیعت است.

کلگری خانه + باغ نشان می دهد اجرا می شود از روز جمعه, فوریه. 28 در ظهر روز شنبه, آوریل 1 در 6 p. m. در BMO مرکز در رم پارک. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید بلیط آنلاین و صرفه جویی در $2 بازدید www.calgaryhgs.com. سه مضمون پذیرش رایگان روز اجازه می دهد تا تمام قهرمانان پذیرش رایگان در روز جمعه, همه محوطه سازی حرفه ای پذیرش رایگان در شنبه و تمام معلمان پذیرش رایگان در روز یکشنبه. لطفا را شناسایی معتبر برای پذیرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im