کلگری گاراژ راک جانبازان ابتدا Buffalo soldier به عنوان اواز یا موسیقی دو نفری با توت فرنگی نوشابه

وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای نگه داشتن آن ساده است وقتی که می آید به بودن در یک گروه indie.

در سال 2018 گیتاریست-خواننده کریس Naish و درامر علامت Straub آموخته است که خود را شش سال گاراژ-rock band ابتدا بوفالو از دست دادن آن نوازنده بیس. او تصمیم گرفته بود به تعظیم و با توجه به خانواده و کار خواستار ترک گروه یک اواز یا موسیقی دو نفری که تا به حال برخی از تصمیم گیری های دشوار در مورد آینده خود را. پس از یک یا دو ماه وقفه آنها تصمیم گرفت در ساده ترین راه.

“ما تا به حال بسیاری از حرکت ما را دوست داشت آنچه ما انجام شد می گوید:” Naish. “ما این ماجرا چند بار فقط با علامت و من و ما دوست game, چگونه آن صدا و آن را هنوز هم سرگرم کننده است. ما فکر می کنیم می خواهم به جای رفتن به جلو به عنوان یک قطعه از دیدن اگر یک شخص ثالث می تواند بپیوندید. اگر ما را دوست ندارم چگونه آن صدا آن را اهمیت نمی کرده اند. اما ما دوست چگونه این صدا ما هنوز داشتن سرگرم کننده است.”

عملی استدلال کنار خراش بوفالو ارادت به راست-جلو ریف های سنگین و گیتار راک همچنین اجازه می دهد تا برای برخی پايگى در یک محیط زندگی می کنند. کلید سیاه و سفید راه راه هر دو روشن تأثیرات در عمل تا به حال هیچ مشکلی پایگاه صدا در خام تبادل طبل و فازی گیتار تمرینات پس چرا نه ؟

در نهایت Naish کشف جدید صدا تاثیر داشتند در گروه آهنگسازی رویکرد به عنوان به خوبی به عنوان آن مشهود دوم کامل آلبوم توت فرنگی نوشابه.

“با یکی از آخرین من نوشت: (آهنگ) 100 درصد در آورده و آنها را به گروه به یاد بگیرند که می گوید:” Naish که ملحق خواهد شد Straub برای یک بعد از ظهر شنبه CD-حزب آزادی در Railyard دم. “با این کار من را در ریف ترانه — شاید 60 درصد انجام می شود — برای علامت گذاری و آن را بازی کند. بعد می رفتم و نیشگون گرفتن و کشیدن آن را. آن بود بسیار آلی است. من هنوز هم نوشتن اما ما مرتب آن را به هم ساخته شده و همه چیز متناسب با هم.”

وجود دارد تفاوت دیگر بین توت فرنگی نوشابه و گروه خود با عنوان اولین که پس از EPs در سال 2016 و 2017. Sonically ابتدا بوفالو نیست چرخ را دوباره اختراع. Naish حتی نقش باس در این آلبوم است. اواز یا موسیقی دو نفری معادن مشابه زمین به عنوان قبلی خود را ضبط با مخلوط کردن گاراژ راک پانک اولیه و جلال بی ارزش راک اند رول.

اما ابتدا بوفالو را تا سال 2018 اعلام شد الهام گرفته از رویدادهای در Naish زندگی از جمله مرگ مادر خود را. اما به عنوان نشان می دهد, توت فرنگی, نوشابه های شیرین و جشن, حتی زمانی که Naish تصویب یک پست-پانک فریاد زدن.

“این لزوما که ما تا به حال این موضوع آگاهانه زمانی که من در حال نوشتن آنها آن را بیشتر در مورد چیدن آهنگ ها و قرار دادن آن با هم,” او می گوید. “من بسیاری از آهنگ ها را ‘freak’ در آنها و یا دمدمی مزاجی.’ همه چیز در مورد بیرون آمدن از سایه عصبانیت یا کمرویی و اجازه دادن به خودتان آنچه شما هستند.”

که احساس را تقویت رفتن-برای-شکست سوزش ریف گیتار و تپش backbeat در سرودهای مانند من شلیک خود را با Kamera و مناسب به نام Freak Out.

در حالی که Naish آیا دوبلاژ باس به ضخیم شدن پایین پایان گفت: تعدادی از آهنگ های چیده شده برای تکمیل نشده به پایین ترکیب گیتار و طبل برای ساخت یک بیشتر متمرکز زندگی می کنند نشان می دهد.

“قبل از من می تواند گیتار آنجا که من می خواهم با باس بازیکن پر کردن آن در اما در حال حاضر همه چیز باید با هم,” او می گوید. “من فقط نمی تواند انفرادی به مدت سه دقیقه سپس از آنجا که آهنگ متوقف می شود موجود است.”

ابتدا بوفالو نقش Railyard دم در روز شنبه, فوریه. 8 در 2 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im