کلگری مدنی سمفونی موسیقی بی باک برای چهار دهه

به عنوان آنها می گویند در کلگری مدنی سمفونی “شنیدن باور کردن است” و این یکی از کلگری جامعه موسیقی شده است ساخت مؤمنان از بسیاری از زمان تاسیس آن در سال 1976.

و در حالی که مدنی سمفونی انجام آن 43 کنسرت های نجومی به عنوان قطعی جامعه ارکستر کسانی که تا به حال علت خوب به دنبال بازگشت با غرور تا چه حد آن آمده است.

در اکثر شهرهای هدف از حفظ یک جامعه ارکستر می تواند تنها یک رویا در بهترین حالت با بیش از حد بسیاری از مشکل های سازمانی و مالی موانع برای غلبه بر اجازه دهید به تنهایی باقی می ماند حلال برای سال های بسیاری از. اما کلگری مدنی سمفونی ملاقات کرده است کسانی که چالش های مالی سر و همچنان به غلبه بر آنها. کلید به گفته دیوید Wartman مدیر اجرایی “مدنی” آن را به عنوان شناخته شده است به آن پایه فن شده است به ارائه نوآورانه برنامه نویسی و کالیبر بالا اجرا.

در این سال بدون استثنا به عنوان مدنی در ادامه با دیگری مشغول تخته سنگ از پنج کنسرت در هر فصل ارائه گسترده کارنامه اعم از آثار کلاسیک به موسیقی پاپ فیلم و کریسمس مورد علاقه های شما. کنسرت به طور معمول برجسته همکاری با برخی از کلگری بهترین نوازندگان و موسیقی سازمان. هر نشان می دهد که بشود به ارائه های مختلف موسیقی را تجربه کنند.

کنسرت های این فصل را شامل برخی از قابل ملاحظه ای متنوع برنامه نویسی اعم از Rimsky-Korsakov کریسمس حوا مجموعه به bravura درخشش Rachmaninoff پیانو کنسرتو شماره 3 شامل سولیست توماس یو.

نیمه دوم را شامل آرتور باخمان Rozsa اورتور Poulenc را کنسرتو برای دو پیانو و بتهوون سمفونی شماره 3 در مارس کنسرت های کویمبرا پیانو اواز یا موسیقی دو نفری. در ماه ژوئن مدنی را ارائه بتهوون Egmont اورتور علاوه بر اجرای برنامه توسط برندگان مدنی سمفونی مدیریت دوار کلگری کنسرتو رقابت است.

شروع به عنوان یک خروجی خلاق به صورت غیر حرفه ای و یا بازنشسته نوازندگان مدنی سمفونی رشد کرده است در طول سال هر دو در اعداد و تعالی هنری. ارکستر شروع به اجرای برنامه در سالن های کوچک مانند کلیساها دانشگاه کلگری و الکساندرا مرکز جامعه در کالیفرنیا. اما در حال حاضر مدنی است مستحکم به عنوان یکی از کلگری قابل رویت ترین اعضای آن جامعه موسیقی, بازی, تمام کنسرت در جک خواننده کنسرت سالن تحت هنری جهت دیرین هادی رولف Bertsch.

شاید مهم ترین نشانه های مدنی پایدار اهمیت به کلگری موسیقی کلاسیک طرفداران آن است, اخیر, new-found حضور در هنر عوام که در آن ارکستر فروشگاه ابزار آن را به ارزش بیش از $150,000. ارکستر مجموعه به راحتی اجازه می دهد تا عملکرد تقریبا تمام مدنی گسترده کارنامه.

و نوازندگان تنظیم کلگری مدنی سمفونی جدا از سایر ارکسترهای. برخی از آنها بازنشسته نوازندگان حرفه ای — مشتاق به نگه داشتن بازی, اما بسیاری از آنها بسیار ماهر و پرشور تازه نوازندگان برخی از آنها عبارتند از اساتید موسیقی و یا درمانگران و حتی زیست شناسان سلولی.

به عبارت دیگر مدنی نوازندگان نمایندگی جمعیت های گوناگون از Calgarians. که تنوع نشان دهنده قدرت ارکستر و آن تعهد به ساخت موسیقی است.

وجود دارد مقدار زیادی از سرگرم کننده بیش از حد مخاطبان از جمله بخت آزمایی و زمان جایزه سفر به جزایر گالاپاگوس.

ارکستر خواهد بود استقبال برخی از تغییرات مهم به زودی بیش از حد زمانی که آنها قدیمی و محبوب concertmaster کریگ Hutchinreuther که برگزار شد این پست را از سال 1995 بازنشسته خواهد شد در پایان کنسرت های نجومی. ماریا ون در Sloot منصوب خواهد شد به عنوان concertmistress آغاز فصل آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de