کلگری-بر اساس نرتهویو REIT به دست آورد در $4.8 B مقابله

کلگری-دفتر مرکزی اجاره ملک شرکت به دست آورد شده است در $4.8 میلیارد معامله مربوط به یکی از سهامداران آن است.

یک در برای اجاره علامت نشان داده شده است در مقابل اجاره ملک در 4 St SW در کلگری آلتا روز پنج شنبه نوامبر 24, 2016. امیدوارم خیابان املاک پارسیان می گوید یک رکورد 37 درصد از کلگری در دسترس لیست اجاره در حال حاضر در حال نشستن خالی است. جیم ولز//Postmedia ORG XMIT: POS1611241502352072 جیم ولز جیم ولز / جیم ولز/Postmedia

کلگری-دفتر مرکزی اجاره ملک شرکت به دست آورد شده است در $4.8 میلیارد معامله مربوط به یکی از سهامداران آن است.

نرتهویو املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد که صاحب و عمل مسکونی اجاره آپارتمان در هشت استان و دو سرزمین پنج شنبه اعلام کرد این توافق گرفته شود بیش از تورنتو مبتنی بر نور ستاره گروه Property Holdings, Inc. و Kingsett سرمایه شرکت در یک قیمت از $36.25 در هر واحد 12 درصد حق بیمه بیش از نرتهویو را در نزدیکی بالاترین قیمت بسته شدن در تورنتو بورس.

Starlight رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Daniel Drimmer مالک یا کنترل حدود 13 درصد از نرتهویو REIT واحد است.

این معامله — که نرتهویو گفت: بر اساس ناخواسته پیشنهاد دریافت شده در اکتبر — را به REIT unitholders گزینه ای را برای ادامه سرمایه گذاری در کنار نور ستاره و KingSett در تازه شکل گرفته multi-مسکونی صندوق به عموم ذکر شده بر معامله بسته شدن. این صندوق برگزار خواهد شد از لحاظ جغرافیایی متنوع و بیش از 10,900 از نرتهویو چند سوئیت مسکونی بیش از 340 از نرتهویو فعلی execusuites و بیش از 1.1 میلیون فوت مربع از نرتهویو فعلی تجاری نمونه کارها.

در انتشار اخبار نور ستاره — که کار نرتهویو خواص — گفت: در این رابطه بالا برای نرتهویو را مدیریت و در نظر دارد برای حفظ قابل ملاحظه ای از سایت این شرکت در سطح کارمندان و کارکنان عملیاتی و نیز دفاتر خود را در کلگری و تورنتو.

“ما مشتاقانه منتظر به ساختمان در نرتهویو را مستاجر تمرکز با حفظ کیفیت به خوبی اداره می شود و ساختمان های پایدار” گفت: Drimmer در آزادی.

کسب است و انتظار می رود در سه ماهه سوم سال 2020 است.

astephenson@postmedia.com

Twitter.com/AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر