کلگری Co-op است که تحت پیگرد ساسکاتون-بر اساس يکپارچه تعاونی با مسئولیت محدود. (FCL) بیش از آنچه در آن می گوید که تامین کننده را “ظالمانه رفتار” پس از خرده فروش تصمیم به تغییر به خصوصی عمده برای خرید مواد غذایی.

یک Co-op فروشگاه در کلگری در روز پنج شنبه, آگوست 22, 2019. دارن Makowichuk/Postmedia دارن Makowichuk / Postmedia

کلگری Co-op است که تحت پیگرد ساسکاتون-بر اساس يکپارچه تعاونی با مسئولیت محدود. (FCL) بیش از آنچه در آن می گوید که تامین کننده را “ظالمانه رفتار” پس از خرده فروش تصمیم به تغییر به خصوصی عمده برای خرید مواد غذایی.

در بیانیه ای ادعا می کنند ظ Feb. 10 در دادگاه ملکه نیمکت از آلبرتا کالگری Co-op — یکی از بزرگترین خرده فروشی های تعاونی در شمال امریکا — می گوید: از آن رنج می برد از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از آنچه در آن مدعی شد یک “تلافی جویانه پاسخ” توسط FCL به از دست دادن بزرگترین آن مواد غذایی قرارداد.

کت و شلوار مدعی است که FCL — که در مجموع متعلق به بیش از 170 مستقل خرده فروشی تعاونی در سراسر غرب کانادا از جمله کلگری Co-op با هدف محروم کلگری Co-op از حمایت بازده آن خواهد بود در غیر این صورت بدهکار در پی خرده گیری در ماه اوت گذشته به حرکت خود مواد غذایی کسب و کار به توزیع بازوی B. C. مبتنی بر صرفه جویی در مواد غذایی است. (کلگری Co-op ادامه خواهد داد تا به منبع آن خرید سوخت از FCL.)

کت و شلوار نیز مدعی FCL خود را تغییر آیین نامه “صرفا با نظر به خطر انداختن کلگری Co-op منافع” و ساخته شده است آن را از لحاظ اقتصادی گران برای کلگری Co-op برای خروج از فدرال به طور کامل.

طرح دعوی در دادگاه است که آخرین توسعه در به طور فزاینده ای acrimonious از شکاف بین دو دشت مارک. کلگری Co-op است که در حال خرید و فروش 1.3 میلیارد دلار در سال 2018 گفت: در تابستان گذشته حرکت خود را به مواد غذایی تامین کننده — که اثر را در ماه آوریل — لازم بود با توجه به به طور فزاینده ای رقابتی خرده فروشی محیط زیست و نیاز به ارائه اعضای تعاونی با گسترده تر انتخاب محصول بهتر و با ارزش.

اما FCL گفت: آن غافلگیر شده توسط Calgary Co-op را به تصمیم گیری که در آن می گوید منجر به $400 میلیون کاهش در FCL درآمد. در ماه نوامبر FCL اعلام کرد که این حرکت را به زور آن را به نزدیک خود کلگری توزیع مواد غذایی انبار و ذخیره کردن بیش از 200 نفر پرسنل. آن گفت: دیگر از دست دادن شغل را در سراسر چمن زار.

با توجه به کلگری Co-op بیانیه از ادعا پس از آن تصمیم به تغییر به صرفه جویی در مواد غذایی’ عمده فروشی بازوی FCL جدید ایجاد وفاداری برنامه فراهم می کند که پول نقد به عضو خرده فروشی تعاونی که منبع حداقل 90 درصد از کالاهای خود را از FCL و تعهد خود را به “به طور کامل پشتیبانی” بخش co-op خرده فروشی سیستم.

کلگری Co-op مدعی آن بود و نه مشورت و یا ارائه هر گونه اطلاع در مورد برنامه های وفاداری به رغم اینکه بزرگترین عضو از FCL. این خرده فروش همچنین مدعی وفاداری برنامه پرداخت که کلگری Co-op نیست واجد شرایط برای بیرون آمدن از FCL عمومی درآمد و در نتیجه کاهش مقدار پول FCL در دسترس است برای توزیع سوخت حمایت می گرداند. کلگری Co-op که خریداری $289 میلیون دلار سوخت از FCL در سال 2019 خواهد شد و در نتیجه پول کمتری برای توزیع آن به اعضای خود از طریق حمایت چک.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که FCL خود را تغییر آیین نامه در تلاش برای دلسرد کردن کاربران از بیرون کشیدن از يکپارچه Co-op به آن توانایی پرداخت یک برداشت عضو سهام بیش از یک دوره از 20 سال است. قبل از این آئین نامه تغییر FCL مجبور به پرداخت یک خروج عضو سهام در مدت پنج سال. کلگری Co-op که دارای حدود 161 میلیون در يکپارچه عضویت سهام ادعا می کند این حرکت مانع توانایی خود را برای بازیابی حقوق صاحبان سهام خود را در صورت تصمیم به خروج از FCL.

کلگری Co-op است که به دنبال حکم دادگاه اعلام FCL جدید برنامه های وفاداری به نامعتبر است و نیاز به سوخت حمایت می گرداند ارائه می شود بر اساس همان عنوان در گذشته است. کلگری Co-op نیز به دنبال سفارش نیاز به FCL به برگرداندن به نسخه قبلی خود آیین نامه و همچنین خسارات به-می شود-تعیین مقدار.

FCL هنوز ظ بیانیه ای از دفاع اما سخنگوی کم زیمر گفت: این شرکت انجام خواهد داد تا “در آینده بسیار نزدیک.”

astephenson@postmedia.com

توییتر: @AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im