کلگری-منطقه مرغ گیاهان پردازش باز باقی می ماند به عنوان B. C. بسته یکی از آنها

محتوای مقاله در ادامه

با توجه به آدرین جنوب پرس وزیر به وزیر کشاورزی و جنگلداری Devin Dreeshen پروتکل برای مواد غذایی-پردازش امکانات در این استان تاسیس شد و پس از یک COVID-19 مورد شناسایی شد در هماهنگی گوشت گیاه در نزدیکی بالزاک.

او افزود که آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی مقامات در بازدید از شرکت کارگیل در حالی که ایمنی محل کار مقامات تکمیل تصویری بازرسی در کارخانه و همچنین دیگران. رسمی ایمنی و بهداشت شغلی تحقیقات در جریان است در هر دو شرکت کارگیل و JBS گیاهان.

“این تحقیقات را در شرایط اطراف بالقوه قرار گرفتن در معرض از کارگران در شرکت کارگیل مربوط به COVID-19” جنوب گفت. “این همچنین شامل یک بررسی از هر گونه بالقوه عدم انطباق که ممکن است تحت تاثیر سلامت و ایمنی کارگران در تاسیسات.”

Hinshaw گفت: عوامل زیادی از جمله خانواده ها و استفاده مشترک از ماشین کمک به گسترش ویروس در کارگیل. او گفت: AHS نقل مکان کرد “را به عنوان به زودی به عنوان یک مورد وجود دارد” در پاسخ به شیوع بیماری.

“من می گویند که کارخانه تعطیل است, نه تنها, تنها عامل در این” Hinshaw گفت. “یکی از چیزهایی که ما نیاز به یادگیری از شیوع این است که ما نمی توانیم صرفا تمرکز بر روی یک کار سایت. ما نیاز به در نظر گرفتن زندگی و بخش های مختلف مردم روز و جایی که آنها هستند و جایی که آنها ممکن است در معرض.”

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de