کلگری موسیقی محلی جشنواره رمپ تا جمع آوری کمک مالی و دیجیتال برنامه نویسی

محتوای مقاله

مدیر اجرایی کلگری موسیقی محلی جشنواره می گوید لغو آن چهار بعد اصلی جولای رویداد تاثیر بسیار زیادی در خط پایین آن, اما می گوید کامل مالی خسارت ناشی از COVID-19 همه گیر در سازمان است که هنوز هم ناشناخته آن را به عنوان رمپ تا فعالیت های مالی و دیجیتال برنامه نویسی.

سارا Leishman می گوید او با اعتماد به نفس است این جشنواره زنده خواهد ماند و این جشن را به پرنس جزیره پارک در جولای 2021. اما به عنوان یک عمل جراحی است که دارای درآمد-تولید رویدادها در طول سال بودجه برای آینده دشوار است و بدون دانستن اینکه چه مدت طول کنسرت و رویدادهای زندگی می کنند محدود خواهد شد با توجه به همه گیر.

“ما بسیار سپاسگزار و ممنون برای برخی از این اورژانس از تلاش های دولت فدرال به عنوان به خوبی به عنوان ما اعطای بدن و یک تعداد انگشت شماری از حامیان مالی که در حال حفظ یک درجه بیشتر یا کمتر خود را در حمایت, این همه بسیار مفید در کوتاه مدت,” او گفت:. “اما واقعا نگرانی من در اطراف ما سلامت مالی و بودجه واقعا بیشتر به اواسط مدت و بلند مدت است. ما می توانید از طریق سال و نگه داشتن سر ما بالای آب با برخی از روش های خلاق. ما می توانید انجام دهید که تا پایان سال مالی Dec. 31, 2020. آنچه که من شروع به گرفتن واقعا عصبی در مورد چیزی است که فرصت های ما هستند برای تولید درآمد در سال 2021 به شروع به گرفتن چیزهایی که در مسیر بازگشت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net