پارکر Chapple, مدیر اجرایی, برای کلگری غرور شمار در کلگری کتابخانه های عمومی در مرکز شهر کلگری در شنبه 22 فوریه سال 2020 است. جیم ولز / Postmedia

طولانی موضوع بحث از مشارکت سیاسی در رژه غرور شد تمرکز از یک جلسه مشاوره عمومی در کلگری در روز شنبه برای کمک به راهنمای سیاست برای آینده شهر جشن.

برخی از اعضای محلی LGBTQ جامعه گفت: آنها احساس مجبور به حضور در این فروم بعد از سال گذشته پتو ممنوعیت احزاب سیاسی چپ آنها را نا امید و به خصوص با توجه به جدید حزب دموکرات بود که قبلا تایید شده به ماه مارس با یک نابینا داوران.

“اگر یک حزب نشان داده است که آنها سیاست های است که برای کمک به جامعه+ جامعه است که در گذشته آنها در واقع پیشرفت حقوق و مبارزه برای ما باید به آنها اجازه داده شود تا مارس” گفت: شرکت کنندگان براندون Beavan.

“آنهایی که در واقع نورد حقوق ما و کار کرده اند و در برابر ما نباید اجازه داده شود. این درست است که ساده است.”


براندون Beavan چپ و متی Ondrejka با حضور در جلسه مشاوره عمومی در کلگری کتابخانه عمومی در روز شنبه, فوریه. 22, 2020. آن را توسط Calgary غرور به بررسی گزینه برای مشارکت سیاسی در آینده پراید رژه می روند.

ALANNA اسمیت/POSTMEDIA

از شرکت کنندگان خواسته شد به وزن در سه گزینه مربوط به شمول سیاستمداران و احزاب سیاسی در کلگری Pride parade که شامل هیچ محدودیتی juried روند و یا دعوت تنها. مردم همچنین می تواند ارائه ایده های جایگزین.

“غرور همیشه بوده و همیشه خواهد بود ذاتا سیاسی گفت:” پارکر Chapple, مدیر اجرایی کلگری غرور و افتخار است. “این در مورد ایجاد فضا برای بازخورد جامعه به خصوص برای کسانی که بیشتر به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر.”

Chapple گفت: نظرات در تصمیم سال گذشته متنوع و سازمان احساس مهم بود برای تعامل با جامعه برای هدایت سیاست های خود را در حال حرکت رو به جلو است.

“این یک تحول گفتگو زیرا در پایان این گفتگو نشان دهنده مردم و مردم رشد می کنند. مردم را تغییر دهید. مردم یاد بگیرند. غرور رژه که شما ببینید امروز بسیار متفاوت از رژه غرور شما را دیده اند 50 سال پیش” گفتند.

Juried فرایند که در آن برنامه های کاربردی ارائه شده توسط احزاب سیاسی در حال بررسی و گل توسط یک نابینا داوران برای تعیین ورود استفاده شد سال گذشته است. بر اساس نمرات تنها NDP خواهد تایید شده اند تا مارس است.

در نهایت کلگری غرور تصمیم گرفت در یک پتو ممنوعیت برای همه احزاب سیاسی به دلیل از جمله تنها یک حزب سیاسی خواهد ناعادلانه رنگ دیگر احزاب به عنوان برابر جامعه تجاوز و حذف اعضای جامعه که تعلقات سیاسی در جای دیگر دروغ.

شرکت کنندگان متی Ondrejka گفت: شفافیت کلیدی است که به دنبال به آینده است.

“این روند بزرگ است به دلیل وجود شفافیت در نهایت که من پیدا کردم این بود که مسئله اصلی در سال گذشته به دلیل این تصمیمات فقط به بیرون درز کردن” او گفت:.

هر دو Ondrejka و Beavan گفت: juried روند بهترین گزینه بود را به جلو, اما تنها اگر کلگری غرور شرح زیر از طریق نتایج آن است.

مردم در آخر هفته مشاوره تشویق شدند به جای سبز و زرد و یا قرمز پوستر (تقریبا به نمایندگی بله شاید و هیچ) و نظرات به پوسترهای اطراف اتاق با هر گزینه مشخص شده.


کلگری افتخار میزبانی یک جلسه مشاوره عمومی در فوریه. 22, 2020. شرکت کنندگان را تشویق به رای دادن به گزینه مورد گنجاندن سیاستمداران و احزاب سیاسی در این رژه با سبز و زرد و یا قرمز برچسب و نظر کارت.

نقطه های قرمز بیشتر سبز و زرد در پوستر spotlighting کامل دخالت های سیاسی احزاب است.

“ثابت شده است که اکثر احزاب سیاسی در آن برای منافع خود با قصد از ساخت این رویداد همه چیز در مورد آنها و نه در مورد غرور” یکی از مهم توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده. “ما نیاز به نگه داشتن آنها مسئول سیاست ها و اقدامات.”

گزینه سوم در نظر گرفته شد دعوت-تنها جایی که سیاستمداران خواهد بود خوش آمدید برای شرکت در رژه به عنوان مهمان از گروه های محلی که در خدمت این شهر LGBTQ جامعه است.

اما کلگری غرور گفت: این گزینه را بالقوه بار در گروه های اجتماعی به تصمیم می گیرید که آنها را دعوت می کنند.

نظرات از مردم در بازه اما زرد برچسب تعدادشان کمتر یک بله یا نه.

“Allyship به دست آورده است داده نمی شود” نوشت: یکی از شرکت کنندگان.

Calgarians می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل در community@calgarypride.ca و یا از طریق تلفن در 403-536-4077 در روز دوشنبه.

کلگری غرور گفت: آن ارسال خواهد شد دستورالعمل جدید برای ورود احزاب سیاسی و سیاست در وب سایت خود را با ماه آوریل است.

alsmith@postmedia.com

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im