Xiaobo وانگ شمار در غرب کلگری اقامت در شنبه فوریه 8 سال 2020 و می پوشد یک ماسک محافظ و دارای یک بطری الکل که تحویل داده شد. او می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان یک اقدام احتیاطی و به طور داوطلبانه خود تهدید و خود را در خانه خود. او تا به حال برخی از منابع داده شده به او بنابراین او نیاز به ترک محل اقامت خود را به مدت دو هفته. جیم ولز / Postmedia

Xiaobo وانگ سپری کرده است در پنج روز گذشته در انزوا و در خود غرب کلگری خانه — و او قصد دارد به ماندن در آنجا به بعد نه روز.

به مهندس مکانیک اخیرا در بازگشت از سفر به چین استان هنان. هیچ نشانه ای وجود دارد که وانگ در تماس است رمان coronavirus — تنفسی بیماری است که آلوده حدود 35000 نفر در سراسر جهان از جمله هفت Canadians — اما او یکی از بیش از 100 Calgarians که به تازگی به خانه بازگشت از چین است که به طور داوطلبانه quarantining خود را برای دو هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی.

“تا کنون این خیلی خوب است. شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از علائم تا کنون گفت:” وانگ. “این احتیاط چون من سفر به فرودگاه و عبور از مسیرهای با یک بسیاری از مردم است.

“این یک راه برای محافظت از خود و حفاظت از جامعه ما است.”

برای کمک به به دست آوردن مواد غذایی و بهداشتی لوازم وانگ در تماس بیش از رسانه های اجتماعی با اعضای چینی-Calgarian جامعه که به طور داوطلبانه برای کمک به کسانی که در انزوا. بیش از 150 نفر از داوطلبان کمک به ارائه مواد غذایی و هماهنگی فرودگاه وانت و پاکسازی فضاهای مورد استفاده توسط Calgarians که به تازگی از چین می گوید کریستال شیعه که آغاز شده و ابتکار عمل.

“جامعه چینی آنها نمی خواهید این ویروس را در کانادا و آنها می خواهند برای محافظت از هر کس در اطراف آنها از جمله همکاران خود را به طوری که آنها فقط نمی خواهید به خانه آمده و با بیرون رفتن حق دور” شیعه گفت. “اما گاهی اوقات آنها نیاز به کمک دارید, بنابراین ما می خواهیم برای کمک به آنها را از خود جدا کنند.

“وقتی که من آغاز, من نمی دانم اگر کسی قرار بود به می خواهید برای کمک به, اما آن شگفت انگیز بود دیدن چگونه بسیاری از مردم می خواست برای کمک به,” شیعه در ادامه اضافه کرد که داوطلبان کمک به قرنطینه Calgarians در تمام گوشه و کنار این شهر است.


یک گروه از داوطلبان آماده سازی بسته از ماسک و الکل و دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست در شنبه فوریه 8 سال 2020 است. این گروه دیدار و ارائه مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به شهروندان که خود تهدید و خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

جیم چاه / Postmedia

آلبرتا افسر ارشد پزشکی دکتر دینا Hinshaw پنج شنبه تصریح کرد که خطر ابتلا به کروناویروس در آلبرتا کم است و شده اند وجود دارد هیچ موارد تایید شده در استان است. او توصیه می شود که کسانی که اخیرا به چین Hubai استان به کانون شیوع — منزوی کردن خود در خانه تا 14 روز گذشت از آنها در سمت چپ منطقه است. دو هفته قرنطینه دوره انتخاب شده است به دلیل آن است که دوره کمون از coronavirus.

Calgarians در بزرگ باید درک کنند که چرا افرادی که به تازگی به چین سفر می quarantining خود خبر داد.

“برخی از مردم نگران هستند که آیا اگر آنها خود تهدید و اگر آنها از دست دادن شغل خود گفت:” داوطلب سینتیا شیعه است که ربطی به کریستال. “کارفرمایان باید از آنها حمایت و حداقل آنها را به دو هفته از مرخصی بدون حقوق. که کمک به جامعه به نفع همه است.”

و فقط به خاطر اینکه کسی از چینی تبار است جدا خود و یا با پوشیدن یک ماسک صورت در آن معنا نیست که آنها باید coronavirus یا ایجاد خطر از گسترش این ویروس, این گروه تاکید کرد.

“بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک و این به این دلیل که آنها بیمار هستند. این است زیرا آنها می خواهند به اقدامات احتیاطی” گفت: داوطلب کریستین شیائو. “امیدوارم مردم در حال, ترس از ما و یا سوء تفاهم این حرکت. این افراد بیمار نیست. هیچ تایید و یا حتی فرض موارد در آلبرتا.

“اما مردم که از چین پله تا و مسئول بودن شهروندان است. آنها در حال انجام این کار کاملا داوطلبانه است.”

این گروه همچنین دلسردی مردم از مراجعه به کروناویروس به عنوان “چین ویروس” گفت: نام مضر و نژادپرست است.

هواپیمای حامل 174 کانادایی که درخواست به عودت از ووهان پایتخت Hubai وارد در کانادا نیروهای پایه در ترنتون, Ontario صبح جمعه. مسافران خواهد ماند تحت قرنطینه در پایگاه نظامی برای دو هفته. دوم پرواز است که انتظار می رود به ترک ووهان دوشنبه.

jherring@postmedia.com

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im