کلگری Co-op به توسعه شهری فروشگاه مواد غذایی و واحدهای مسکونی در Marda حلقه

عکس هوایی از بسیاری خریداری شده توسط Calgary Co-op. عرضه شده توسط Calgary Co-op

به عنوان شرکت بدست می آورد ویژگی های جدید در هسته Marda, حلقه, کلگری Co-op است که به دنبال اختراع دوباره خود را به خرید مواد غذایی تجربه با یک شهرنشین فروشگاه.

محلی بقال تنظیم شده است برای خرید یک خرید پلازا شناخته شده به عنوان Marda حلقه روستای واقع در گوشه ای از خیابان 33 و 20 خیابان S.W. و وعده به توسعه شهری فروشگاه مواد غذایی مسکونی و خرده فروشی و فضاهای تجاری. بسیاری در حال حاضر در خانه های یک طبقه بندی از مغازه ها و رستوران ها و سالن بدنسازی با مقدار زیادی از پارکینگ که همه اقامت در عملیات تا زمانی که یک طرح توسعه ساخته شده است با توجه به کلگری Co-op سخنگوی دیمون Tanzola.

“پس از آن ما خواهد بود با باز و شفاف در گفتگو با (کسب و کار) برای دیدن آنچه که در آینده برگزار خواهد شد در توسعه مجدد” گفت: Tanzola پنج شنبه.

در حال حاضر در 1.77 هکتار بسیاری هستند مانند فروشگاه جهانی حیوان خانگی مواد غذایی Marda, حلقه, را Doggie مهدکودک & Spa, 8, کیک, پای, ابر, سکس در مترو, مترو Nho سایگون و GoPerformance تناسب اندام آزمایشگاه که بزرگترین واحد ساختمان در فضا است.

فروشگاه مواد غذایی خود را خواهد بود بر خلاف هر یک از کلگری Co-op را از فروشگاه های سنتی با یک انتخاب تازه تولید, آماده به خوردن وعده های غذایی و یک ناحیه در یک جمع و جور تر فروشگاه.

“این یک کوچکتر فرمت فروشگاه از ما سنتی فروشگاه های مواد غذایی. اگر شما بوده ام به هر یک از مکان های موجود شما می توانید ببینید که آنها بیش از 37,000 – و 52,000 فوت مربع است که خود را از مواد غذایی معمولی را تجربه کنند. که ما را به حرکت بیشتر از شهری رد پای آن را در یک قالب کوچکتر فروشگاه است که هنوز هم ادغام همه یکسان خدمات و کالاها اما در بیشتر نسخه فشرده گفت:” Tanzola.

وقتی که می آید به پیشنهاد ساختمان مسکونی, Calgary, Co-op است که به دنبال یک مشترک شریک برای توسعه و مدیریت آن خواهد شد کار با شهر کلگری و جامعه انجمن برای تعیین چه خواهد بود بهترین راه حل مناسب به فضا.

“ما هنوز در مراحل اولیه از آنچه که خواهد بود که آیا آن را اجاره و یا مالکیت مشترک و واحد برای خریداری شود و یا برخی دیگر از نوع مسکن است که جای آن در جامعه” گفت: Tanzola.

او افزود که خدمات و تجارب باید بیشتر مربوط به اعضای شیوه زندگی است که چگونه کلگری Co-op را به کسب و کار مواد غذایی می توانید برای زنده ماندن و رشد در بلند مدت است.

“هنگامی که شما نگاهی به پتانسیل این سایت ما این فرصت را برای ارائه به جامعه با تازه را در خرید مواد غذایی و افزایش امکانات جامعه و این یک سرمایه گذاری استراتژیک به نمایندگی از اعضای ما” گفت: Tanzola.

خرید Marda حلقه ایجاد کرد تنظیم شده است در پایان ماه. این خواهد بود که سوم خرید عمده برای کلگری Co-op در دو سال گذشته پس از شرکت خرید Chinook پارک پلازا در سال 2018 و جامعه غذاهای طبیعی در 2019.

در زمان تحصیل از جامعه طبیعی مواد غذایی در ماه نوامبر کلگری Co-op را اجرایی کن Keelor گفت: معامله شد مورد نیاز برای کمک به خرده فروش مواد غذایی کسب و کار برای زنده ماندن با ارائه بیشتر محصولات منحصر به فرد و تقویت عملکرد مالی خود.

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im