کلگری و شوهر آمدن به خانه بعد از اینکه رشته کشتی کروز دوری بیش از coronavirus نگرانی

کن و مارلین موریسون به دام افتاده بودند روی Holland America Line را Westerdam به عنوان کشتی تلاش برای پیدا کردن یک پورت که قبول کشتی و مسافران آن در میان شیوع کروناویروس. حسن نیت ارائه میدهد کن و مارلین موریسون

رد شدن توسط پنج کشور بیش از ترس همکار مسافران کشتی کروز با آلوده شدند رمان coronavirus نشده soured کن و مارلین موریسون از دریاهای آزاد تعطیلات.

زن و شوهر بودند در بازگشت به کلگری شنبه در نهایت پس از خروج Holland America Line را Westerdam در کامبوج اما نه قبل از بنادر در تایلند و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین آن را رد کرد.

به جای جفت شد سوار بر خسته کننده پنج-stop خانه پرواز در روز جمعه و شنبه — اما با هیچ یک از کسانی که همان رد در افق.

“ما تست شده اند چند بار برای علائم ویروس و ما همه پاک شده است در هر زمان.

ما نمی فکر می کنم هر کسی که هنوز هم نگران اما بسیاری از اقدامات احتیاطی در هنگام خانه” دو گفت: در یک ایمیل.

“این تجربه با هلند امریکا تنها افزایش وفاداری ما به آنها به عنوان یک خط کروز و آنها همیشه ما خط کروز به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم کروز!” کن, 74 و مارلین و 73 گفت: در یک ایمیل.

اما آنها بستری تنش وجود دارد روی عرشه کشتی و در میان بیش از 2000 مسافر و خدمه پس از 83 ساله زن آمریکایی نشان داد علائم این ویروس زمانی که کشتی را ترک هنگ کنگ Feb. 1 در یک هفته دو سفر عازم ژاپن است.

هنگامی که آن را در نهایت از منوی view در سیهانوکویل کامبوج “یک hazmat گروه بهداشت آمد در هیئت مدیره برای تست همه توسط سواب گلو و بینی و متوسط تست. آزمایشگاه پاک هر کس پس از آزمون گرفته شد توسط هلیکوپتر به پنوم پن گفت:” Morrisons.

“و هنگامی که ما وارد هتل ما در پنوم ما متوسط بررسی دوباره به عنوان ما رو کردن اتوبوس.”

که درست قبل از آنها استقبال در زیر بشکهای توسط کامبوج نخست وزیر کامبوج که گفت: “امروز عدالت است که با توجه به کامبوج و همه مسافران در کشتی.”

زمانی که معلوم شد به طور بالقوه آلوده زن بارها و بارها آزمایش منفی در یک بیمارستان در کوالا لامپور, مالزی, مقامات کامبوج که می خواهم برای انتقاد از اجازه می دهد مسافران خاموش Westerdam شک و تردید است که هر کسی روی بیمار بود با Covid-19.

برای Morrisons که به معنای نا امیدی بیش از یک هیستری آنها نسبت به واقعا وضعیت وخیم فاکتورها باعث ایجاد پلاک مسافر و خدمه از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن صدها نفر نشسته آلوده بود آن را به عنوان قرنطینه در یوکوهاما ژاپن است.

“سازمان جهانی بهداشت ویروس ترساندن ضرب الماس شاهزاده کشتی عفونت را تشدید کرده است ما وضعیت” گفتند.

در حالی که آنها باقی مانده است در Westerdam کشتی اپراتورها حفظ یک حس عادی به سختی سازگار با رگ رد توسط بسیاری از کشورها گفت: زن و شوهر است.

“شرایط خوب بودند در کشتی و اگر چه ما به ترک در شنبه حوادث سرنشین نگهداری می شود اگر ما به عنوان یک به طور منظم کروز” گفتند.

دیگر کانادایی ها نیست خیلی خوش شانس از جمله 129 کانادایی که در حال معامله قرنطینه روی الماس شاهزاده خانم به صورت دو هفته از انزوا در Nav مرکز در Cornwall, Ont.

ده ها تن از دیگر کانادایی که در بازگشت از آلوده نقاط جهان در درجه اول چین قرار گرفته اند مشابه قرنطينه در CFB ترنتون, Ont.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im