کلگری شرکت سرزمین $1 میلیون دلار کمک مالی برای رویکرد نوآورانه به کاهش زباله های پلاستیکی

این ترس از دست دادن همه چیز است که الهام بخش ساخت و ساز کارگر تاد مک کی به فکر می کنم متفاوت است.

فقط در نیم ساعت خانه اش را فرا گرفته بود در شعله های آتش در سال 2010. آن را به حال شده است, چند ساعت بعد, او می ترسید او تمام اعضای خانواده فوت کرده اند.

آن روز او وعده داده شده برای پیدا کردن یک راه بهتر برای ساخت.

مک کی را کلگری-شرکت بر اساس MgO سیستم است یک گام نزدیک تر به انجام آن وعده.

به آن داده شده است $1 میلیون کمک هزینه فدرال برای نوآورانه طرح به منظور کاهش ضایعات پلاستیک با پلاستیک با استفاده از الیاف در آتش-مقاوم در برابر اکسید منیزیم تخته سیمان و عایق فوم برای ساخت خانه های امن تر.

جیم Pendergast, معاون رئیس جمهور از MgO سیستم گفت: اعطای یک پیروزی عظیم برای شرکت خود را.

“ما یک شرکت بزرگ است و ما باید این چشم انداز از آنچه که ما می خواهم به انجام, اما بدون دولت فدرال بودجه اجرای این چشم انداز آن می تواند سال از bootstrapping” گفت: Pendergast.

“ما قویا بر این باورند که اکسید منیزیم تخته و عایق منجر به بسیار امن تر از خانه های بسیار سالم و خانه و کاشانه آنها خواهد شد خیلی بیشتر انعطاف پذیر و سازگار با محیط زیست هستند چرا که آنها ساخته شده است به آخرین برای همیشه لطفا برای.”

محلی شرکت یکی از سه ذینفع از پلاستیک نوآوری چالش اسپانسر شده از طرف محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا تشویق کسب و کار به منظور توسعه فن آوری های به آدرس زباله های پلاستیکی از مواد غذایی بسته بندی و ساخت و ساز.

اکسید منیزیم یک ماده معدنی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از مخلوط سیمان و بازیگران به پانل برای استفاده در مجتمع مسکونی و تجاری و ساخت و ساز به جای مواد رایج مانند سنتی drywall.

MgO سیستم تا به حال شده است با استفاده از اکسید منیزیم تخته دستور داد از چین است اما در حال حاضر ایجاد شده-در-Alberta تخته. آن تخته استفاده از زمین بازیافت پلاستیک سخت از موارد مانند قاب پنجره, لوله های پی وی سی و یا تک-استفاده از ظروف برای دادن قدرت به مخلوط سیمان.


Doug Brown, معاون رئیس جمهور از تحقیقات و توسعه محصول و جیم Pendergast, معاون رئیس جمهور از کانادا ،

دین Pilling/Postmedia

“چشم انداز است که ساخته شده-در-کانادا هیئت مدیره اکسید منیزیم است که بسیار به طور گسترده ای پذیرفته شده و رایج در مواد و مصالح ساختمانی” گفت: Pendergast. این مواد می تواند به صورت تجاری به فروش می رسد هنگامی که آنها تایید شده است.

در حالی که اکسید منیزیم تخته آمده در قیمت بالاتر از ساختمانی سنتی مواد Pendergast گفت: آنها به ارزش هزینه. علاوه بر اینکه مقاوم در برابر آتش آنها قالب-مقاوم و با دوام و نمی تولید گاز.

پلاستیک آلودگی تهدیدی برای محیط زیست و اقتصاد با پلاستیک پایان دادن به محل های دفن زباله در پارک ها و سواحل است. آن را نیز موجب آلودگی رودخانه ها, دریاچه ها و اقیانوس ها در حالی که تأثیر منفی حیات وحش است.

جاناتان Wilkinson, وزیر محیط زیست و تغییرات آب و هوا گفت: در آزادی مطبوعات, تمیز, تکنولوژی باید بخشی از راه حل برای رسیدگی به آلودگی پلاستیکی

“تقویت, تمیز, توسعه تکنولوژی به آدرس پلاستیکی آلودگی بخشی از ما رویکرد جامع برای رسیدن به صفر زباله های پلاستیکی آینده,” او گفت:. “دولت کانادا متعهد شده است حدود 19 میلیون دلار به صندوق کانادا نوآوران از طریق کانادا پلاستیک چالش نوآوری ابتکار است که در نتیجه در کانادا ساخته شده راه حل است.”

دیگر برندگان AxiPolymer Inc. مونترال است که ایجاد یک قابل بازیافت فیلم چند لایه است که می تواند مورد استفاده برای بسته بندی مواد غذایی و GreenMantra فن آوری Brantford, Ont., شرکت به دنبال تبدیل عایق پلی استایرن زباله به عایق های جدید.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im