کلگری صاحبان کسب و کار مردد در مورد پتانسیل اواسط ماه مه بازگشایی

محتوای مقاله

آلبرتا جدید COVID-19 relaunch طرح به معنی برخی از کسب و کار می تواند مجاز به بازگشایی در اوایل مارس 14, اما نه همه کلگری صاحبان کسب و کار هستند و احساس راحت با این ایده استقبال از بازگشت مشتریان دو هفته از هم اکنون.

حاتم Kaddoura صاحب Midlake Barber Shop & عالی مردانه مو یک ظاهر طراحی شده در جنوب شرقی کلگری. او می گوید: او نامشخص در مورد بازگشایی به عنوان تعدادی از Calgarians شما با رمان coronavirus همچنان به طور پیوسته افزایش یابد.

“این واقعا بستگی به تعداد ویروس ها. اگر آن را نگه می دارد در حال بالا رفتن است که من را تحت تاثیر قرار, قضاوت,” Kaddoura گفت. “مهم ترین چیز این است که شما نمی خواهید به جمعیت مغازه. من فقط می خواهم می خواهم کسی به بیرون از درب به صندلی و پس از آن را ترک کنند.”

آرایشگر مغازه ها و سالن مو در میان کسب و کار است که اجازه خواهد داشت به بازگشایی در اولین مرحله از آلبرتا COVID-19 راهاندازی آزمایشی برای May 14. و همچنین خرده فروشی و مغازه ها و موزه ها و گالری های هنری daycares و اردوهای تابستانی همچنین قادر خواهد بود برای باز کردن و همچنین رستوران ها و کافه های سالن و میله اگر آنها با در بسیاری از نیمی از حداکثر ظرفیت خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de