کلگری و شوهر نجات یافته پس از شب گم شده در کوه های راکی

محتوای مقاله

Kananaskis RCMP تکمیل موفقیت آمیز نجات یک کلگری زن و شوهر صبح روز چهارشنبه پس از دو رفت از دست رفته در یک شب گردش به کوه ها.

RCMP هشدار داده شد بعد از ظهر سه شنبه با خانواده زن و شوهر است که آنها تا به حال به خانه بازگشت و به عنوان برنامه ریزی شده روز قبل از.

یک جستجو انجام شد و زن و شوهر پیدا شد uninjured در ساعت 9 صبح روز شنبه در منطقه از ارتفاع رشته کوه های راکی استانی در پارک B. C. RCMP گفت: این زن و شوهر بود airlifted به منطقه عملیات و ارزیابی توسط اورژانس.

Kananaskis RCMP به یاد هر کسی که برنامه ریزی در رفتن به کوه برای backcountry پیاده روی و یا اردو به مطمئن شوید و ترک یک برنامه ریزی دقیق و نقشه مسیر خود را با خانواده و یا دوستان و همیشه حمل یک تلفن ماهواره ای و یا ماهواره ای پیام دستگاه (نقطه یا inReach).

جرمی مکنزی با Kananaskis امنیت عمومی آلبرتا, پارک گفت: این مهم برای کوهنورد به آگاه باشید که هنوز وجود دارد و بارش برف در ارتفاعات بالاتر مناطق و برنامه ریزی هر سفر درآمده است.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>